Şimdi Ara

Iphone Kulaklık ve Şarj Kapağı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bazı sitelerde iphone için silikon kulaklık girişi kapağı ve şarj girişi kapağı gördüm. Bir benzeri nokia e63 telefonumda vardı. Tıpa gibi takılıyordu :)

Benim telefon cebimde çok tozlanıyor,bunlardan kullansak faydası olurmu acaba? Apple gibi bir firma bunu niye düşünmemiş o da bir ilginç durum. Dandik fotoğraf makinalarında bile silikon kapaklar var. Belkide dandik oldukları içindir :)

Fikirlerinizi bekliyorum.

• Bu da şarj girişi için.

Bu arada bu tıpalardan kullansak derken kendim için değil, telefon için dedim. Forum karışmasın sonra :)
  • Mutlaka faydası olacaktır
    Bende tozlu ortamda çok bulunuyorum aynı sekilde tozlaniyor kullanmakta fayda var derim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kulaklık tıpası çok kullanışlı ve güzel bişey gerçekten hem sim çıkartma aparatı olarakta kullanılıyor
    ancak resimledi şarj giriş yeri koruma aparatı çok kullanışsız
    yumuşak ve kaymayan bir plastikten üretildiğinden telefonu her cebinize sokup çıkarttığınızda kesin düşüyor kaybetmeden 2 gün kullanana bravo
    bunun şarj girişi için sert plastik olanları var onları tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcMn

kulaklık tıpası çok kullanışlı ve güzel bişey gerçekten hem sim çıkartma aparatı olarakta kullanılıyor
    yumuşak ve kaymayan bir plastikten üretildiğinden telefonu her cebinize sokup çıkarttığınızda kesin düşüyor kaybetmeden 2 gün kullanana bravo

Dediğin gibi 1 hafta geçmeden kaybolmuştu benimki de, sarj girişi en çok tozlanan yer olduğu için bu tıpa sayesinde önlem alınabilir.Bu sert plastik olanları nereden ulaşabiliriz,silikonlar çok kullanışsız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baphomett

quote:

Orijinalden alıntı: IcMn

kulaklık tıpası çok kullanışlı ve güzel bişey gerçekten hem sim çıkartma aparatı olarakta kullanılıyor

Dediğin gibi 1 hafta geçmeden kaybolmuştu benimki de, sarj girişi en çok tozlanan yer olduğu için bu tıpa sayesinde önlem alınabilir.Bu sert plastik olanları nereden ulaşabiliriz,silikonlar çok kullanışsız..

ben sirkeciden almiştim hocam

• yorumlardan sonra buincoins den sipariş verdim. 3er 5er tane aldım. Apple bunu niye yapmamış hayret içindeyim. telefonun en çok toz alan bölümleri resmen. Kulaklık girişinden yağmur suyu girdi diye şikayet eden bile var. Baya faydalı olacak sanırım.
  • bende birkaç çift var bayada kullanışlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

bende birkaç çift var bayada kullanışlı

bende kullandım pek memnun kalmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: KinZhull

Mutlaka faydası olacaktır
    Bende tozlu ortamda çok bulunuyorum aynı sekilde tozlaniyor kullanmakta fayda var derim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.