Şimdi Ara

Kızgın Kuşlar Mars'a gidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
2.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yayınlandığı günden bu yana 100 milyon indirme barajını geçen fenomen Angry Birds serisinin yeni oyunu Space, yeni güncellemesi ile kızgın kuşları bu kez Mars'a gönderiyor.

Angry Birds Space: Red Planet adını alacak yeni güncelleme güz döneminde yayınlanacak. Ancak detaylar şimdilik belirsiz. Rovio, YouTube üzerinde bir videoyla güncellemenin kısa bir tanıtımını yaptı.

Güncelleme duyurusunun, Curiosity adlı uzay aracını NASA'nın başarıyla Mars'a indirmesine denk gelmesi ise ilginç bir tesadüf. İddialar, güncelleme içeriğinde buna yer verilebileceğini işaret ediyor. Videoda da bu olaya kısaca değinilmiş.

Angry Birds hayranlarının yine heyecanla bekleyeceği yeni güncellemenin neler sunacağını sonbahar döneminde hep birlikte göreceğiz.

• Angry Birds'e olan ilgi giderek azaliyor.Bunlar son çırpınışlar kuşlar için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.Vettel -- 6 Ağustos 2012; 18:19:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Vettel

Angry Birdse olan ilgi giderek azaliyor.Bunlar son çırpınaşlar kuşlar için :)

arkadaş ne gereksiz adamlarsınız. ilgi azalıyormuş. kanıtla hadi? sen oynamıyorsun diye kimse oynamıyor mu sanıyorsun? adamlar bir fenomen yarattı. takdir etmek yerine saçma sapan yorumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

quote:

Orijinalden alıntı: S.Vettel Angry Birdse olan ilgi giderek azaliyor.Bunlar son çırpınaşlar kuşlar için :)
    arkadaş ne gereksiz adamlarsınız. ilgi azalıyormuş. kanıtla hadi? sen oynamıyorsun diye kimse oynamıyor mu sanıyorsun? adamlar bir fenomen yarattı. takdir etmek yerine saçma sapan yorumlar.

doğru bir fenomen yarattı ama tadında bırakmak en güzeli bu seriyi uzattıkça uzatıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: OvernightSensation

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: S.Vettel Angry Birdse olan ilgi giderek azaliyor.Bunlar son çırpınaşlar kuşlar için :)
    doğru bir fenomen yarattı ama tadında bırakmak en güzeli bu seriyi uzattıkça uzatıyorlar.

Eğer yenilikçi bir yapı sunabilirse yine neden olmasın, şahsen space normal oyundan farklı bir yapı sundugu icin gayet iyi bir atılımdı. Yaratıcılık önemlidir ve sırf eski bir ürün diye yaratıcılıgı göstermemek olmaz [bkz crysis'e hala çıkan çeşitli modlar var :) ]

• quote:

quote:

Bende ilginin azaldığını düşünüyorum. Şahsen bunu çevremdekilere göre söylüyorum. Sen oynuyabilirsin ama çoğu kişi bi oyunu uzun süre oynamaz.

• quote:

quote:

Burada gerekli adam sen mi oluyorsun ?
    Yorumuma basılan + lara bakarsan bir cok kisi benimle hem fikir, oyunu sen severek oynuyorsun diye herkesinde o oyunu severek oynadığı anlamına gelmez .

Tamam 1-2 sene önce çok popülerdi ancak artık o kadar rağbet görmüyor .İnsanlar artık yeni şeyler istiyor aynı tas aynı hamam nereye kadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: OvernightSensation

quote:

quote:

sims kadar uzatamazlar.

• quote:

space ilk çıktığında çok konuşulmuştu eğer space'te olduğu gibi yenilik getirebilirlerse başarısı sürer. ama diğer türlü aynı şeylerin tekrarı olursa inanlar sıkılır.

• angry bird,eskisi kadar oynandığını düşünmüyorum artık :(
  • Yine yeni yeniden :)

• Angry Birds'e ilgi azalsa da Amazing Alex geliyor:) bence mobil oyunun lideri hala Rovio

• cep telefonları olmasa angry birds ilgi görmez bence.
    Sıkıldığımda başvurduğum bir oyun sadece
  • 15 20 dk sıkıntıyı iyi alıyor bu oyun
  • Ben mi sevmiyorum sadece bu oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamların fizikten kazandığını Einstein bile kazanmamıştır.

• bağımlılık yapan güzel bir oyun.

• quote:

quote:

quote:

Burada gerekli adam sen mi oluyorsun ?
    Yorumuma basılan + lara bakarsan bir cok kisi benimle hem fikir, oyunu sen severek oynuyorsun diye herkesinde o oyunu severek oynadığı anlamına gelmez .

Tamam 1-2 sene önce çok popülerdi ancak artık o kadar rağbet görmüyor .İnsanlar artık yeni şeyler istiyor aynı tas aynı hamam nereye kadar?

ÜStteki terbiyesizliğine bir şey demiyorum. Varsa appstore un çok satanlarına bak.

• ilk yazan arkadaşa katılıyorum telefonu ilk aldığımda ilk yüklediğim oyundu oynuyordum hep ama 1 hafta sonra sıkmaya başladı şuan hiç oynamıyorum çünkü yenilikçi değiller
  • bu oyundan sıkılmaya başladım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.