Şimdi Ara

:::: DH Kelt Kültürü Meraklıları ::::

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
1.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet arkadaşlar eminim benim gibi Celtic / Kelt kültürü merakı olanlar vardır. Bu konuda bilgiler , resimler , müzikler paylaşabiliriz. İsimlerinizi verirseniz eklerim ekle yazmanız yeterlidir.

Şu müziği dinleyip kendini Kelt dönemlerinde hisseden herkes davetlidir konuya

Eğer katılım olursa imza,banner de yapacağım :)

1- The Echoes
    2- Ambarad
    3- Blue Exorcist
    4- sgtujwdgk
    5- Karlito Yalaréz
    6- LeCola
    7- Egot
    8- Metalwrath
    9- Viseinn
    10 - Lusidream
    11 - Espartaco
    12- Guybrush Threepwood
    13- BrokenCross
    14- RickGrimes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Echoes -- 8 Ağustos 2012; 18:20:47 >

• Bu grupta senden sonra 2. sırayı almamak ayıp olurdu
  • üşüyoruz William Wallace Reyizz
  • Ekle beni de.
  • taklip takip takip aşırı takip yaz benide nereye yazarsan.
  • Forza Celtics
  • Druidler , panteist görüşleri , doğa enerjisi hakkında keşfettikleri.
    Hristiyanlar çok yazık etti onlara , katlettiler neredeyse hepsini. Mükemmel bir kültür yok oldu.

Eklersen beni çok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonArtikBuİsim -- 8 Ağustos 2012; 2:59:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Echoes

/>

Evet arkadaşlar eminim benim gibi Celtic / Kelt kültürü merakı olanlar vardır. Bu konuda bilgiler , resimler , müzikler paylaşabiliriz. İsimlerinizi verirseniz eklerim ekle yazmanız yeterlidir.

Şu müziği dinleyip kendini Kelt dönemlerinde hisseden herkes davetlidir konuya

Eğer katılım olursa imza,banner de yapacağım :)

1- The Echoes
    2- Ambarad
    3- ...

Baş kaldıran ve özgürlük düşkünü bütün kelt halkına selam olsun (müslüman olsalar iyiydi ama olsun)

banner varsa yaz kardeş benide

• Adrian Von Ziegler gibi müzik yapan var mı bu tarzda bildiğiniz?Konuyu açan arkadaşın paylaştığımüzikte onun, adamın çok güzel eserleri var.Aşağı başka bir iki eserinide ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfin. -- 8 Ağustos 2012; 12:23:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Blue Exorcist

Adrian Von Ziegler gibi müzik yapan var mı bu tarzda bildiğiniz?Konuyu açan arkadaşın paylaştığımüzikte onun, adamın çok güzel eserleri var.Aşağı başka bir iki eserinide ekledim.

Adriandan daha iyi yapanı ben daha göremedim valla, Loreena McKennit var tam celtic müziği yapmıyor ama onu da öneririm:

• Hacı keltler iskoçların ataları değilmi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • özentilik mi desek
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Echoes

quote:

Orijinalden alıntı: Blue Exorcist

Adrian Von Ziegler gibi müzik yapan var mı bu tarzda bildiğiniz?Konuyu açan arkadaşın paylaştığımüzikte onun, adamın çok güzel eserleri var.Aşağı başka bir iki eserinide ekledim.

Adriandan daha iyi yapanı ben daha göremedim valla, Loreena McKennit var tam celtic müziği yapmıyor ama onu da öneririm:

Adrian kadar sarmadı beni ama idare eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfin. -- 8 Ağustos 2012; 15:16:37 >
  • Ekle
  • Sonunda beklediğim grup açılmış dünya da en sevdiğim kültürdür.Beni de ekle ayrıca çok teşekkürler bu konuyu açtığın için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infidel_

özentilik mi desek

özentilik? çok yanlış gelmişsin sen.
  • Ya beni çok büyük hayranıyım eski çağların özellikle viking ve keltlerin. keşke o çağlarda yaşasaydım diyorum hatta. o zamanlada geçen gördüğüm bütün filmleri izledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

Ya beni çok büyük hayranıyım eski çağların özellikle viking ve keltlerin. keşke o çağlarda yaşasaydım diyorum hatta. o zamanlada geçen gördüğüm bütün filmleri izledim

Ekliyorum o zaman

Banner ve imza hazırlıyorum bu arada .)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.