Şimdi Ara

Windows 8 kutu tasarımları ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
3.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 26 Ekim'de piyasaya sürülecek Windows 8 işletim sisteminin kutu tasarımları da belli oldu. 

Kaynklara göre Microsoft, Windows 8 işletim sistemini çevrimiçi olarak sunacakken, kutulu versiyonlar piyasada fazla boy göstermeyecek. Windows 8 yükseltme versiyonlarını tüketiciler kutulu olarak satın alabilecekler.

Tasarımlarda iki farklı kutu rengi görünüyor. Beyaz renk Windows 8 için, siyah Windows 8 Pro için kullanılmış. 

Bilindiği gibi Microsoft, Windows 8 RTM sürümünü üretim ortaklarına geçen hafta dağıtmaya başladı.

• ister kutuya koy ister çuvala
    windows XP gibi bir efsane dururken kimse windows 8 almaz
  • ne içirdiler arkadaşlar size :)

• ilk 2 yorumu yapan sarhoş:D

• Bunu MacBook'a kursam çalışır mı?

• yıl dayanmış 2013e adamlar hala XP diyor. bırakın şu basmakalıp lafları . dünya değişiyor her şey değişiyor aloo

• quote:

Orijinalden alıntı: m-99

yıl dayanmış 2013e adamlar hala XP diyor. bırakın şu basmakalıp lafları . dünya değişiyor her şey değişiyor aloo

zihin değişmez kardeş onun zihnine xp yerleşmiş değiştiremezsin

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri 

ister kutuya koy ister çuvala windows XP gibi bir efsane dururken kimse windows 8 almaz [:]

Nato mermer, nato kafa.

• ben hala mecburiyetten xp kurulu pc de bulunduruyorum tam anlamıyla geriye dönuk destek yok tabi mecburiyetten yoksa tarih oldu xp.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

bok gibi

Sayfa ilk açıldığında bende aynısını dedim.

Bence Windows 7 nin ki şu ana kadarki en güzel kapak tasarımıydı...

• ortalama 3 5 sene arası pc lerde pentium dual core 2 yada 1 gbli pc lerde bile w7 starter xp den daha hızlı. ayda 40 50 pc ye format atıyorum ortalama. hala xp diyenler var ya. xp yi niye kullanırsın mecbursundur bişey demem bazı ses kartı sürücüleri felan yok w7 için veya pc 512 ramlı felandır. ama şu devirde 2gb ram 9 dolarken yani hala xp kullanıyorsanız örümcek kafalı derim

• windows artık son sürüm ile beraber = boxes 1.0

• Arkadaşlar bu sorumla ilgili konu bile açmayı düşünüyorum.Şimdi ben Windows 7 Home Basic kullanısıyım netten 39 Dolara yükselttim diyelim zamanı gelince peki bu adamlar bana bir serial verecek mi ben netten sonradan Windows 8 iso indirip istediğim zaman yeniden Windows 8 i kurabilecek miyim bilen var mı?

• Windows 7 den çok memnunum. İnşallah Windows 8 bana Windows 7 yi unutturur. Amin :D

• 90'lı yılların başlarındaki tasarımları andırıyor sanki

• kutu tasarımı kendisi gibi felaket.

• Şahsen Windows 8 yükseltme versiyonunu kutu şeklinde alıcam.. :)

• Bir mountain lion kesinlikle değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Microsoft ilk kez 2000 yılında çıkardığı Millenium işletim sistemi ile bir hata yapmıştı. Birde benim şahis fikrim yine, Vista ile hüsran yarattı. Bu 2 büyük acı tecrübeden büyük dersler çıkardıklarını Windows 7 işletim sistemi ile rahatlıkla anlayabiliyoruz. Bundan sonra daha da iyi işletim sistemleri bizi bekliyor eminim buna. Windows 8 de bunlardan biri olacak. Ancak kutu tasarımlarını ben pek tutmadım. Hatta google dan neler yapılabilir diye bakınca 2 görsel buldum. Onları kutuya yerleştirdim. Amatörce oldular ancak Microsoft bunların kralını yapabilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: homeros1

Microsoft ilk kez 2000 yılında çıkardığı Millenium işletim sistemi ile bir hata yapmıştı. Birde benim şahis fikrim yine, Vista ile hüsran yarattı. Bu 2 büyük acı tecrübeden büyük dersler çıkardıklarını Windows 7 işletim sistemi ile rahatlıkla anlayabiliyoruz. Bundan sonra daha da iyi işletim sistemleri bizi bekliyor eminim buna. Windows 8 de bunlardan biri olacak. Ancak kutu tasarımlarını ben pek tutmadım. Hatta google dan neler yapılabilir diye bakınca 2 görsel buldum. Onları kutuya yerleştirdim. Amatörce oldular ancak Microsoft bunların kralını yapabilirdi.

Senin kutular ms' unkinden yüzbin kere daha iyi olmuş...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.