Şimdi Ara

iOS 6 4. beta sürümü dağıtılmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
4.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 3. beta sürümünün dağıtılmasının üzerinden 20 gün geçtikten sonra Apple, mobil işletim sistemi iOS 6'nın 4. beta sürümünü de geliştiricilere dağıtmaya başladı.

Bu beta sürümünde YouTube uygulamasının sistemden kaldırıldığı dikkat çekmiş. Apple, bir süredir Google ile ilintili uygulamaların yerine kendi geliştirdiği ve katkıda bulunduğu uygulamaları getirmeye çalışıyor. Uygulamanın kaldırılış sebebi bu olabilir. Ancak Google'ın uygulamalayı geliştirerek bağımsız olarak iOS için yayınlayacağına dair söylentiler de bulunuyor.

Beta sürümünde göze çarpan yenilikler; Facebook entegrasyonu, adres defteri, yetkilendirme durumları ve Apple TV/Bonjour akışları ile ilgili hataların giderilmesi, Sözlük, iTunes ve Maps üzerinde iyileştirmeler şeklinde sayılabilir.

10A5376e yapı numarasına sahip sürüm yeni iPad, iPad 2, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 3GS, iPod touch 4G cihazları ile uyumlu.

• iso 6 ile gelen adam akıllı bir özellik göremedim ilginçtir.

• Youtube uygulaması isteyenler m.youtube.com adresine girip "ana ekrana ekle" yaparak idare edebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Youtube uygulaması isteyenler m.youtube.com adresine girip "ana ekrana ekle" yaparak idare edebilir.

Keske oyle yapinca direk uygulama acilsa ama olmuyor safaride sekme aciliyor sacma sapan oluyor ana ekrana ekleme isi

• quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Youtube uygulaması isteyenler m.youtube.com adresine girip "ana ekrana ekle" yaparak idare edebilir.

Keske oyle yapinca direk uygulama acilsa ama olmuyor safaride sekme aciliyor sacma sapan oluyor ana ekrana ekleme isi

Hiç olmamasından iyidir. Üstüne tıkladığınızda direkt olarak youtube'a yönlendiriyor sonuçta.

• kullanışlılık ve arayüz olarak hiç el atılmadı zaten bu youtube uygulamasına. böyle oluncada mobil versiyonun uygulamayı geçtiğini düşünüyorum. halihazırda bende mobil versiyon youtube u kullandığım için çok fark etmeyecek. uygulama isteyenlerde bence çok üzülmesin. google appstoreda yeni bir youtube app çıkaracaktır.en azında o kadar ilgilenmediği uygulaması ile appstore da satılınca ilgilenecek.
  • youtube u kaldırmakda gizliden iş çevirmek he. ne gerek var anlamadım.
  • Arama motoru yakında yandex olursa şaşırmam açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jibe

iso 6 ile gelen adam akıllı bir özellik göremedim ilginçtir.

Nasil bir beklenti icinde oldugunu merak ettim simdi :)? Stabil bir sistem neler gelebilir ki daha fazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS 6 resmiyet kazanana kadar beta 12 felan olur bu hızla 20 günde bir beta
    Ufaktan bı tirsma gelmiyor desem yalan olur
    Nereye gidiyorsun iOS

• quote:

Orijinalden alıntı: carnador

Arama motoru yakında yandex olursa şaşırmam açıkcası.

Google'ı severim turkiyeye gercekten önem ve deger veren bir firma, sadece caktirmiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

Google'ı severim turkiyeye gercekten önem ve deger veren bir firma, sadece caktirmiyorlar

Aynen, bakalım neler olacak :) Appstore'dan youtube uygulamasını indiririz arkadaşların da dediği gibi.. Güncelleme alır en azından daha rahat şekilde.
  • Hocam iOS 6 yı İPad üzerinden nasil güncelleyebilirim bilgisayarda bir şey yapmadan bir de iOS 6 nın betasında hata var mı iOS 5.1.1 de mı kalayım?

• quote:

quote:

Hocam bunu neye dayanarak söylüyorsunuz ciddi misiniz? Merak ettim de. İğneleme anlamında demiyorum yanlış anlaşılmasın.
  • yanlış mesaj.

bu arada sabırsızlıkla bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi | OMG! | -- 7 Ağustos 2012; 3:12:22 >
  • Hala ilgimi ceken bir ozellik yok.Gecmeyi dusunmuyorum valla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baran.

Hala ilgimi ceken bir ozellik yok.Gecmeyi dusunmuyorum valla.

evet özellik yok ama görünüm çok başarılı olmuş sırf görünümü için 5.1.1e dönmüyorum
  • quote:

quote:

evet özellik yok ama görünüm çok başarılı olmuş sırf görünümü için 5.1.1e dönmüyorum

Hocam ios 6 temasi var 5.1.1 iin onu yapin :D

• quote:

quote:

quote:

Hocam ios 6 temasi var 5.1.1 iin onu yapin :D

hocam dediğiniz duvar kağıdıysa sırf ondan bahsetmiyorum değilse de jb sevmiyorum

• quote:

quote:

Türkiyeye önem verse, vergisini öderdi.. Google Türkiyeye hala fatura kesmiyor. en son 80 milyon TL vergi borcu vardı...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.