Şimdi Ara

iPhone 3Gs kullanım ve bekleme süresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5 gun once 5.1 sürümlü 2. El iphone3gs aldm. Fakat kafamı karıştıran konu kullanım ve bekleme süresi çok az gbi. Maksimum 6 saat kullanim 14 saat bekleme süresi gördüm sizde nasıl acaba. Paylaşimlarinizi bekliyormm.
    3g , wireless, edge kaPali ekran parlakligi da yarida. Arkada calisan uygulama birakmadigim halde boyle. Sizin gunluk kullanimlariniz nasil ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben akıllı telefon'u akıllı yapan tüm özellikleri kullanıyorum. 3G gerektiğinda açık, edge sürekli açık, wifi sürekli tarama halinde tanıdığı yeri bulunca hemen bağlanıyor, 2 mail adresi ekli ve push mail alıyorum, sosyal medya uygulamalarının bildirimleri ve konum servisleri açık, oyunların ve gerek görmediğim uygulamaların bildirimleri ve konum servisleri kapalı, şimdilik aklıma bunlar geldi. bu şekilde bir gün kullanabiliyorum. 6 saat kullanım süresi 20 saat bekleme süresi (ortalama olarak tabi). geçen günlerde restore ettim, süre biraz daha yükseldi. bu arada sürüm 5.1.1 ve jailbreaksiz.
  • Ortalama 6 saat norml o zaman ? Ben surekli wi-fi ile internette gezinirim işim geregi. Bildirimleri isim dustugmde açiyorum. 3g edge ve wifi gerektiginde kullanyrmm.
    Akilli telefonu dedigin gbi kullanamcaksan taşimanin bir anlami yok zatenn

• Başka paylaşımda bulunacak yok mu ?

• WiFi açıkken 2 gün sürüyor ama fazla tel. gelmiyor yoksa sürekli kullanırsan 8-16 saat
    gider.
  • Bugun 6.35 kullanm 16 saatte bekleme suresi gordmmm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.