Şimdi Ara

(PC) - PES 2013 ONLINE MASTER LIG ANA KONU - (PC) (127. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.432
Cevap
33
Favori
456.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaa sokim böyle işe ben yaa ataryemezi yeniyorum 2-0 bağlantı koptu maçı adama verdı aq sistyemine bak ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZoRVoLKaN

yaa sokim böyle işe ben yaa ataryemezi yeniyorum 2-0 bağlantı koptu maçı adama verdı aq sistyemine bak ya

bak kardeşim uçak kuştan sorumlu tutuluyorum benle alakalı bi durum yok maçı sen 2-0 yeniyodun kabul ilk karşılaşmamızda 2 gol atarım kendi kaleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATARYEMEZz

quote:

yaa sokim böyle işe ben yaa ataryemezi yeniyorum 2-0 bağlantı koptu maçı adama verdı aq sistyemine bak ya

bak kardeşim uçak kuştan sorumlu tutuluyorum benle alakalı bi durum yok maçı sen 2-0 yeniyodun kabul ilk karşılaşmamızda 2 gol atarım kendi kaleme

ya seni sorumluı tuttugum filan yok öndeydim koptu oyun anlamadım bende,yazık oldu 4 tane adamım yedekte 0 sözleşme kaldı parada yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ATARYEMEZz

quote:

ya seni sorumluı tuttugum filan yok öndeydim koptu oyun anlamadım bende,yazık oldu 4 tane adamım yedekte 0 sözleşme kaldı parada yok.

senin adına üzüldüm ilk karşılaşmamızda dedigim gibi 2 gol atarım kendi kaleme reaneu YURDUYOK lada oynarken hata oluştu adım hileciye çıktı zaten
  • arkadaşlar saat 5 ten sonra genel bir kopma yaşandı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzzy00

arkadaşlar saat 5 ten sonra genel bir kopma yaşandı mı ?

Saat 14:00'dan sonra hiç bir kopma olmadı bende güzel kardeşim ama maç yapmaya korktum ara ara maç yaptım yaklaşık 3 saat ana menüde bıraktım kopma olucakmı diye olmadı
  • arkadaşlar bir sorum olacak ben şimdi evde yükledim oyunu bilgisayara ama istanbula gitme durumum var başka bilgisayarda yüklesem kablosuz internetlede aynı şifreyle aynı oyunla oynuyabilirmiyim evdeki bilgisayardan silicem? internet normal kablosuzda olabilir vında olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr10ur1907

arkadaşlar bir sorum olacak ben şimdi evde yükledim oyunu bilgisayara ama istanbula gitme durumum var başka bilgisayarda yüklesem kablosuz internetlede aynı şifreyle aynı oyunla oynuyabilirmiyim evdeki bilgisayardan silicem? internet normal kablosuzda olabilir vında olabilir

oynarsın..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mr10ur1907

arkadaşlar bir sorum olacak ben şimdi evde yükledim oyunu bilgisayara ama istanbula gitme durumum var başka bilgisayarda yüklesem kablosuz internetlede aynı şifreyle aynı oyunla oynuyabilirmiyim evdeki bilgisayardan silicem? internet normal kablosuzda olabilir vında olabilir

oynarsın..

eyw teşekkürler
  • slm beyler maça girenbilen varmı.ben giremiyorum veri alınamadı falan diyor.ana menüye geri atıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur-istanbul -- 5 Ekim 2012; 21:24:34 >
  • Adamı 6-2 yendim sadece gişe hasılatı geldi?Geçen sene galibiyet primi falan da veriliyordu 2m €.Bu sene ver,lmiyor mu anlmadım ben ya_
  • Beler kopma durumu nasil oyuna giricemde baglantisi kopan varmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur-istanbul

slm beyler maça girenbilen varmı.ben giremiyorum veri alınamadı falan diyor.ana menüye geri atıyor

modem aç kapat..
  • pes2013 beklenmedik bir sorun oluştu dedi maça girerken sonra bağlantınız kesildi diye 15 puanımı ye a.g.ç sözleşmedende gitti 3 maçta 15 zor topladım oda gittiiii
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio266

quote:

arkadaşlar saat 5 ten sonra genel bir kopma yaşandı mı ?

Saat 14:00'dan sonra hiç bir kopma olmadı bende güzel kardeşim ama maç yapmaya korktum ara ara maç yaptım yaklaşık 3 saat ana menüde bıraktım kopma olucakmı diye olmadı

Bendede durum oyle gunduz 2 den beri 1 kez koptum oda menüde
  • Sadece 800bin euro mu geliyor maçlardan anlamadım ya
  • LA muzzy nasıl okumuşsun gelen mesajı....Japonların bir bildiği var demiştim ya adamlar diyorki eşleştirme sorunu var müsabakalarda bunun nedenini araştırıyoruz biz bu sorunu çözene kadar müsabakalar kapalı olacak diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEyRaMi_TR

LA muzzy nasıl okumuşsun gelen mesajı....Japonların bir bildiği var demiştim ya adamlar diyorki eşleştirme sorunu var müsabakalarda bunun nedenini araştırıyoruz biz bu sorunu çözene kadar müsabakalar kapalı olacak diyor

tmm bende öle diom abi..farklı bişe demiom ki..sorunun nerde olduğunu anlamamışlar abi mallar..sorunun sadece ne olduğu belli.
  • Acizhane kadrom, tavsiyelere acıktır.

Toparlanana kadar 5 lı savunma

• quote:

Orijinalden alıntı: pausanias

Acizhane kadrom, tavsiyelere acıktır.

Toparlanana kadar 5 lı savunma

5 li savunma yapmışsın da kalecin yok :) sözleşmesini unutma aman.

5 li savunma yerine bir tanesini daha dos mevkiine cekmen daha iyi olur derim.çok baskı yiyerek gol yemen kaçınılmaz olabilir bu taktikte.
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.