Şimdi Ara

Homefront 2'den İlk Bilgiler Bu Hafta Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Crytek tarafından geliştirildiğini bilmemize rağmen resmi duyurusu gelmeyen ve dolayısıyla platformlarını bile net olarak bilmediğimiz Homefront 2, en nihayetinde gün yüzüne çıkacak. Homefront 2'den ilk bilgiler bu hafta geliyor.

Konuyla ilgili THQ'dan Huw Beynon, Foursquare hesabından Crytek logosunun yer aldığı resmi paylaştı ve ekledi; "Geçtiğimiz hafta Metro: Last Light adınaydı, bu hafta ise THQ'nun başka bir FPS oyununa göz atacağız."

Bu oyunun Homefront 2 olduğunu söylememize gerek yok sanıyoruz, işte paylaşılan resim;

• Crytek yeni mi satın aldı bu oyunu

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • CRYTEK iyi grafikleri birde türkçe olarak karşımıza koyarsa,ne bf3 ne de cod takılırım bundan kellin,tabi lokasyon şart...
  • Merakla beklediğim oyunlardan bir tanesi. Bakalım ilk oyundan sonra nasıl olacak?

• İnşallah Türkçe Çıkar oyun. Bir de Multiplayer olursa alırım belki.

• TR olursa bende alacağım

• Fps devlerini elinin tersiyle tokatlayacağını düşündüğüm oyun.
  • Türkçe olursa her türlü alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Basol61

Crytek yeni mi satın aldı bu oyunu

ilk oyundan sonra THQ Crytek ile anlaştı Homefront 2 için sanırım ilk yapım stüdyosu kapandı

• Bence Crytek oyunun kapak resmindeki adamın kafasındaki bandajı Ay-yıldızlı olarak değiştirsin

• Türkçe seslendirmeli fps oynamak gibisi yok.Crytek'te destek olmalıyız bence.Tabi oyunda beğenimizi kazanmalı.Bu şekilde olursa kesin orjinal alırım.Belki diğer fps oyun üretenlerde türkçe oyun yapmak konusunda fikirlerini değiştirirler.En azından altyazılı olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Basol61

Bence Crytek oyunun kapak resmindeki adamın kafasındaki bandajı Ay-yıldızlı olarak değiştirsin

Niye ki ?

• TR çıkarsa sırf CRYTEK 'e destek için bile ilk günden alırım. CRYSIS sersinin tamamını ilk günden aldım.

• ilk homefront oyunun çok beğenmeme ragmen homefront 2 türkçe selendirme olucaksa seve seve alırım.crysis oyunlarının hepsini orjinal aldım beni adam yerine koyan türkçe seslendirme ile oyun keyfi yaşatan yerli kardeşlere teşekküür ederim.diğer firmalar orjinal alamayı çok hak etmiyorlar çünkü dört gözle oyun çeviri sitesinin türkçeleştirmesini bekliyoruz hem 49 dolar 59 dolar ver kendi dilinde altyazı bile yok neyse çok uzattım herkeze iyi forumlar

• oyun türkçe olursa ve en güçlü rakibi battlefield 3'ten daha iyi bir senaryo ve oynanış sunarsa almamak imkansız olur....

• Crytek'den iyi bir oyun bekliyoruz. TR dil desteği ile gelecektir büyük ihtimal.

• Crytek ne zaman ea ile yollarını ayırdı?

• Senaryo vasattı ve oynanış kötüydü. Oyunun atmosferine ve grafiklere yazık oldu. Az da olsa Freedom Fighters atmosferini hissetmiştim ancak dediğim gibi oynanış ve senaryoda çok büyük eksikler vardı. Oyuna 2 kere başladım 1 kere bile bitiremeden sildim
  • Hafta Sonu Geldi . Hala Bir Bilgi Yokmu ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.