Şimdi Ara

SAHİBİNDEN.COM FAZLASIYLA ÜCRETLİ OLDU!... (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
387
Cevap
7
Favori
83.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: molella

sahibinden üzerinde artık taksitli satış olmayacağını, müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede öğrenmiş bulunmaktayım... garip şeyler oluyor bakalım hayırlısı...

Alıntıları Göster
    sahibindene yeni üye oldum hicte ilan vermedim . Ama arabayı satmayı düşünüyorum , ilana verdigimde 30 gün mü ücretsiz ilanda duracak yani ? 30 gün sonra ne kadar ücret alacak peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: net w

sahibindene yeni üye oldum hicte ilan vermedim . Ama arabayı satmayı düşünüyorum , ilana verdigimde 30 gün mü ücretsiz ilanda duracak yani ? 30 gün sonra ne kadar ücret alacak peki ?

Alıntıları Göster
    önceden 30 gün dolunca istediğiniz kadar uzatabiliyordunuz, önceden diyorum, şimdilerde garip değişiklikler olmuş olabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: net w

tam emin olmamak ile birlikte 60 tl olması lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: lagun1

Geçen gün bi girdim,adamın teki galerici,vip dizayn adı altında birsürü ilan vermiş hepsinde aynı resim aynı ilan. saçmalığın daniskası . oh iyi olmuş

Alıntıları Göster
    SAHIBINDEN SOYGUNU

Topik 2012 yilinda acilmis ve sahibinden.com un kullanicilarini odettirdigi ucretler gun gectikce artiyor

Internette kisa bir arastirma yaptiktan sonra hem sahibinden i kullanan galerici arkadaslar , hemde arac sahipleri sahibinden in yeni ucretlendirme politikalrindan sikayetci .

Artik senede 1 arac ilani verebiliyoruz eskiden 3 du , neyse bunuda gectik artik aracimi 1 ay ilan verdikten sonra bende 19 tl TALEP EDEN bir site oldu malesef sahibinden

Arkadaslar Sahibinden i tek kalem haline getiren bizleri ayni sekidle bu gucu onlarin elinden alicakta bizleriz, sosyal medyada , forumlarda hep bir agizdan bir soz cikarsa Ya sahibinden yaptigina pisman olup geri adim aticak yada artik bizler sahibinden yerine baska bir platform kullanicaz

• Bir adet arabamız var işin ticaretinde seğiliz ilana 30 gün sonunda ücret istedi bende başka sitede açtım ilanı. Tepkimizi gösterelim bir şekilde!
  • http://ceptenilan.com/

Güzel bir alternatif
  • Tek bir ilanın varsa ücretsiz devam ediliyor dedi bir arkadaşım. Doğru mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzÖmÖz -- 25 Şubat 2016; 9:55:08 >
  • 30 gün ücretsiz sonra ücretli 59TL
  • Remen fais bir fiyat su anda tekek olmus durumda el mecbur verecegiz parayi kimsa baska siteden arac aramiyor
  • Fiyati normal ise ve yalan yanlis ilan verilmemis ise 1 ay icinde mutlaka satilir diye dusunuyorum.
  • Cok iyi olmus.arabasini satmak isteyen adam gibi fiyat yazip satsin.bu site yuzunden piyasa sisti resmen. 0 km den daha pahali ilanlar var yuh artik
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtulsnn

Cok iyi olmus.arabasini satmak isteyen adam gibi fiyat yazip satsin.bu site yuzunden piyasa sisti resmen. 0 km den daha pahali ilanlar var yuh artik
    şu piyasa anında yer adamı.. bunlar çok tıklanıyoruz diye kendilerini bir şey sandılar.. ulan bizim millet canı sıkıldıkça açıp ev araba yazlık bakar.. haliyle arttı tıklamalar.. bunlar da suyunu çıkardı.. aha şuraya da yazıyorum, tıppış tıpış geri adım atarlar.. başka site mi yok, truman şov filmini hatırlayın, bir düğmeye basıyor kanal değiştirmek. internet ortamı da öyle.. çıkıverir başka siteler anında..
  • Sitede cok fazla data ve veri alisverisi var.Bunlarin saklanmasi erisimi tamamen maliyet.Sunucular,personeller diger siteler bunlari reklamla idare ediyor sahibinden ise ucret aliyor.Eskiden sahibindenin olmadigi zamanlarda ya galericiye para veriyordun ya emlakciya onlarin aldigi paralar kat kat daha fazlaydi.Bence para almalari normal sahibinden guzel birsey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

