Şimdi Ara

LoL Resmen Dünyanın En Çok Oynanan PC Oyunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
6.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Forbes’un haberine göre oyun severler bir yıllık sürede dünya çapında popüler “League of Legends”i oyununu 1,3 milyar oyun saatinden fazla bir süre oynadı.

Riot Games’in yayınladığı ve dünya çapında milyonlarca oyun severe ulaşan “League of Legends” oyunu Kuzey Amerika ve Avrupa’da en çok oynanan PC oyunu oldu. Çoklu oyun platformu Xfire’ın açıkladığı verilere göre League of Legends oyuncuları toplamda neredeyse 1,3 milyar oyun saatine ulaştı.

Xfire ile birlikte araştırmayı gerçekleştiren DFC Intelligence CEO’su David Cole, konu ile ilgili şunları söyledi: “Yalnızca bir yıllık bir sürede League of Legends gibi oyunların bir milyar oyun saati sınırını aşması oyun sektöründe yaşanan olağanüstü bir değişime işaret ediyor.”

Basın Bülteni

• omg diaplo yu geçmişler... WTF nasıl olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0ket -- 9 Ağustos 2012; 12:27:26 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Counter Strike ?

• hani sizi bilmem ama lol yada riot games dendimi direk erdinç reiz geliyor aklıma özledik be reiz
  • bence bu türk oyunlarda başka bi hesaplama yapılmalı 1 oyun 40 dk sürüyor 100 kişi olsa 4000 dk yapar ki 100 kişi degilde 100000 kişi oynuyo oda 4000000 dk yapar bunun için tek eli bu kadar uzun olan oyunalrda başka bi ölçme yapılmalı ayrıca dota 2 kadar iyi grafikelrede sahip degil heb ak dota 2 yede seçildim ama bunu oynayınca dota çok pro işi geliyor çok zorlanıyorum buna devam ediyorum :D

• Çünkü bu oyun casual oyunculara yönelik. Casual oyunculuğun bitmesini istiyorum :(

• http://beta.xfire.com/games

• quote:

Orijinalden alıntı: Amrothrim

Çünkü bu oyun casual oyunculara yönelik. Casual oyunculuğun bitmesini istiyorum :(

Casual mı ? Başında ölenler var la bu oyunun. Zaten okadar kişi casual bi sen prosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: suspect7

http://beta.xfire.com/games

baktımda metin 2 fifa 12 den daha fazla oynanıyomuş bu listede fena hata var hemde çok fena

• @Eorl

başında ölmekle asosyal veya mal olursun pro değil, etrafımda oyun nedir bilmeyen kişiler lol oynuyor ve benim kaç yıllık gamerlığıma laf atıyorlar sadece lol oynadıkları için. Tamamiyle casual oyunculara yönelik bir oyun

• Bu oyuna bir başlayınca bilgisayarın karşısından ayrılamaz oldum. Saatlerimi ziyan ettim 3 kuruş ip toplayıp hero satın alacağım diye. Şimdi aklım başıma geldi artık sadece keyfi oynuyorum. Çünkü oyunu rune almak veya hero almak için oynarsanız ciddi kayıplarınız oluyor.

• oha dota 2 kapalı beta olmasına rağmen 10. sırada. Ancak bu xfire listesi bence yanıltıcı her oyunun oyuncu kitlesi xfire kullanmayabilir. lol oynayan arkadaşlarım genelde xfire kullanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RISC64 -- 9 Ağustos 2012; 19:16:17 >
  • Yazık.

• oynayan bilir oyunun içinde ne kadar salak insan varsa dolu. düzgünce bir oyun oynamak için kendi takımınızı dahi zor bulursunuz. oyunda kule altı ölüp diğerlerine laf atan mı ararsınız, takım dışında dolaşıp niye öldünüz diyen mi, tank alıp carryleri koruması gerekirken adam peşinden koşan mı ararsınız, OP hero aldığında bile ezilen adam mı ararsınız hepsi burda. Bunları yaptığı halde karşısındakine noob diyen kendini pro sanan insanlarda burda. bu yorumu okuyup bi sen prosun diyen de burda.
    Zaten herkes akıllı olamıyor o da apayrı bir gerçek.

bu oyun için casual oyunculara yönelik diyenler eminim düzgünce bir oyun oynayamamıştır. BF3 oynayıp kendini pro zannedenlerden olmayalım.
    herhangi bir oyunda bol bol etrafta koşan elemanlar görürseninz işte onlar casual oyuncu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eorl

quote:

Orijinalden alıntı: Amrothrim

Çünkü bu oyun casual oyunculara yönelik. Casual oyunculuğun bitmesini istiyorum :(

Casual mı ? Başında ölenler var la bu oyunun. Zaten okadar kişi casual bi sen prosun

diğer moba türlerine nazaran daha casual, daha genel kitleye hitab ediyor o nedenle
  • BSC üyeleri ve takipçileri için bu oyunu en özel kılan şey ERDİNÇ İYİKİUL olmalı.
    bana sorarsanız öyle
  • mordenin sorakaya 13 kill verip(ilk 13dakikada) asheyle oynarken ezildiğim oyun. sonrasında da ashe neden gelmiyorsun diye raporlayın diyen insanların çoğunlukla bulunduğu oyun. Bu özürlü insanların ölmesi gerekiyor.
  • BSC Misafiri emin ol senden daha iyi oyuncuyumdur. BF3 hayatımda oynamadım oynamamda yarım kalmış, para için yapılmış oyunu hayatımda oynamam.

• Abi Dota2'yi bekleyin. Başka birşey demiyorum :)

• Belli.Çoluk çocuk da oynuyor çünkü.Oynanış şekline lafım yok gerçekten eğlenceli bir oyun ama oynayanları insanlıktan çıkmış gibi başkalarını suçlayıp küfür ediyorlar.1-2 oyundan da bahsetmiyorum hep böyle.Dota 2'ye geçiş yaptım bu yüzden.Öğrenirken biraz daha zorlanıcam ama umarım oyuncuları seviyelidir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.