Şimdi Ara

E-34 1995 520İ TAVSİYELERİNİZ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 1993-1995 arası 3 serisi bakıyordum birgün 5 serisine gözüm takıldı bir araç beğendim baktım gezdim v.s derken hoşuma gitti 5serilerine bakmaya başladım geçenlerde başka bir ilana bakarken aradım sahibiyle konuştum tesadüf çocukluğumdan beri beni tanıyan biri abimiz çıktı araçla bugün test sürüşü yaptım çok koyu bir mercedes fanatiği olduğumdan bmv lerden pek anlamazdım öğrendim vanos ı bilmemneyi vel hasıl araç uygun kazasız,boyasız,değişensiz temiz, kliması çok güzel çalışıyor brc lpg var ve aracta gazı sonuna kadar bastiğimda bir kıpırdama göremedim ve sonradan yani 4 bin devirden sonra anladım vanos denilen mevzuyu :) o çıkan sen hala kulaklarımda vel hasıl kısaca araca aşık oldum :) benim burada sormak istediğim bu araçları kullananlar var ise tavsiyeleri nelerdir yakıtı o kadar düşünmüyorum ama servis kısmı düşündürücü pahalımıdır parçaları? onu da geçtik bulabilirmiyiz yada araç çok başımızı ağrıtırmı satmaya değil binmeye alacağımdan aracı, 2.el piyasası beni ilgilendirmiyor bunlara göre yorumlarınız nasıldır ?herkeze şimdiden teşşekkürler.

• aynen bende alacam pazartesi inÅŸ. 93 model 5.20i hadi hayırlısı bende hep mersoya bindim ilk bmw ye bincem vanos nedir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.