Şimdi Ara

İnternet Seçeneklerindeki Giriş sayfası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    98 se de Explorer de bulunan internet seçeneklerine tıklayınca giriş sayfası daha önce aktifti.Ancak şu anda başka bir adres yazılı.Ben o bölümde yazılı olan adresi Reg editten değiştirdim ancak giriş sayfası bölümü yine aktif değil.

• msconfıg ten başlayan programalrdan biri tekrar aktif hale getiriyor olabilir siteyi. onlarıda temizlemeyi unutma.
  • yok msconfigde bir şey yok
  • Bu yalnız bende değil bir çok arkadaştada oluştu.
  • yokmu bir bilen
  • ad-aware ile sildim daha önce ama daha da önce olmuştu ve bende regeditteen değiştirmiştim ismini ööle yapınca bende bulamadım bi daha bastıydım formatı. insallah bi bilen wardır.
  • yok herhalde
  • yokmu
  • PC açılır açılmaz modem bir yerleri arıyormuş.Bir çok arkadaş bunu söylüyor ve masa üstüne Click her açılıyor
  • ya bu işi çözemedik internet seçeneklerinde açılış sayfası aktif değil
  • ben çözdüm.SpyBot serach&destroyu indir ve immunize bölümünde bi seçenek vardı onu kaldır.Ben teknik yardım bölümünde "kurtarın beni" diye bi topic açmıştım.ana yardımcı olur.
  • click evet birara bendede vardı.adawareyle aratıp sildim bu aralar yok ...allahtan[cptn]
  • bu tür programlar için en etkili çözüm ad-aware programıdır.
  • regedit i çaliştır _user ahahtarında polıces altında nohomepages değerivar onu 0 yaparsan düzeliyor idi ama spy tekrar yapıyor ............adware veya paspatrol dibi programlarla tarat yinede
  • regedit i çaliştır _user ahahtarında polıces altında nohomepages değerivar onu 0 yaparsan düzeliyor idi ama spy tekrar yapıyor ............adware veya paspatrol dibi programlarla tarat yinede
  • xp dede öylemi acaba çünkü ayni sorun xp dede var
  • Bende sorunu raw anti virüs (online scan) çözdü
  • internet giriş sayfasını aktif yapmayı faruk arkadşımın dedigi gibi spybot programın immunize seçeneklerinden yapabilirsin yada ad-awereyi kurduktan sonra regedit (local machine-software-microsoft-internet explore-main) internet giriş sayfasını degistir.ad-ware ile tarat restar et.açilısta adware ayrların degişiklerini kabul ediyormusunuz diye mesajını ok.dialer içinde explorer bütün ayarlarını default yap.modem driverini sil ve terrar install et.umarım hiç problemin kalmaz.kolay gelsin.[frndsp]
  • sağolun arkadaşlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.