Şimdi Ara

Dark EvoPad R8000 HAKKINDA (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
2
Favori
22.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karaman_peymim

Bir Akşam şarj a taktım cihazı kapalı konumuna getirdim. sabah kırmızı ışığı sönmüşti cihazı açtım. Pil doluluğu %1 gösterdi... Belki fişi oturtamamışımdır yada elektrik kesilmiştir vs diye düşündüm. gündüz ara sıra kullanırken şarj a bağladım doldu.
    Evelki gün Akşam yine şarj a taktım. bu kez cihazı kapatmadım. sabah yine aynı şekilde pil boş görünüyor. cihazı kapattım. açtım. işe gittim. tekrar kapattım açtım pil boş görünüyor!! tekrar şarj a bağladım. kısa sürede % 90 lara geldi. Böyle bir sorun yaşayan varmı? pil tam doluyken gerçekten çok uzun süre gidiyor. hatta bekleme konumunda nerdeyse hiç pil harcamıyor. Ama bu şarj sonrası boş görünmesi bana bir arıza gibi geliyor. Reset atıp tekrar deneyeceğim.
    Ürün hakkında kötü yorum yapmak istemiyorum. Hep arıza çıkarıyormuş gibi algılanmasın. İpad de alsam kesin benimki arıza çıkarırdı. :) Önemli olan sorunların çözümlerinin olması. Firmanın garanti ve yazılım desteği konusunda beklentileri karşılaması. Henüz mailime bir cevap verilmedi!! Biraz daha bekleyelim bakalım. Bu ürünü tercih etmemin en önemli sebeplerinden biriside yerli bir firmanın garanti vermesiydi..

Bu arada bi arkadaş 3g deneyen varmı diye sormuş. Turkcell vınn denedim. Ayarlardan kablosuz ve ağlar altında 3g bağlantısını açıyorsunuz. şifre istiyor giriyorsunuz hemen çat diye bağlanıyor. Bu kadar hızlı bağlanması beni şaşırtmıştı. vınn ı bilgisayarda bile kullanıma açmak için kurulum vs istiyor uğraş dur. Arabada hareket halinde denedim çok yavaş bağlanıyor ama bekletsede siteye bağlantıyı kuruyor. Bir not: şifresiz vınn taktım illaki şifre girmeni istiyor bu nedenle bağlanamadım. ben mi bişeyi eksik yaptım bilmiyorum ama direk bağlanmadı. Sleipnir tarayıcısını kurdum gerçekten çok iyi çok hızlı olduğu için artık bunu kullanıyorum.

bu şarj ile ilgili bahsettiğiniz olay benimde başıma geldi

5-6 gün önce aldım bende tableti dün gece saat 1 de taktım sabah 9 da çektim şarjdan öğlen açtım hala %1 gözüküyordu şarja takın diye uyarı verdi sonra sarja taktım 5 dakikada falan %10'u doldu. şarja takalı bi saat falan olmadı %90 dolu şu anda..

alet benim hoşuma gitti aslında çok anlamam bu elektronikten ama dokunmatiği vs güzel takılma kasılma vs yapmadı bende de şu şarj olayı sıktı canımı biraz. bi açıklaması varmıdır yada arızamıdır bende bilmek istiyorum.

• Cevaplarınız için teşekkür ederim beyler.Sanrım şarj sorunundan başka sorun olmadığına göre 3-4 güne siparişi veririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ghimco

quote:

Merhaba. Bir hata verdiğini yazmıştım. Ara sıra Booksprovider durdu diye bir uyarı veriyor. Ne olduğunu bilmiyorum. biraz araştırdım ama türkçe sitelerde hiç bir şey yok. fikri olan varsa lütfen paylaşsın.

Hocam bende de böyle hata veriyodu ... Gittim engelledim uygulamayı şimdi sorunsuz kullanıyorum

Abi Hangi uygulamayı engelledin? ben de onu deneyeyim. belki aynı dır.

Booksprovider uygulamasını ...

Ayrıca arkadaşlar laptopum servisten geldiği için 1 ay önce aldığım Dark Evopad R8000 yanında çantası ve mini hdmi kablosunu 250 liraya veriyorum düşünen olursa PM atabilir ...

• Arkadaşlar merhaba. R8000'i 2 hafta önce aldım fakat doğru düzgün kullanamadım. Sadece 2 kez şarj ettim. Satmayı düşünüyorum. Cihazı satış nedenim ürünün kötü olmasından değil alışamadığımdandır. 2. el almayı düşünen arkadaşlar varsa özel mesaj gönderebilirler.
  • " sense analog clock " diye bir uygulama var markette
    Widget olarak masaüstüne koyun ve ayarlarında sistem detaylarını gösterme var, o kırmızı ışık söndüğünde şarj bittiğini düşünüyorsunuz ama o program şarj olmaya devam ettiğini gösteriyor
    bunu da +91% +92% şeklinde +100% e kadar yapıyor ve bu biraz uzun sürüyor.

Tarayıcı olarak da firefox Beta kullanmanızı tavsiye ederim, elektrik gibi maşallah.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba. Bir hata verdiğini yazmıştım. Ara sıra Booksprovider durdu diye bir uyarı veriyor. Ne olduğunu bilmiyorum. biraz araştırdım ama türkçe sitelerde hiç bir şey yok. fikri olan varsa lütfen paylaşsın.

Hocam bende de böyle hata veriyodu ... Gittim engelledim uygulamayı şimdi sorunsuz kullanıyorum

Abi Hangi uygulamayı engelledin? ben de onu deneyeyim. belki aynı dır.

