Şimdi Ara

AVEA GEÇ KAZAN (faturasızdan faturalıya) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
603
Cevap
7
Favori
34.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: y_beyazit

bu fiyata bundan daha iyi bir tarife olacağını pek sanmıyorum. az önce mh'yi aradım size dönerler dedi. bekliyorum. 500 dk 5000 sms 2 gb internet bu özellikleri türkcel 50'den aşağı vodafone'da 40'tan aşağı vermez. mesaj gelen arkadaşlar varsa bence düşünmeden kabul etsin. taahhüt var ama sana 40 lira gibi bir fiyat söylemiyor adamlar. 20*12=240 bence değer

edit: az önce de 1gb internet ayda 14,50 diye mesaj geldi. varın artık yukarıda ki kampanyanın avantajını siz düşünün.

bana mesaj gelmedi hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: day1972

Seç paketi linkini veren ve açıklama yapanlar yanlış bilgi veriyor. Konu başlığındaki kampanya farklı ve 1 arkadaşın dediği gibi dün sabah sitrdeydi ama akşam yok oldu. Ben M.H yazdım dönüş bekliyorum.

burada yazıyor kampanya link sağlam
    www.avea.com.tr/nonesrch/kampanyalar/ozel-faturalisec.shtml

Teşekkür ederim arkadaşım ama dün bizim gördüğümüz link bundan farklıydı. En baştaki arkadaşın dediği gibi telefonuna sms gelecek ve EVET yazıp 6161 e göndererek faydalanabilirsiniz diyordu. Ben müşteri hizmetlerini aradığımda da az önce izah ettiğim şekilde açıkladı. Zaten o link dün akşam saatlerinde buharlaşıp uçtu ve değiştirilmiş haliyle ve faturasızdan faturalıya geçmek isteyen herkese açık şekilde güncellenerek siteye tekrar kondu. Üşenmeyip tekrar müşteri hizmetleriyle görüştüm ve o linkin güncellendiğini söyledi. Şu an faturasızdan faturalıya geçmek isteyen herkes bu kampanyadan 30 eylüle kadar faydalanabilir. Yalnız şuraya dikkat çekmek isterim
    Kampanya kapsamında Faturalı S.E.Ç. Mesajlaş ve Faturalı S.E.Ç. Bağlan paketleri 12 fatura dönemi boyunca ücretsiz olarak sunulacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren söz konusu paketler otomatik olarak ve ilgili tarihte geçerli olan paket ücretleri yansıtılarak tanımlanacaktır.
    Yanisi 12. ayın sonunda indirim bitiyor ve o tarihteki fiyat üzerinden güncelleniyor. Örneğin toplamda 40 tl lik paketi 40/2=20 tl +1.2 tl telsiz ücreti ile faydalanırsınız ama 13. aydan itibaren zam gelmemişse 40 tl+1.2 tl telsiz ücreti üzerinden, zam gelmişse yeni güncel fiyat+1.2 telsiz ücreti üzerinden yararlanmaya devam edersiniz. Bu açıdan bakınca abone alımına kapatılan YENİ NESİL 500+ ve muadili (1000/1500/3000 vb) kampanyaların daha hesaplı olduğu ortaya çıkar. Çünkü şartnameye göre, 13. aydan itibaren aynı şartlarda kampanyaya devam etme şansınız var. Katılmadan bunları düşünmekte fayda var. Faturasızdan faturalıya geçiş kampanyası şu haliyle cazip görünse de 13. ay sonrası zam durumu sebebiyle cazip değil. Yok ben 13. aya geçmeden yani 12 aylık kontrat bitiminde ayrılırım ve başka güncel kampanyaya geçerim diyorsanız (Avea izin verirse ya da yeni güncel kampanya Avea içi alıma kapalı olabilir) siz bilirsiniz. Avea'nın sağlam basacağını düşününce, zamma karşı tek çıkışın tekrar faturasıza geçmek olduğu veya numara taşımak olduğu kanaatindeyim.

