- x
5 liraya satılan çizik gidericiler ?
14 Cevap512 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

7873 Mesaj
7 Ağustos 2012; 21:03:40 

Arkadaşlar bu seyyar satıcılardaki 5 liraya satılan çizik giderici sizce ne kadar verimli, aldım ben, çiziğin ustune suruyorsunuz ve kapatıyor bi sıvı yardımıyla( gerçekten kapatıyor), ama eğer cila gibi elinizdeki bezle silerseniz, çıkıyor ustunden, ayrıca su tutuncada çıkacak gibi duruyor, 24 saat 48 saat kuruma suresı var deniyor, zaman geçsin tekrar aktarırım izlenimlerimi.

0

6666 Mesaj
7 Ağustos 2012; 21:04:38 

Açıkçası ben güvenip arabama uygulayamazdım 5 liralık malzemeyi.

psn:bkose24
Engelli araçları (alım,satım,uygunluk vs) hakkındaki her türlü sorunuzu özel mesaj yolu ile sorabilirsiniz...

...Jack_Daniel's...
...more Jack_ Daniel's...
...even more Jack_Daniel's and even more Jack_Daniel's...

1491 Mesaj
7 Ağustos 2012; 21:07:58 

takipteyim.

kabutun üstünde ufak ufak taş izleri var.bi faydasını görürseniz bende deneyim.

75 OPEL RECORD 1.9 D -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 86 MITSUBISHI LANCER 1.6 DİESEL----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 92 CİTROEN BX TZD TURBO STW(1.7 TURBO DİESEL İNTERCOOLER ) --------------------------------------------------------------------------- 2011 DFM SUCCE//////2013 MITSUBISHI L200 4X2

3058 Mesaj
7 Ağustos 2012; 21:08:52 

Zamanında bunu 70 liraya satıyorlardı. Bir işe yaramadığı söylendiğinde taşa tutuyorlardı. 5 liraya neden düştü acaba.

Mesajımı alıntıladıysanız ve buna karşılık bir cevap almadıysanız bunun sebebi verilecek cevabımın olmaması değil sizi engellemiş olmamdır.

7873 Mesaj
7 Ağustos 2012; 21:11:33 

Çiziği kapatıyor, cidden kapattı, ama silince gidiyor, yıkanınca da gidecek gibi duruyor.

4364 Mesaj
7 Ağustos 2012; 21:19:36 

yıkanınca gidiyor 15 liraya tüp şeklinde satılan turtle waxın kahverenkli çizik giderici pastası var onu deneyin bide

309 Mesaj
7 Ağustos 2012; 22:08:01 

gittiğ felan yok arkadaşlar.sadece ıslak şeffaf bi malzeme olduğundan ,sürdüğünüz yüzey sürekli ıslak gösteriyor bisüre .oda kapatıldı sanılıyor .halbuki alakası yok sadece ıslatıyor orayı koyu olduğu içinde göz yanılması yapıyo.bende var beş para etmez .bari fosforlu kalem niytine kullanılsaydıda işe yarasaydı :)

6039 Mesaj
8 Ağustos 2012; 0:04:26 

Pratik ve ucuz bir çözüm için, herhangi bir yapı marketten en küçük ambalajdaki en ucuz oto pastasını almak daha mantıklı olacaktır.. (9-15 tl arası)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Demir tav'a geldi kömür bitti, akıl başa geldi ömür bitti..
"Yaz dostum.. Kimse göçmez bu dünyadan mal ile.. "

1977 RENAULT 12 TS --- 2010 ACCENT ERA 1.4 TEAM ** Dizel Partikül Filtresi kanserden daha pahalı değil.. **
Yarın Hakkın divanına varınca, Süleyman'dan hesap sorar karınca...

10583 Mesaj
8 Ağustos 2012; 0:11:59 

hala bu malzemeyi alan var demek ki!

>RALLYCROSS RX SUPERCAR
>HOT WHEELS Car/Motorcycle
>Simon's Cat

694 Mesaj
8 Ağustos 2012; 0:15:09 

Resimdeki ürün aslen Amerika menşeili ama bizde heryerde çin malı var orjinalini bulamadım

1144 Mesaj
8 Ağustos 2012; 2:06:44 

quote:

Orijinalden alıntı: k2fg9

Zamanında bunu 70 liraya satıyorlardı. Bir işe yaramadığı söylendiğinde taşa tutuyorlardı. 5 liraya neden düştü acaba.

Tam benim söyliyeceğim şey 70 80 lira istiyorlardı zamanında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

FORD FOCUS 180 PS ECOBOOST TİTANİUM- FORD CONNECT 110 PS GLX
SONY A57 SONY 50 MM 1.8 SAM SONY 55-200MM

12034 Mesaj
8 Ağustos 2012; 2:50:29 

orjinalide çin malı da aynı mantıkla kapatıyor ciziği. Aracı yıkayınca nasıl çizikler yokmuş gibi gözükür ama kuruyunca çizikler ortaya çıkar, bu da aynı onun gibi. Parlak ve oje kıvamında sertleşen bir madde var içinde kılcal ve incecik çiziklerde işe yarıyor ama boyada acayip belli ediyor kendini fırçayla oje sürmüş gibi. Ayrıca kabuk gibi sertleşiyor boyada. Kitapçığında da böyle sertleşme olur bunu istemiyorsanız kullanmayınız yazıyordu açık açık

Ben set olanını almıştım. Bir adet kalem, bir adet hızlı parlatıcı cila ve birde oto şampuanı vardı ufak boy. Cilası güzel parlatıyordu yıkadıktan sonra uygulardım ama fixit pro kalemden memnun kalmadım açıkcası. İnanmıyorum böyle şeylere ama insan merak ediyor alıyor işte

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
Ne mutlu Türküm Diyene

2727 Mesaj
8 Ağustos 2012; 4:55:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

orjinalide çin malı da aynı mantıkla kapatıyor ciziği. Aracı yıkayınca nasıl çizikler yokmuş gibi gözükür ama kuruyunca çizikler ortaya çıkar, bu da aynı onun gibi. Parlak ve oje kıvamında sertleşen bir madde var içinde kılcal ve incecik çiziklerde işe yarıyor ama boyada acayip belli ediyor kendini fırçayla oje sürmüş gibi. Ayrıca kabuk gibi sertleşiyor boyada. Kitapçığında da böyle sertleşme olur bunu istemiyorsanız kullanmayınız yazıyordu açık açık

Ben set olanını almıştım. Bir adet kalem, bir adet hızlı parlatıcı cila ve birde oto şampuanı vardı ufak boy. Cilası güzel parlatıyordu yıkadıktan sonra uygulardım ama fixit pro kalemden memnun kalmadım açıkcası. İnanmıyorum böyle şeylere ama insan merak ediyor alıyor işte

+1

2126 Mesaj
8 Ağustos 2012; 5:06:10 

türkiyede tvlerinde 80 yerine 70 tl diye satılan ürün ebayda 5dolardı ya(aynı zamanlarda) ona çok gülmüştüm

2694 Mesaj
8 Ağustos 2012; 8:15:03 

bir gün bu kalemlerden alıp çizikleri kapatacağım diye hayallerim vardı. Kararttınız hayallerimi

Peugeot 5008 Premium Pack Auto6R 2011
Ford Fiesta Titanium-X Auto 2010
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.258