Şimdi Ara

Dark EvoPad R8000 HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
2
Favori
22.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar nette gezerken Dark EvoPad R8000'e rastladım,sanırım yeni bi model bu aralar 7" tablet almak niyetindeyim.
    Ainol Aurora II IPS 1 GB modelini düşünüyorum ancak Dark' ın bu modeli de fena değilmiş,ekran da 8" ama IPS değil,sizce hangisi daha mantıklı?

• quote:

Orijinalden alıntı: zeus23

Selam arkadaşlar nette gezerken Dark EvoPad R8000'e rastladım,sanırım yeni bi model bu aralar 7" tablet almak niyetindeyim.
    Ainol Aurora II IPS 1 GB modelini düşünüyorum ancak Dark' ın bu modeli de fena değilmiş,ekran da 8" ama IPS değil,sizce hangisi daha mantıklı?

Bende gördüm ancak markaya güvenemiyorum.Akortek firması bu ürünü çinde yaptırtıp burada satışa sunuyor.Ben de elf2 almayı düşünüyorum ancak 7'' çok küçük 8'' bana göre ideal boyutlar.Ve maalesef piyasada 8'' tabletlerin fiyatları biraz yüksek.Özelliklerine bakınca gayet iyi bir cihaza benziyor.En önemlisi batarya süresi epeyce uzun olacaktır.Yakın zamanda incelemeleri forumlarda çıkmaya başlar o zamana kadar ben bekleyeceğim.

• İşlemcisi Cortex A8 olarak geçiyor acaba 1Ghz mi yoksa 1,5Ghz mi bunun hakkında bilgisi olan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HackJack

İşlemcisi Cortex A8 olarak geçiyor acaba 1Ghz mi yoksa 1,5Ghz mi bunun hakkında bilgisi olan var mı acaba?

Sanırım 1 Ghz
  • Bu ürünü alıp, inceleyen kullan var mı?
  • Evet ben de bu ürünü almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım. Boyutları? İşlemcisi?
  • Ya da 300 civarı önerebileceğiniz başka tablet var mı?
  • işlemcisi çift çekirdeklimi ?
  • Cortex A8 tek çekirdekli işlemci olarak biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

Almak isteyenler için en uygun siteler

İndirim kodu : OlympicWinner - %5 Sağlıyor ben bu sayede 220 liraya aldım.

Ürün : http://www.buyincoins.com/new_en/details/7-ainol-novo7-aurora-ii-android-4-0-cortex-a9-dual-core-1-5ghz-tablet-pc-16gb-1g-ram-ips-screen-product-17010.html

http://www.pandawill.com/ainol-novo-7-aurora-android-40-tablet-pc-ips-hd-screen-7-inch-16gb-1gb-ram-camera-black-p63770.html

+ %10 indirim kodu

Kod : PayPalRUS

• TR garantili olmayan ürünleri tavsiye etmem.
  • klavyeli kılıf olurmu buna ve bide hangi tür oyunları açar gta pes gibi mi yoksa küçük oyunları mı
  • Arkadaşlar bugün makina elime geçti. Cihaz hem şık, hem de çok hızlı çalışıyor. Eksi yanları ise kamerası ve hoparlörleri

HD film açıp denedim çalıştırıyor(usb den harici hdd üzerinden çalıştırdım[hdd500gb])
    Iphone4s gücünde değil tabi ki ama yakın bi ayarda diye düşünüyorum.
    çoğu oyunla uyumlu, Tegra diye özel bi grafik işlemcisi isteyen oyunlarda sıkıntı çıkarıyor

cihazdan şuanda çok memnunum.
  • sevgili yunuss.10

önerdiğin cihaz gerçekten ilgimi çekti.

Ancak nasıl sipariş ettiğin, gümrük ve kargo ödeyip ödemediğin konusunda

aydınlatırsan memnun olurum.

teşekkürler
  • Cihazda bluetooth varmı? pil ömrü yaklaşık kaç saattir?
    Cihaz tek çekirdekli ve grafik işlemcisi çok da yeni değilmiş.
  • Herkeze selam,

Uzun araştırmalarım sonucu Ainol Aurora 2 ye karar vermiştim. Ancak son anda 8" ve aradığım bir çok özellik var olduğu için bu cihazı aldım. Genel olarak + ve - lerini yazacağım.

-Bluetoot yok.
    hızı oldukça tatmin edici.
    Wireless çok uzakta izole yerlerde değilse gayet iyi çekiyor. Kendine ait web tarayıcısı çok başarılı. Ancak Opera, crome, fire fox.. ne denediysem boş. Hiçbiri işe yaramadı.
    Video desteği çok iyi. bs player yukledim internetten otomatik olarak alt yazıları bulup indiriyor. Uyum sorunu yok.
    Kutudan Hdmı kablosu çıkmıyor. Zaten ürüm açıklamalarındada yokmuş elime ulaşınca farkettim.
    Kulaklığın biri bozuk çıktı 5 liralık şey için sorun edilecek birşey olduğunu düşünmüyorum. Başka kulaklıkla çalışıyor.
    En kötü yanı Bilgisayardan şarj edilememesi. Şarjı oldukça iyi görünüyor. ancak adaptörü sürekli yanımda taşıma zorunluluğu hoşuma gitmedi.
    Bilgisayar bağlantısı herhangi bir USB flash dan daha hızlı gerçekleşiyor diyebilirim.
    Kameralar beklentiniz yüksek değilse işe yarıyor.
    İlk geldiğinde Ekran algısı inanılmaz iyi göründü. Genel kullanımda sorun yok. Ancak web tarayıcısında yeni sekmeler açınca sekmeleri değiştirirken çerçeveye yakın olan yerlerde
    algılama çok zor oluyor. Ekranında bir jelatin var bundan mıdır yoksa bir arızamıdır henüz fikrim yok.
    Usb den mause bağladım hemen algıladı.
    basit oyunların hepsinde ( angry bird ,fruit ninja vs) sorunsuz. bir araba yarışı yükledim ondada iyi görünüyor. Daha önce farklı tablet tecrübem olmadığı için diğer markalara göre kıyas
    yapamıyorum. yeni oyunlar yükledikçe buradan izlenimimi yazarım. Ama oyun oynamaya pek vaktim yok :)
    Fiyat ve performans açısından çok iyi. 8" olması kararımı çok etkiledi. Şimdilik pişmanlık duyuracak bir sıkıntı vermedi.
    İnş. böyle devam eder.
    uygun fiyata iyi cihaz arayanlara tavsiye ederim ancak bir üst modeli İPS ekranlıyı merak etmiyo değilim.

Saygılar.

• akortek'ten gelen cevabı:
    - Dark Evo Pad 8” Tabletimizde bluetooth bulunmamaktadır. Bluetooth sadece 9,7” tablet modelimizde bulunmaktadır. İşlemci çift çekirdeklidir. Android 4.1 yazılımında flash desteği kalktığı için oyunlarda ve flash destekli uygulamalarda sorun yaşanacağından dolayı şuanda yeni yazılım düşünmüyoruz. Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, Çince vb. evrensel dilleri desteklemektedir.
  • hepsiburadada 299 TL alınırmı diye düşünüyorum

Dark EvoPad R8000 (299TML) ile mobee S1200 (260 TL) arasında kaldım
    işlemcilerini kıyaslayabilirmisiniz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.