• Bugün avea'dan faturasız dan faturalıya geçişte her yöne 500 dk her yöne 5000 sms ve sınırsız internet 20 TL diye bir mesaj geldi Evet yazın 6161 gönderin diyor.

edit:resmi netten buldum birisine daha gelmıs

Ufaltılmış ön izleme resmi

Ekteki dosya (1) Paylaş:
    Sıcak fırsatlar bölümündeki bu mj de benim yukarıda söylediğimi doğruluyor. Dünkü Avea Kampanysı herkese açık değildi ve Avea'nın mj çektiği aboneler 6161 e EVET diyerek katılabiliyordu. Bu link kaldırıldı ve şu anki herkese açık güncelleme geldi.
    Bilginize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: day1972

Bugün avea'dan faturasız dan faturalıya geçişte her yöne 500 dk her yöne 5000 sms ve sınırsız internet 20 TL diye bir mesaj geldi Evet yazın 6161 gönderin diyor.

edit:resmi netten buldum birisine daha gelmıs

Ufaltılmış ön izleme resmi

Ekteki dosya (1) Paylaş:
    Sıcak fırsatlar bölümündeki bu mj de benim yukarıda söylediğimi doğruluyor. Dünkü Avea Kampanysı herkese açık değildi ve Avea'nın mj çektiği aboneler 6161 e EVET diyerek katılabiliyordu. Bu link kaldırıldı ve şu anki herkese açık güncelleme geldi.
    Bilginize...

hocam avea müsteri hizmetleri bile dogru duzgun ne kampanya var bilmiyor artık emınım. dün yazmıstım. böyle böyle mh ile görüstüm bu tarıfe için mesaj gelmesı gerekıyor sıze dedıler. eywallah tamam. ama şimdi kampanyaar bölümündeki sec tarifesini sordum ona gecebilir miyiz diye hala papağan gibi hala mesaj glemesı gerekıyor sıze dıyorlar. sordum sitenızde tum avea faturasızdan faturalıya geçişlerde yazıyor dedım dıye hala aynı cevabı veriyorlar.bende tlefonu kapattım. avea bir kere de düzgün anlaşılır bir kampanya yap be..

• Evet yazdım hem de 3 kere ama dönen olmadı :) Yarın gidip sorucam.
  • yafess- arkadaşım ne desen haklısın. Benim çözümüm şöyle oldu: m.h yerine Avea merkezi aramak. Çünkü onlar konulara daha hakimler :)

• avea destek gelse de aydınlatsa bizi

• eğer bu haliyle kalıcaksa güzel bir kampanya olur fakat 1 sene uzun bir süre aveanın zam yapmıyacağını garanti edemeyiz haliyle.
  • quote:

quote:

bu fiyata bundan daha iyi bir tarife olacağını pek sanmıyorum. az önce mh'yi aradım size dönerler dedi. bekliyorum. 500 dk 5000 sms 2 gb internet bu özellikleri türkcel 50'den aşağı vodafone'da 40'tan aşağı vermez. mesaj gelen arkadaşlar varsa bence düşünmeden kabul etsin. taahhüt var ama sana 40 lira gibi bir fiyat söylemiyor adamlar. 20*12=240 bence değer

edit: az önce de 1gb internet ayda 14,50 diye mesaj geldi. varın artık yukarıda ki kampanyanın avantajını siz düşünün.

bana mesaj gelmedi hiç

hocam ben turkcell'den geçmiştim avea'ya tekrar türkcell'e geçmeyi düşünüyordum ki aradılar. anladılar mı ne yaptılar:D. şaka bir yana mh'nin böyle bir kampanyadan haberi yoktu. bana gelen mesaja ulaştıktan sonra anlatmaya başladı bir şeyler. senin anlayacağın mesaj gelmediyse geçebileceğini pek sanmıyorum.

• Şimdi bu tarifeye geçip tahüt yapmaya değer mi? Bir de 128 Kbps ile ne yapılabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Şimdi bu tarifeye geçip tahüt yapmaya değer mi? Bir de 128 Kbps ile ne yapılabilir ?

