Şimdi Ara

Shoot The Zombirds, Appstore'da ücretsiz olarak yayında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  ''Infinite Dreams'' tarafından geliştirilen ''Shoot The Zombirds'' Appstore'da indirimine giderek ücretsiz olarak mobil oyuncuların beğenisine sunuldu.

Shoot The Zombirds'te yay ve ok kullanarak zombi kuşları vurmaya ve küçük bal kabaklarını onların elinden kurtarmaya çalışıyoruz. Grafiklerden çok sesleri, eğlenceli yapısı ve oynanışı ile ön plana çıkan oyunda sabit bir yerden oklarımızı kullanarak zombi kuşları hedefleyerek vuruyoruz. Kısıtlı sayıda ok sunularak zorlaştırılan oyunda bazı hedefler ek ok verirken bazıları da ek bonusları almanızı sağlayacak altınları veriyor. Ayrıca, Shoot The Zombirds'te Facebook ve Twitter entegrasyonları da sunuluyor.

Eğlence odaklı ve bağımlılık yaratan yapısıyla başarılı bir oyun deneyimi sunan Shoot The Zombirds'ü henüz deneme fırsatı bulamamışsanız Appstore üzerinden ücretsiz olarak buradan ulaşabilirsiniz. Ek olarak, Shoot The Zombirds'ün Google Play'de zaten ücretsiz olarak sunulduğunu belirtmekte fayda var.  

• Bilgi icin tesekkurler.Yukledim ama begenmedim malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende yükledim ama beğenmedim
  • Beğendim ama yüklemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beğenmedim ama yüklemedim

• Bu oyun ücretsiz değil ki.99p verip alıyorsun.Nasıl ücretsiz yayında onu anlayamadım.Ücretsiz yayın yaptığı yer neresiymiş? :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.