Şimdi Ara

Facebook, gerçek para kullanılan ilk kumar uygulamasını yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook, çevrimiçi kumar pazarında yeni bir adım atarak İngiltere merkezli Gamesys'e platformda gerçek para ile oynanan ilk kumar uygulamasını yayınlanması için izin verdi.

Bingo Friendzy adlı bu oyun, kullanıcılara bingo ve çeşitli jetonlar ile oyun oynama imkanı sunarken, Facebook'un krediler sistemi ile ödeme yapmak yerine doğrudan gerçek para ile ödeme alabiliyor. Söz konusu oyunu oynamak için 18 yaşından büyük olmak ve İngiltere topraklarında ikamet etmek gerekiyor. Şimdilik Facebook'tan bağımsız bir giriş sistemine sahip olan oyunda yeni kullanıcılar öncelikle Facebook adresi ile giriş yapmak yerine e-posta adresini ve ikamet ettikleri adresi vererek giriş yapmak zorundalar. Oyunda gerçekleştirdiğiniz aktiviteler zaman tüneli üzerinden yayınlanıyor olsa da bu bildirimler 18 yaşından küçük kullanıcılara yansıtılmıyor.

Sosyal ağ oyunları sektöründe cesur bir adım atan Facebook'un bu hamlesi başarılı olursa dünya çapına yaygınlaşması oldukça muhtemel, ancak gerçek para kullanılan bu kumar oyununun ilerleyen dönemlerde ne gibi durumlara sahne olacağı halen merak konusu. 

• Sonra parayı ödeyemeyince haciz falan da gelir o.O

• Herşeyi paraya döktüler zaten.yazdiklari öne çıkarmak v.b..şeyler içinde face para istiyor artık.tam bir kapitalist şirket anlayışı..

• Biri hesabı çalarsa ? Sanal ortamda böyle şeyler çok sakat işler bence.

• İngiltere toplarında ikamet etmiyoruz malesef.

• Bizimkiler bunun da hilesini bulur :D Malum bütün facebook oyunlarında bildiğim kadarıyla milletimiz sürekli hile peşinde...

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Bizimkiler bunun da hilesini bulur :D Malum bütün facebook oyunlarında bildiğim kadarıyla milletimiz sürekli hile peşinde...

Bu facebook un çocuk oyunları gibi değil ki hilesini bulsunlar.Bildiğin kumar işletmecileri eminim hilenin kitabını yazmışlardır.Altlarında ki dona kadar vermesinler de.

• şeytan sinsice yaklaşıyor sevimli bir kostüm içinde çocuklarımıza zehir enjekte ediyorlar.Sağladığı bütün pozitif imkanlarıyla facebook sağolsun böyle sinsilik için en uygun yer.

• Para herşeyi yapar diyen Para için herşeyi yapar.

işin özeti bu...

• Reklam falan zaten giderek bozmustu anasayfayi. Buradan gelen gelirle reklamlari kaldirsalar keske.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YGA

Reklam falan zaten giderek bozmustu anasayfayi. Buradan gelen gelirle reklamlari kaldirsalar keske.

Kumar parasıyla rahat etmeyi planlayan kişi...
  • Yeni sansürler gelecek beyler hazır olun.
    Artık kıbrıs dnsleri kullanılmaya başlar Türkiye'de
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

quote:

Orijinalden alıntı: YGA

Reklam falan zaten giderek bozmustu anasayfayi. Buradan gelen gelirle reklamlari kaldirsalar keske.

Kumar parasıyla rahat etmeyi planlayan kişi...

Ben oynamadığım için günahen bir sakıncası yok.Oynayanların günahı da beni ilgilendirmez.Ben bir Facebook kullanıcısı olarak sadece düşüncemi dile getirdim.
  • Ocaklara incir ağacı diker bu facebook :)
  • Sonra 3. sayfalarda haberler çıkar hile yaptı, öldürüldü diye
  • para para para...
  • kapatalı 2 sene oldu, böyle işlere girişeceklere belleydi.
  • Ben bir Facebook kullanıcısı olarak sadece düşüncemi dile getirdim.

• Facebook koseyi 193. Kez,donecek anlasilan.
    Gazetelerde bu kumara binler yatiran binlercesini goruruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facebook koseyi 193. Kez,donecek anlasilan.
    Gazetelerde bu kumara binler yatiran binlercesini goruruz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.