Sınırsız internet için bile değer
    +
    5.000 sms avantajı da var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

Şimdi bu tarifeye geçip tahüt yapmaya değer mi? Bir de 128 Kbps ile ne yapılabilir ?

+

Tarife çok cazip ama fatura ve tahüt düşündürüyor beni. Şimdi 20 TL diyipte 25 30 hatta daha fazla kitlerlerse nolucak?. Yada fiyatını değiştirirlerse ?
  • quote:

quote:

quote:

+

Tarife çok cazip ama fatura ve tahüt düşündürüyor beni. Şimdi 20 TL diyipte 25 30 hatta daha fazla kitlerlerse nolucak?. Yada fiyatını değiştirirlerse ?

İlk 6 ay 20 sonra 25 tl olarak devam edecek,
    Bir sorun olacağını sanmıyorum,
    Forumda bu paket için çok mücadele veren arkadaşlar oldu :)
    Ve söke söke aldılar da,bildikleri vardır hani...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

+

İlk 6 ay 20 sonra 25 tl olarak devam edecek,
    Bir sorun olacağını sanmıyorum,
    Forumda bu paket için çok mücadele veren arkadaşlar oldu :)
    Ve söke söke aldılar da,bildikleri vardır hani...

Evde net olmadığından artık 128 felan idare etmeye çalışıcaz. Yıkılan paketteki dakika ve sms lerim bitsin aricam mh yi geçirsinler :D

• banada geldi geçecegim:)
  • bu önceki kampanya degibi degil yani 12 ay boyunca 20 tl olacak bu.)
    12 ay boyunca 20 tl
    5000sms
    500 dk
    sınırsız net
    suan kullandıgım
    19 tl
    500 dk
    1000sms
    1gb net
    sırf net için geçecek olacagım
    ayrıca bazıları 12 ay boyunca ya faaturayı arttırırlarsa diyorlar btk şikayet ettimi mum gibi ediyorlar adamı haberiniz olsn 12 ay sonra belkı dıgerlerınde daha iyi tarifeler cıkacak yani 12 ay uzun süre keyfini çıkarın.
  • mesaj gelmeyenler ne yapacak yahu bana gelmedi ?
  • quote:

quote:

quote:

bana mesaj gelmedi hiç

hocam ben turkcell'den geçmiştim avea'ya tekrar türkcell'e geçmeyi düşünüyordum ki aradılar. anladılar mı ne yaptılar:D. şaka bir yana mh'nin böyle bir kampanyadan haberi yoktu. bana gelen mesaja ulaştıktan sonra anlatmaya başladı bir şeyler. senin anlayacağın mesaj gelmediyse geçebileceğini pek sanmıyorum.

bende turkcellden tekrar geçtim ama 506li numara

• arkadaşlar tarife sadece mesaj alanlara özel değil, sitede yayınlanmış. az önce gittim bayiye sordum ama bayideki kadın siteye güvenmemem gerektiğini falan söyledi. vermezler dedi. ben de sitenin resmini çektim, bir geçiş yapayım da onlar vermesin mahkemelik oluruz deyince "belki bu şekilde bir şey çıkar" dedi.
    avea kendi çalıştırdığı elemanlarına güncel kampanyalar hakkında bilgi verebilse keşke...
  • quote:

Orijinalden alıntı: u.s.b.3

arkadaşlar tarife sadece mesaj alanlara özel değil, sitede yayınlanmış. az önce gittim bayiye sordum ama bayideki kadın siteye güvenmemem gerektiğini falan söyledi. vermezler dedi. ben de sitenin resmini çektim, bir geçiş yapayım da onlar vermesin mahkemelik oluruz deyince "belki bu şekilde bir şey çıkar" dedi.
    avea kendi çalıştırdığı elemanlarına güncel kampanyalar hakkında bilgi verebilse keşke...

hocam linki verseydin de bu kargaşa durulsaydı:D
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.