Şimdi Ara

Yeni iPhone'un Home tuşu ve nano SIM kart yuvası internete sızdırılmış olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
8.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni iPhone'un Home tuşu ve nano SIM kart yuvası internete sızdırılmış olabilir

Bu yıl sonuna doğru tanıtılması muhtemel bir iPad mini ve iPhone 5 ile ilgili farklı kaynaklardan görseller internete sızmaya devam ediyor.

Nowhereelse sitesi Çinli kaynaklardan iPhone 5'e ait olduğu iddia edilen nano SIM kart yuvası ve Home tuşu parçalarını elde ederek görsellerini internette paylaşmış.

Bu yıl standart olarak kabul edilen nano SIM kartlar, daha küçük ve daha az yer kaplaması nedeniyle, pek çok yeni akıllı telefon modelinde boy gösterecek. Bunlardan birisi de muhtemelen iPhone 5.

Sitenin yayınladığı karşılaştırma görsellerine göre nano SIM kart için Apple bugüne kadar kullandığı standart SIM kart yuvasını boyut olarak küçültmüş. Diğer bir parça da Home tuşuna ait. Görsellerde Home tuşunun da küçültülmüş olduğu dikkat çekiyor.

İddialar doğruysa Apple yeni akıllı telefonunda yerden kazanmak için tüm çözümlere başvuruyor. Bu da kasanın çok fazla büyümeden ekranın 4 inç civarına çekilmesine işaret ediyor olabilir. Ancak şimdilik tüm bunlar iddiadan ibaret.

Bunun yanında Fransız operatörlerin büyük miktarlarda nano SIM kartı siparişleri verdiği de dile getiriliyor.

• çıksa da kurtulsak bıktık bu dedikodulardan. Aklına esen dedikodu uyduruyor.

• Ekrem, haber tamamda haberde iphone 5 yazmaniz neden? Cikacak olan iphone 6.nesil ve ismi iphone 5 olmayacagi nerdeyse garanti. Iphone 5 yerine cikacak olan yeni jenerasyon iphone deseniz daha uygun gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OvernightSensation

çıksa da kurtulsak bıktık bu dedikodulardan. Aklına esen dedikodu uyduruyor.

bu geçincede bu sefer yeni yıl başında yeni ipad dedikodularına sıra gelicek =)

ondan sonra iphone 5S için dedikodular başlıcak..

sora ipad

sora iphone..

• Yine mi Bamya
  • quote:

Orijinalden alıntı: OvernightSensation

çıksa da kurtulsak bıktık bu dedikodulardan. Aklına esen dedikodu uyduruyor.

Çıksada yeni iphone 6 dedikoduları ile etraf uçuşacak bari bu dedikodular gerçek çıksında aynı dedikoduları iphone 6 da duymayalım bari :)

• bugüne kadar apple dedikodularını eleştirmedim ama fazla abartmıyor musunuz ? yok pilin ölçüsü şu kadar mm,yok home tuşu yuvarlak şu bu.ya tasarım olarak atsanız ortaya neyse ama bilmem neyin nesinin şeyini haber yapmak ... neyse.

• CPU,GPU,RAM hakkında tamam da bunlar biraz abartı cidden.

• Türkiyenin en büyük teknoloji sitesinde bir telefon tuşunun haber yapılması sadece sitenin seviyesini düşürür.

• Allahdan Apple diye bir firma var yoksa siz neyi bu kadar haber(!) diye yazardınız.

Bende iPhone kullanıyorum ama bıktırdınız sevgili editörler bıktırdınız!
  • İddaanın bile iddası var arkadaş. Verginin vergisinin alınması hesabına döndü iş.

• Neyi haber yapacağınızı ve yapacaklarını şaşırdılar. iphone 5 dedikoduları diye bir bölüm açın buraları doldurmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

Neyi haber yapacağınızı ve yapacaklarını şaşırdılar. iphone 5 dedikoduları diye bir bölüm açın buraları doldurmayın.

tamamı ile katılıyorum her telefon dedikoduları için ayrı bölüm açılsın ama bariz en çok Iphone dedikodusu geliyor.

• ekrem71, baska isin gucun yok mu senin , sahte, yalan, palavra, dedikodu, asparagas, çin kaynaklı haberler yapmaktan başka? Çinliler de biraksin artik şu sahte iphone ipad kapağı , tuşu falan yapmayı artık manyak herifler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aaaa fransa'dan yeni yapıcagım oyuncak icin yaptıgım tasarımı birileri çalmış da yayınlıyor?! Biraz abartı var olayda, nano simkart yuvası ve home tuşu, çok önemli noktalar canııııım :))

• Donanımhaber'e son zamanlarda ne oldu anlayamadım.

Eskiden bu haber bölümde daha nitelikli haberler olurdu.

Eski halini özlüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: theasus

Donanımhabere son zamanlarda ne oldu anlayamadım.Eskiden bu haber bölümde daha nitelikli haberler olurdu.Eski halini özlüyorum.

Olan şu, insanlar her Apple haberine hücum ediyor sitede hit alıyor bu da reklam reklamda para demek.

• bu çıktıktan 1 hafta sonraki haberi yazıyım '' apple iphone 5s'i hazırlamaya başladı ekranın 4.3 inche çıkması ve 6 çekirdekli a7 yongası barındırması muhtemel gözüküyor.''

• Asil siz sacmaladiniz. Bir kisi diyorki cok bikkinlik verdiniz iPhone dedikodulari hakkinda, ardindan artik saksakcimi diyeyim, odun yaricisinin ih diyicisimi diyim anlamadim. Asil siz birakin bu sacmaligi birkac hafta sonra cigir acicak teknolojik urun icin koyduklari SMD direncleri aktarsalar yine konu olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle kaynağı saçma sapan olan haberlerle bu siteyi küçültmeseniz ?
    Iphone 4s ten öncede durmadan yeni tasarım böyle,yok efendim iphone 5 in kapları bu şekildeymiş,öyleyse tasarımı budur... Telefon çıkınca bir gördük ki bırakın tasarımın aynı kalmasını adı bile iphone 5 değildi.Haber yapılmasın demiyorum fakat yapılan haberler,dedikodu,olabilir.sızdırıldı vb olmasın lütfen...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.