Şimdi Ara

invalid ipa sorunu hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphone 3gs cihaza jb'li bir uygulama yüklediğimiz zaman "invalid ipa" şeklinde hata alıyoruz ve yükleme işlemi tamamlanamıyor.
    bununla ilgili tecrübesi olan varsa dönebilirmi?

• installousdan bişey yüklerken iPhone kilitlenirse bazen yükleme yarım kalıyor 50mblik şey 30mb da bitmiş gibi gözüküyor öyle oluncaya uygulama kurulamiyor tabi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayır kilitlenen birşey yok. app download edildikten sonra install etmeye calısıyoruz ve "invalid ipa" uyarısıyla işlem completed edilemiyor.
    sorunu nasıl çözebiliriz acaba
  • Dosya bozuktur. Başka kaynaktan indirip deneyin. bazen bende de oluyor. farklı kaynaktan çekince sorun olmuyor.
  • walla tüm kaynaklardan denedim zira bir sonuca ulaşamadım. bu bazı app lerde olagelen bir sorun. cogunda bu hatayı vermiyor.
  • Bazı dosyalar yükleyen kişi tarafından sitelere Upload edilirken eksik yüklenebiliyor.
    Buda indirilince sorun oluyor yüklenmiyor.

Bazen de yukarıdaki arkadaşın dediği gibi, indirme esnasında site ile olan bağlantı kopabiliyor.
    siz dosyanın indiğini düşünseniz bile eksik indirilmiş oluyor ve yüklerken hata veriyor..
  • bu sorun bende de var. kaynakmış vırt zırt mış defa defa denedik, sanırım jb nin baştan yapılması gerekiyor, bir çare bulamadım.

hatta başlık açtım bununla ilgili ve anında silindi. jb ile program indirip beleşten kullanmaya karşıyım ama şahsen programları indirip deniyorum, beğenirsem de alıyorum. gayet denemek için alıyorum, sırf korsan, hırsızlık vs gözüyle bakılmamalı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: motorkiran

bu sorun bende de var. kaynakmış vırt zırt mış defa defa denedik, sanırım jb nin baştan yapılması gerekiyor, bir çare bulamadım.

hatta başlık açtım bununla ilgili ve anında silindi. jb ile program indirip beleşten kullanmaya karşıyım ama şahsen programları indirip deniyorum, beğenirsem de alıyorum. gayet denemek için alıyorum, sırf korsan, hırsızlık vs gözüyle bakılmamalı bence.

Forumda bu konu ile ilgili baslik acmak yasak. Kopya konusu yasak. Denemek icin tavsiye almak yasak. Tavsiyesini vermek te yasak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.