Şimdi Ara

AMD 7850-7870 Kullananlar Kulübü (Türkiyenin Efsanesi)--(302 Kullanıcı) 05.11 GÜNCEL!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.269
Cevap
27
Favori
189.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ---------------------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark matter -- 17 Temmuz 2016; 21:42:38 >

• Bende bu karti kullanmaya baslicam hayirlisiysa kargo az once geldi iftardan sonra takarim sisteme fikirlerimi yazarim kart hakkinda.Umarim bekledigim gibi birsey cikar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnas2020

Bende bu karti kullanmaya baslicam hayirlisiysa kargo az once geldi iftardan sonra takarim sisteme fikirlerimi yazarim kart hakkinda.Umarim bekledigim gibi birsey cikar.

sımdıden hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

quote:

Bende bu karti kullanmaya baslicam hayirlisiysa kargo az once geldi iftardan sonra takarim sisteme fikirlerimi yazarim kart hakkinda.Umarim bekledigim gibi birsey cikar.

sımdıden hayırlı olsun.

Cumlemizinki hayirli olsun hocam size birsey sorucam sizde ekranda flicker yani titreme yer yer mavi yesil cizgiler veya golge sorunlari oluyor mu ? Kisaca kartta herhangi bir sorun var mı ?
  • quote:

quote:

quote:

sımdıden hayırlı olsun.

Cumlemizinki hayirli olsun hocam size birsey sorucam sizde ekranda flicker yani titreme yer yer mavi yesil cizgiler veya golge sorunlari oluyor mu ? Kisaca kartta herhangi bir sorun var mı ?

su ana kadar problem yasamadım..sanırım bazı kartlarda fabrıkasyon sorun mevcut veya drıver sorunu gıbı duruyor..malum aynı drıver aynı kartı kullanan ıkı farklı kısıde farklı davranıs sergıleyebılıyor.

• param olsa kıycam paraya alcam ama yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: piskow42

param olsa kıycam paraya alcam ama yok

valla bende pazar-land sagolsun uygun fıyata almıstım kartları.ınsallah sızde yakında sahıp olursunuz.
  • quote:

quote:

valla bende pazar-land sagolsun uygun fıyata almıstım kartları.ınsallah sızde yakında sahıp olursunuz.

kaç paraydı hocam?
  • quote:

quote:

quote:

kaç paraydı hocam?

465 tl den almıstım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

kaç paraydı hocam?

465 tl den almıstım.

vatandaki yüzde 25 indirimi beklemek en iyisi

• kulubü daha da ilerletmeyi düşünüyor musunuz? kullananların isimleri, imza vs...
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevengeCommander

kulubü daha da ilerletmeyi düşünüyor musunuz? kullananların isimleri, imza vs...

tabıkı neden olmasın.eklenmek ısteyenler soylerse lıste hazırlarım.
  • bende bu kartı almayı düşünüyorum daha doğrusu yeni kurmayı planladığım sistemde kullanmak istiyorum. hatta daha sonra bir tane daha alıp CF olayına bile girebilirim. Kurmayı düşündüğüm sistem aşağıda arkadaşlar. fikir vererbilirseniz çok sevinirim. anakart işlemci ram ve bu kart uyumlu olur mu sizce?

MOTHERBOARD: ASUS CROSSHAIR V AMD 990FX AM+3 DDR3 2133Mhz(O.C.)

CPU: AMD FX X8 SOCKET AM3+ 3.6 GHZ 16MB CACHE

GRAPHICS :SAPPHIRE HD7850 2 GB 256 BIT

HDD: WD 3.5" 1 TB SATA 3.0 64MB CACHE

RAM: GSKILL (2X4GB) RIPJAWSZ DDR3 2133Mhz

TOWER: COOLER MASTER HAF X 912 (HAF 942 black editionda alabilirim henüz karar veremedim)

SSD 60GB OCZ AGILITY 3 SSD (sistem dosyaları için)
  • Ben cumartesi günü sipariş ettim eksenbilgisayardan kargo dun yola çıktı sanırım yarın mersine ulaşır elime geçince daha ayrıntılı yorum yapabilirim ...
  • Bende asus dcu2 var bende memnunum Hiç test dahi yapmadım ortalama 1 ay oldu 22x $ izmir çankayadan almıştım 0 olarak imzamdaki sistemin içinde sistem komple 1800 liraya geldi
  • şu anda f/p kartı bu hakikaten, bakalım Nvidia cephesinde GTX660ti çıkınca dengeler değişecekmi..
    hepinizin kartları hayırlı uğurlu olsun , @bonser24 özellikle boş mezara denk gelmiş 465 liraya
  • Hocam 7000 serisi desekte 7870'de bunun içine dahil olsa daha iyi olmaz mı acaba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: beatles33

şu anda f/p kartı bu hakikaten, bakalım Nvidia cephesinde GTX660ti çıkınca dengeler değişecekmi..
    hepinizin kartları hayırlı uğurlu olsun , @bonser24 özellikle boş mezara denk gelmiş 465 liraya

@F@ruk

eklerım sızıde yan komsu olarak

• 350 liradan pahalı kart efsane oalmaz.
  • inşallah fiyat düşerde katarım koleksiyona
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.