şu piyasa anında yer adamı.. bunlar çok tıklanıyoruz diye kendilerini bir şey sandılar.. ulan bizim millet canı sıkıldıkça açıp ev araba yazlık bakar.. haliyle arttı tıklamalar.. bunlar da suyunu çıkardı.. aha şuraya da yazıyorum, tıppış tıpış geri adım atarlar.. başka site mi yok, truman şov filmini hatırlayın, bir düğmeye basıyor kanal değiştirmek. internet ortamı da öyle.. çıkıverir başka siteler anında..

Alıntıları Göster
    Galericiler ağlamaya başlamış biri de yukarıda Çok güzel oldu bu sistem kapıda duran arabayı keyfe keder ilana koyan zihniyet azalarak bitecek bu şekilde. Piyasanın anasını ağlattınız beter olun, bir arabadan 4-5.000 kar elde etmeyi biliyorsunuz aylık 59 lira veriverin keyfekeder satılık arabanızın ilanına.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Schuey

Galericiler ağlamaya başlamış biri de yukarıda Çok güzel oldu bu sistem kapıda duran arabayı keyfe keder ilana koyan zihniyet azalarak bitecek bu şekilde. Piyasanın anasını ağlattınız beter olun, bir arabadan 4-5.000 kar elde etmeyi biliyorsunuz aylık 59 lira veriverin keyfekeder satılık arabanızın ilanına.

Alıntıları Göster
    araba katogorisi mağaza açmak ne kadar acaba?

• Yıl 2016 daha ücretli kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdkmdk

Sormamin nedeni su?
    Benden ilan icin 59 lira istiyor.
    Galeri icin de yakin bir para istiyor ve daha fazla ilan verebiliyorsam is arkadaslarimla bereber verecegiz. Onlarda araclarini satacaklar.
    Ben baktim fiyat vermiyor bizi arayin diyor. Galiba standart bir fiyat yok. O yuzden galeri acan varsa kac ilan hakki icin kac para verdi yazar diye umit ediyorum.
  • quote:

quote:

Sormamin nedeni su?
    Benden ilan icin 59 lira istiyor.
    Galeri icin de yakin bir para istiyor ve daha fazla ilan verebiliyorsam is arkadaslarimla bereber verecegiz. Onlarda araclarini satacaklar.
    Ben baktim fiyat vermiyor bizi arayin diyor. Galiba standart bir fiyat yok. O yuzden galeri acan varsa kac ilan hakki icin kac para verdi yazar diye umit ediyorum.

Alıntıları Göster
    Bunu kenara yazdık Malum Site!
    İnşallah adın "Eski Malum Site vardı ya" olur!
    59 TL nedir yaa 10 TL neyine yetmiyor!

LETGO var güzel bir alternatif olabilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: alperd82

Bunu kenara yazdık Malum Site!
    İnşallah adın "Eski Malum Site vardı ya" olur!
    59 TL nedir yaa 10 TL neyine yetmiyor!

LETGO var güzel bir alternatif olabilir...

Alıntıları Göster
    ücretsiz ilanın bitmesine 3gün var bitmeden güncelleme şıkkı var bunu yapınca ücretli oluyor .bir 3 gün daha mı aynı kalıyor ilan yoksa 3 gün sonra bitiyormu.birde ilan tarihi, bittikten sonra 59 tl galiba ücret peki yeniden mi ilan acılcak yoksa biten ilanı mı devam ettircez .teşekkürler bilgi verenlere.

• Ben verdim para. Su anda 49 lira 90 gun sure ile her ayda ilan tarihi yenileniyor. Eski ianin devam ediyor
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.