- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
whatsapp la ilgili soru
6 Cevap9091 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

471 Mesaj
7 Ağustos 2012; 3:09:11 

arkadaşlar bu uygulamayı yükledim iphone a . etkinleştircektim fakat telefondaki kişileri senkronize ediyormuş.eğer karşı tarafda whatsapp kullanıyorsa listede gözüküyormuş.benim sorum ise ben etkinleştirme yaptığımda listemdeki herhangi bi whatsapp kullananda beni kendi isim listesinde görüyormu?

333 Mesaj
7 Ağustos 2012; 3:09:57 

o kişinin rehberinde kayıtlıysanız sizi whatsapp'da görür, sizin numaranızı telefon rehberine (kişiler) kaydetmesiyse görmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capturemrah -- 7 Ağustos 2012; 3:12:04 >

471 Mesaj
7 Ağustos 2012; 6:28:31 

quote:

Orijinalden alıntı: capturemrah

o kişinin rehberinde kayıtlıysanız sizi whatsapp'da görür, sizin numaranızı telefon rehberine (kişiler) kaydetmesiyse görmez.

teşekkürler cevap için.telefonumda aram pek iyi olmayan kişilerin numarasıda kayıtlıda o yüzden sordum.yani eğer benim numaramı silmişse ve whatsapp kullanıyorsa ismim görünmez diyorsunuz.buna sevindim açıkcası peki numarası bende kayıtlı fakat o benim numarayı silmiş ise vede 2mizde whatsapp kullanıyorsak isim kısmı bende gözükcek onda gözükmücekmi??

1163 Mesaj
7 Ağustos 2012; 6:38:14 

quote:

Orijinalden alıntı: anatolianwarrior

teşekkürler cevap için.telefonumda aram pek iyi olmayan kişilerin numarasıda kayıtlıda o yüzden sordum.yani eğer benim numaramı silmişse ve whatsapp kullanıyorsa ismim görünmez diyorsunuz.buna sevindim açıkcası peki numarası bende kayıtlı fakat o benim numarayı silmiş ise vede 2mizde whatsapp kullanıyorsak isim kısmı bende gözükcek onda gözükmücekmi??

Aynen numara kimdeyse o görür
Aynı sekilde sende yok ama onda varsa sen gormessin o görür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KinZhull -- 7 Ağustos 2012; 6:40:07 >

ιρнσηє 32 gв вℓα¢к ισš 8.0.2 єℓємєηт ¢αšє™ ναρσя ¢σмρ

471 Mesaj
7 Ağustos 2012; 9:15:36 

quote:

Orijinalden alıntı: KinZhull

Aynen numara kimdeyse o görür
Aynı sekilde sende yok ama onda varsa sen gormessin o görür

eyvallah hocam teşekkür ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4490 Mesaj
7 Ağustos 2012; 10:21:11 

normal telefon rehberi gibi düşün.. sende kayıtlı olanı sen görürsün kaydettiğin isimle.. karşı tarafta sen yoksan görmez, varsan rehberinde ismini nasıl kaydetmişse o şekilde görür..

COMINGSOON

Mercedes A180 AMG
Nikon D5100 18-55 VR Kit / Sony PS3 slim 120gb
 MacBook Air Z0MGQ / iPhone 6 / Apple TV / iPod nano 6 / iPod Photo 

3585 Mesaj
7 Ağustos 2012; 11:23:06 

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.297