Şimdi Ara

twitter hakkında yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar iphonede yüklü olan twitter app'sinde #keşfet butonuna tıklayıp arama yaptıgımda tag kalıyor ve önceki yaptıgım tüm aramalar orada listeleniyor. tıklanmadık yer bıkrakmadım ama bir çözüm bulamadım bunları silmek icin. bilgisi olan tecrübeli arkadasların yardımını rica ederim.

• Valla ben de cok ugrastim ama silemedim. Ancak ayarlardan twittera girip hesabi sil diyorsun sonra tekrar bilgilerini yani kullanici adini ve sifreni giriyosun oyle siliniyor. Simdilik ben oyle siliyorum. Vesselam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReeaLs

Arkadaslar iphonede yüklü olan twitter app'sinde #keşfet butonuna tıklayıp arama yaptıgımda tag kalıyor ve önceki yaptıgım tüm aramalar orada listeleniyor. tıklanmadık yer bıkrakmadım ama bir çözüm bulamadım bunları silmek icin. bilgisi olan tecrübeli arkadasların yardımını rica ederim.

İcimden bir ses telefon size ait degil diyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: capturemrah

quote:

Arkadaslar iphonede yüklü olan twitter app'sinde #keşfet butonuna tıklayıp arama yaptıgımda tag kalıyor ve önceki yaptıgım tüm aramalar orada listeleniyor. tıklanmadık yer bıkrakmadım ama bir çözüm bulamadım bunları silmek icin. bilgisi olan tecrübeli arkadasların yardımını rica ederim.

niye ki
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=64204122

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capturemrah -- 7 Ağustos 2012; 20:44:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: capturemrah

quote:

içinizdeki ses biraz yanılmış. telefon benim bugun fark ettim böyle birseyi cevremdeki arkadaslarıma sordum onlarda bilmiyordu konuyu. başlık açıktım sanırım bir yöntemi yok hesap silip açılınca tekrar oluyormus onuda henüz deneme fırsatım olmadı.

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.