Booksprovider uygulamasını ...

Ayrıca arkadaşlar laptopum servisten geldiği için 1 ay önce aldığım Dark Evopad R8000 yanında çantası ve mini hdmi kablosunu 250 liraya veriyorum düşünen olursa PM atabilir ...

Dark Evopad R8000 için PM atmıştım okudunuz mu?

• Beyler bisey sorucam. Tabletin islemcisi cift cekirdekli mi?Ayrica wifi cekim gücü nasildir?

• quote:

Orijinalden alıntı: HaYaTiTehLiKe

Beyler bisey sorucam. Tabletin islemcisi cift cekirdekli mi?Ayrica wifi cekim gücü nasildir?

Tek çekirdekli, yaklaşık modemle aramda 2 oda var ve internet hızım kullanılabilir.
  • Kafam çok karıştı polypad 7200 hd al diyorlar.Şuanlık dark almayı düşünüyorum umarım herhangi bir kasma ya da yavaşlama problemi olmaz.
  • Arkadaslar dark evopad 8000 siparisi verdim.En cok istedigim internetten dizi izlemek bu arada internetten dizi izleyen varmi tabletten

• hayirli olsun..kaca aldiniz acaba.

• 326 tl hocam taksitle

• quote:

Orijinalden alıntı: seriş

quote:

Bir Akşam şarj a taktım cihazı kapalı konumuna getirdim. sabah kırmızı ışığı sönmüşti cihazı açtım. Pil doluluğu %1 gösterdi... Belki fişi oturtamamışımdır yada elektrik kesilmiştir vs diye düşündüm. gündüz ara sıra kullanırken şarj a bağladım doldu.
    Evelki gün Akşam yine şarj a taktım. bu kez cihazı kapatmadım. sabah yine aynı şekilde pil boş görünüyor. cihazı kapattım. açtım. işe gittim. tekrar kapattım açtım pil boş görünüyor!! tekrar şarj a bağladım. kısa sürede % 90 lara geldi. Böyle bir sorun yaşayan varmı? pil tam doluyken gerçekten çok uzun süre gidiyor. hatta bekleme konumunda nerdeyse hiç pil harcamıyor. Ama bu şarj sonrası boş görünmesi bana bir arıza gibi geliyor. Reset atıp tekrar deneyeceğim.
    Ürün hakkında kötü yorum yapmak istemiyorum. Hep arıza çıkarıyormuş gibi algılanmasın. İpad de alsam kesin benimki arıza çıkarırdı. :) Önemli olan sorunların çözümlerinin olması. Firmanın garanti ve yazılım desteği konusunda beklentileri karşılaması. Henüz mailime bir cevap verilmedi!! Biraz daha bekleyelim bakalım. Bu ürünü tercih etmemin en önemli sebeplerinden biriside yerli bir firmanın garanti vermesiydi..

Bu arada bi arkadaş 3g deneyen varmı diye sormuş. Turkcell vınn denedim. Ayarlardan kablosuz ve ağlar altında 3g bağlantısını açıyorsunuz. şifre istiyor giriyorsunuz hemen çat diye bağlanıyor. Bu kadar hızlı bağlanması beni şaşırtmıştı. vınn ı bilgisayarda bile kullanıma açmak için kurulum vs istiyor uğraş dur. Arabada hareket halinde denedim çok yavaş bağlanıyor ama bekletsede siteye bağlantıyı kuruyor. Bir not: şifresiz vınn taktım illaki şifre girmeni istiyor bu nedenle bağlanamadım. ben mi bişeyi eksik yaptım bilmiyorum ama direk bağlanmadı. Sleipnir tarayıcısını kurdum gerçekten çok iyi çok hızlı olduğu için artık bunu kullanıyorum.

bu şarj ile ilgili bahsettiğiniz olay benimde başıma geldi

5-6 gün önce aldım bende tableti dün gece saat 1 de taktım sabah 9 da çektim şarjdan öğlen açtım hala %1 gözüküyordu şarja takın diye uyarı verdi sonra sarja taktım 5 dakikada falan %10'u doldu. şarja takalı bi saat falan olmadı %90 dolu şu anda..

alet benim hoşuma gitti aslında çok anlamam bu elektronikten ama dokunmatiği vs güzel takılma kasılma vs yapmadı bende de şu şarj olayı sıktı canımı biraz. bi açıklaması varmıdır yada arızamıdır bende bilmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwerk -- 16 Eylül 2012; 21:19:41 >

• Selam çok fzla kullanmadığım içindir belki şarjım baya uzun gidiyor bitince tekrar deneyeceğim geri dönüşlerini paylaşmanızı bekliyorum umarım çözümü olan bi sorundur.

• Arkadaşlar tablet geldi gayet güzelmiş.

• arkadaslar bu cihazı rootlayan varmı yapamadım hiç bir türlü
  • AVEA JET MODEM VE VINNN DESTEKLIYORMU?

yorumlarda problem çıktıgını okudum
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Bu Evopad R8000 tabletten almayı düşünüyorum. tabi ki alamadan önce alamam gereken aksesuarları ve yazılım desteklerini araştırıyorum ama bir türlü bu tablete uygun koruyucu kılıf bulamıyorum.
    Bulan veya bilen bir arkadaşım cevaplar ise sevinirim.
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Bu Evopad R8000 tabletten almayı düşünüyorum. tabi ki alamadan önce alamam gereken aksesuarları ve yazılım desteklerini araştırıyorum ama bir türlü bu tablete uygun koruyucu kılıf bulamıyorum.
    Bulan veya bilen bir arkadaşım cevaplar ise sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.