Şimdi Ara

BMW alacaklar dikkat!!! Mutlaka okuyun!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen hafta BMW 320i arabamı aldım. Kullanırken süspansiyonun inanılmaz sert ve en ufak çukurda araç kontrolden çıkıyordu. Başta sıfır araba olduğu için süspansiyonun sert olduğunu düşündüm. Her bir kasisten geçişte sanki biri aşağıdan yumruk atıyorduı. 150km ilk gün kullandıktan sonra bir gariplik olduğunu anladım ve Ankara Borusan Esenboğa servise götürdüm. Kulaklarıma inanamadım: "Beyefendi malesef size aracı teslim ederken aracın süspansiyonlarında bulunan takozları çıkartmadan size teslim etmişiz"

Kafamdan aşağı kaynar sular döküldü resmen. Sıfır araç 150 km boyunca darbe aldı. Arabayı bilgisayara sokup milimetrik rot bilgisayarına ve hasar tespitine soktular. Verdikleri raporda hiçbir hasar olmadığı yazıyor. En ufak hasar olmadığını söylediler tabi.
    Aracın değiştirilmesi için çok uğraştım ve hala uğraşıyorum. Ama hasar olmadığı için yapabilecekleri herhangi birşeyin olmadığını, aracın zaten kendini koruduğunu söylediler:)

Siz siz olun aracı teslim alırken sorun süspansiyonları takozlardan çıkardınız mı diye.

• geçmiş olsun dostum, ucuz atlatmışın

ayrıca, teşekkürler...
  • tesekkurler. gecmis olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: robomatt

Geçen hafta BMW 320i arabamı aldım. Kullanırken süspansiyonun inanılmaz sert ve en ufak çukurda araç kontrolden çıkıyordu. Başta sıfır araba olduğu için süspansiyonun sert olduğunu düşündüm. Her bir kasisten geçişte sanki biri aşağıdan yumruk atıyorduı. 150km ilk gün kullandıktan sonra bir gariplik olduğunu anladım ve Ankara Borusan Esenboğa servise götürdüm. Kulaklarıma inanamadım: "Beyefendi malesef size aracı teslim ederken aracın süspansiyonlarında bulunan takozları çıkartmadan size teslim etmişiz"

Kafamdan aşağı kaynar sular döküldü resmen. Sıfır araç 150 km boyunca darbe aldı. Arabayı bilgisayara sokup milimetrik rot bilgisayarına ve hasar tespitine soktular. Verdikleri raporda hiçbir hasar olmadığı yazıyor. En ufak hasar olmadığını söylediler tabi.
    Aracın değiştirilmesi için çok uğraştım ve hala uğraşıyorum. Ama hasar olmadığı için yapabilecekleri herhangi birşeyin olmadığını, aracın zaten kendini koruduğunu söylediler:)

Siz siz olun aracı teslim alırken sorun süspansiyonları takozlardan çıkardınız mı diye.

Araciniz duzeldimi dun bizim sirketede alinan aracin lastik ve on takimda problem cikti istinye borusan kronik sorun oldugunu uzerinde ugrasildigi bilgisi verdi. Sizin aracta da umarim bu tarz bir problem yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sarsici

quote:

Orijinalden alıntı: robomatt

Geçen hafta BMW 320i arabamı aldım. Kullanırken süspansiyonun inanılmaz sert ve en ufak çukurda araç kontrolden çıkıyordu. Başta sıfır araba olduğu için süspansiyonun sert olduğunu düşündüm. Her bir kasisten geçişte sanki biri aşağıdan yumruk atıyorduı. 150km ilk gün kullandıktan sonra bir gariplik olduğunu anladım ve Ankara Borusan Esenboğa servise götürdüm. Kulaklarıma inanamadım: "Beyefendi malesef size aracı teslim ederken aracın süspansiyonlarında bulunan takozları çıkartmadan size teslim etmişiz"

Araciniz duzeldimi dun bizim sirketede alinan aracin lastik ve on takimda problem cikti istinye borusan kronik sorun oldugunu uzerinde ugrasildigi bilgisi verdi. Sizin aracta da umarim bu tarz bir problem yoktur.

Evet araçtan takozları çıkarttılar ve teste tabi tuttular. Her yerine baktık en ufak bir çizik veya problem yok dediler. Herhangi bir sıkıntı yok şimdilik. Ancak BMW gibi bir araba alıp böyle saçmalıkların olması çok can sıkıcı gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robomatt -- 8 Ağustos 2012; 15:44:57 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.