Şimdi Ara

HTC Endeavour C2'ye ait teknik özellikler ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC Endeavour C2'ye ait teknik özellikler ortaya çıktı

HTC'nin Endeavour kod adlı amiral gemi akıllı telefonu One X, yıl sonuna kadar yenilenmiş bir versiyonuyla tekrar çıkış yapabilir. Stuff'ın haberine göre; Endeavour C2 olarak isimlendirilen yeni üst düzey Android cihazı, bu sonbaharda satışa sunulacak.

1.7GHz hızında 4+1 çekirdekli NVIDIA'nın yeni Tegra 3+ çipsetine sahip telefon, One X'e oranla daha iyi bir pilden gücünü alacak ve yeni renk seçenekleriyle çıkış yapacak. Mevcut One X aksesuarlarıyla tamamen uyumlu olan Endeavour C2'nin fiziksel olarak orijinal One X'ten pek farklı olmayacağını anlıyoruz.

Birkaç hafta önce Beats Electronics'ten aldığı hisselerin belirli bir kısmını geri satan HTC, ses çözümleri sunan firma ile bağlarının kopmadığını, hatta sonbahar dönemi için yeni bir kampanya hazırladıklarını açıklamıştı. Resmen dile getirilen bu kampanya, One X'in yenilenmiş versiyonu Endeavour C2 olabilir. Tıpkı geçen yıl Sensation ve Sensation XE cihazlarında olduğu gibi One X+ ya da One X II olarak isimlendirilen yeni aygıt, One X'in iyileştirilmiş bir sürümü olarak çıkacak.

urBeats kulak içi kulaklığıyla birlikte satılacak olan Endeavor C2, 1 Ekim'de İngiltere'deki operatörlerle birlikte tüketicinin beğenisine sunulacak. Aylık fiyatlandırmanın One X'ten 5£ kadar daha yüksek olacağı belirtildi. 

Android 4.1 Jelly Bean, Sense 4.1 kullanıcı arayüzü, Clearvoice teknolojisi ve HTC'nin yeni video servisi Watch 2'nin yer alacağı Endeavour C2, ay sonunda başlayacak IFA 2012'de tanıtıbilir. Yeni One X'e 5 inçlik Full HD 1080p ekran ve dört çekirdekli Snapdragon S4 Pro APQ8064 çipsetli telefon-tablet melezinin de eşlik edeceği tahmin ediliyor. 

• Her hafta yeni bir HTC modeli görüyoruz kendilerini bu kadar kasmasalar ne güzel olucak. :D

• İşte bu yüzden htc alınmaz adamlar 6 ay sonra aynı klasmanda yeni amiral gemi duyuruyorlar senin elindeki ise eskiye çıkyor.

• Batarya çıkarabilir olursa S3e ciddi bi tercih olur performans anlamında da eksiği kalmaz. Eğer dediğim şekilde gelirse s3ten fazlası olur eksiği olmaz. Umarım kırmızı rengi de gelir

• 5 inç ekranlı telefon olabilirmi ? HTC One XXL
  • Şu her hafta yeni HTC telefonu, Patent davası, Samsung şu bu geyiğini bırakın gerçekten tadı kaçtı..

Al aleti bak keyfine..Millete laf sokma yarışına girmek bize birşey kazandıracağını düşünmüyorum :)
  • 6 ayda bir telefon çıkarmakta neymiş. Apple‘nin tek bu özelliğini seviyorum telefonu alıyorsun 1 sene kafan rahat yeni modelmiş bilmem neymiş yok.

• hani modellerde kısıtlamaya gidilicekti hepsi düzenbaz bunların
  • yahu bu çin malı telefonları kullanan var mı gerçekten?

• 5 inc note rakibi olacak telefon panik yapmayin =D

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri 

yahu bu çin malı telefonları kullanan var mı gerçekten?

Kafan mı güzel yoksa numara mı yapıyorsun ?

• HTC için devamlı model çıkartıyor fiyatı hemen düşüyor diyen arkadaşlara söylüyorum savunduğunuz S3 2300 liradan çıktı şuan 2 ay geçmeden 1490 liraya 2 sene garantili sıfır satılıyor One x ise 1899 dan çıktı nisanın ilk haftası ve şuan en ucuz garantili cihaz 1640 lira ...
    bilmem anlatabiliyor muyum..

• Bi bitmedin HTC

• benim görüşümm şudurki artık bu tarz telefonları 2 3 ayda bir yenileyerek piyasaya çıkartmaktansa yeni bir tasarımla piyasada olmak daha çok ilgi çeker. çünkü artık millet böyle telefonlara doydu diye düşünüyorum. aynı tip telefonların inç'i işlemcisi vb... değiştirilerek sunulması bazı şeylerin tadını kaçırdıııııı.
  • micro sd si olsun alacam:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

micro sd si olsun alacam:)

video, müzik konusunda iddialı olan bir telefonda arttırlabilir hafıza olmaması saçma oluyor; değil mi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: nevai

İşte bu yüzden htc alınmaz adamlar 6 ay sonra aynı klasmanda yeni amiral gemi duyuruyorlar senin elindeki ise eskiye çıkyor.

Hocam sen telefonu "en iyi telefon bende" demek için mi alıyorsun, işini görsün diye mi? "En iyi telefon bende" demek için alıyorsan yanlış marka alıyorsun, iphone alan bir ifan oluyor olman lazım.
    Teknoloji çok hızlı gelişiyor, firmalar neden beklemek zorunda olsunlar ki? Benim bir önceki telefonum bugün işimi görmez hale geldiğinde gidip bugün yeni bir telefon alırım, bir başkasının telefonu üç ay sonra işini görmez hale geldiğinde gidip üç ay sonra daha iyisini alsın, neden benimle aynı (eskimiş) teknolojiyi almak zorunda kalsın ki?

• şarzı nasıl olacak acaba kullanımda merak konusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxmania

quote:

Orijinalden alıntı: invisible

micro sd si olsun alacam:)

video, müzik konusunda iddialı olan bir telefonda arttırlabilir hafıza olmaması saçma oluyor; değil mi :)

yok be dostum çökünce nanay olmamak için sd kart şart benim gözümde.
  • tamda esime kendime htc one x 32 gb alacaktım haberi gorunce almak mantıklı degil ekim ayında cok sey olur az daha sabır mantıklısı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.