Şimdi Ara

Amerikadan 2.El 4s Almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. 2011 kasimdan beri iphone 3gs kullaniyorum. Artik model yenilemenin vakti geldi diye dusunuyorum. Maddi durumum cerceverinda ya turkiyeden garantili 3-4 haftalik ip4 yada amerikadan 2. El 4s alacagim. Kuzenim is dolayisiyla surekli amerikaya gidiyor. Nasil yapmami onerirsiniz?

Amerikada da 2. El simfree bulabilecegimiz dukkanlar mevcut mudur? Giden bilen arkadaslar vardir mutlaka.

Not: ogrenciyim ve maddi durum belli. 4s i bosver iphone 5 al mesajlari gereksiz olacaktir. Yoksa gonul isterki alinca 5 alalim ama malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Durumun aciliyeti yoksa Eylül yada Ekim gibi İp5 çıkacak gibi görünüyor.Fiyatlarda epey oynama olacaktır.O tarihleri beklemeni tavsiye ederim.
    En azından ben öyle yapcam.
  • Ayırabileceğiniz bütçeyi söylerseniz daha yararlı olacaktır diye düşünüyorum
  • Yil basinda almayi planliyorum zaten. Kendi 3gs imi ablama hediye edecegim. Yil basina kadarda yaklasik 1000 tl para olacak elimde insallah. 100 tl pasaport kayit parasini dusersek 850-900 tl arasinda bir paraya temiz bir cihaz bulmaya calisacagim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ariescusjr

Temiz ikinci el için ebay ı araştırabilirsiniz.Ciddi manada telefonuna iyi bakan insanlar var. Geçenlerde bir haber okumuştum günde 100.000 adet iphone 4s ve 4 satışa çıkıyormuş ebay de.

Evet ufak capta bir arastirma yaptim ve gercektn cok temiz cihazlar var. Ama unlock diye satip sonradan simlock cikmasidan korkuyorum. İyi arastirmak gerekiyor

• Bence ebay işine hiç girme ,kafan rahat olsun.

Türkiyeden simfree 16gb ip4 bakabilirsin. Kayıtlı olarak 800 liraya bulunabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Bence ebay işine hiç girme ,kafan rahat olsun.

Türkiyeden simfree 16gb ip4 bakabilirsin. Kayıtlı olarak 800 liraya bulunabiliyor

evet garanti açısından turkiyeden almak daha güzel ama aynı paraya 4s almak varken 4 almak kafamı çok kurcaliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mydyga

quote:

evet garanti açısından turkiyeden almak daha güzel ama aynı paraya 4s almak varken 4 almak kafamı çok kurcaliyor

4s lerin pili 4 lere göre daha az gidiyor. Bunuda düşünmen lazım , herşey hız değildir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mydyga

quote:

4s lerin pili 4 lere göre daha az gidiyor. Bunuda düşünmen lazım , herşey hız değildir

hem 1 sene daha destek hem kamera hemde hız için istiyorum 4s i. 4 ile 4s i bizzat karşılaştırma fırsatım oldu. iki telefonu da saatlerce karşılaştırdım. beni en çok etkileyen 4s in kamerası oldu. aynı paraya 4s almak daha iyi olacak gibi.

• var mı bilgisi olan?
  • ebaydan sipariş verildiğinde kargo parası ne kadar oluyor tahminen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sproob

ebaydan sipariş verildiğinde kargo parası ne kadar oluyor tahminen ?

Turkiyeye getirmek mumkun degil zaten abd ye gidince satici ile mesafene baglidir ama cok pahali olacagini dusunmuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sproob

ebaydan sipariş verildiğinde kargo parası ne kadar oluyor tahminen ?

3 5 dolar istiyorlar amerika içi kargo için.
  • Ebay da su siralar factory unlock 4s ler 450-500 dolar arasi. Yil basina kadar 400 dolara duser heralde. 400 dolar da 680 tl civari su siralar. Yani pasapot kaydi falan 800 e cikacak gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.