Şimdi Ara

İnternete sızan HTC One X 4.0.4 güncellemesi Sense 4.1'e işaret ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bu yıla popüler Sense arayüzünün 4.0 sürümüyle başlayan HTC'nin, arayüzünü ne zaman güncelleyeceği merak ediliyordu. HTC One X'in global versiyonuna ait 4.0.4 ROM'unun internete sızması soru işaretlerini artırdı.

4.0.4 güncellemesi aslında nispeten küçük bir güncelleme. Ancak HTC'nin Sense arayüzünün yeni sürümünden izler taşıması onu bir anda önemli hale getirdi.

Geeksaber tarafından elde edilen 2.15.401.5 numaraları test ROM'u bilgilerinde Sense 4.1 sürümü olduğu göze çarpıyor. 4.1 sürümü 4.0 sürümünden daha hızlı çalışıyor. Tasarım olarak büyük yenilikler olmasa da bazı önemli hatalar giderilmiş.

Canlı duvar kağıdı gecikmesinin giderilmesi, Kamera uygulamasında ön ve arka kameraya geçiş için atanmış bir buton eklenmesi, tarayıcıda sekmeler arasında geçiş için bir buton eklenmesi, gecikmeye sebep olan tüm 3D efektlerin kaldırılması, sanal menü çubuğunun kaldırılması, kablosuz ağdan düşmelerin giderilmesi, daha iyi batarya süresi, Quadrant testinden 5900+ puan alan daha hızlı bir kernel, Sense 4.1 sürümünde yerini almış.

HTC'nin yeni Sense sürümünü global One X için yayınlayıp yayınlamayacağı şimdilik belirsiz. AT&T operatörünün kendi cihazlarına verdiği yeni güncellemede Sense 4.1 bulunmuyordu. İddialar 18 Ağustos'ta yeni güncellemenin verileceği yönünde.

• Bence en şık ve başarılı Sense sürümü 3.5 di.. 4.0 3.5 kadar şık ve kullanışlı değil bence..

• Timescape kadar iyi olamaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=62176506&p=1#62176506 18 Hazirandan beri 4.0.4 bekliyorsunuz S2 ye sizden sonra duyuruldu sizden once verildi yakinda 4.1 gelecek ONE X alanlar daha 4.0.4 beklesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: yukuberk

Timescape kadar iyi olamaz.

Su yorumlarinin hepsi birbirinden gereksiz. Hos degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu sanal buton saçmalığından kurdardılarya hepsini geç o süper olmuş hakkaten!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Vettel
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=62176506&p=1#62176506 18 Hazirandan beri 4.0.4 bekliyorsunuz S2 ye sizden sonra duyuruldu sizden once verildi yakinda 4.1 gelecek ONE X alanlar daha 4.0.4 beklesin.

dostum sizin gibileri anlamakta cidden zorlanıyorum.benim için sürüm numarasının bi önemi yok.benim için önemli olan telefonu sorunsuza yakın bi şekilde kullanmam.bunu nasıl yaptığı umrumda değil. ben telefonuma vay 4.1.1 gelmedi vay nasıl gelmez bilmem ne demem diyenede hayretle bakıyorum.2 efekt az görecez 3-5 puan sentetik testte az alacak diye kıvranmanın ne alemi var.

not:s2 ikinci telefon olarak görev yapıyor.

• One X quadranttan 5900 alamaz

• Hemen damlamış s3 fanları bu konuyuda konu dısına çıkarcaklar önceki güncelleme konusunda oldugu gibi. Ne ikmetse s3 güncelleme konusunda one x cilerin işi yok ama s3 cüler one x güncelleme konusuna gelip konuyu saptırıyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoXeD

quote:

Orijinalden alıntı: S.Vettelhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=62176506&p=1#62176506 18 Hazirandan beri 4.0.4 bekliyorsunuz S2 ye sizden sonra duyuruldu sizden once verildi yakinda 4.1 gelecek ONE X alanlar daha 4.0.4 beklesin.
    dostum sizin gibileri anlamakta cidden zorlanıyorum.benim için sürüm numarasının bi önemi yok.benim için önemli olan telefonu sorunsuza yakın bi şekilde kullanmam.bunu nasıl yaptığı umrumda değil. ben telefonuma vay 4.1.1 gelmedi vay nasıl gelmez bilmem ne demem diyenede hayretle bakıyorum.2 efekt az görecez 3-5 puan sentetik testte az alacak diye kıvranmanın ne alemi var.not:s2 ikinci telefon olarak görev yapıyor.

güncellemeleri 2 efekt+3-5 sentetik testte puan yükseltme amacı görüyorsan one x fazla sana s2 de fazla 2 efekt az 3-5 sentetik testte de az puan alan xperia s gibi kamerası da iyi olan ve alo diyen bir cihaz veya lumia 808 senin için fazlasıyla yeterli olurdu verdiğin paraya yazık olmuş...

• quote:

Orijinalden alıntı: AIainPROST

One X quadranttan 5900 alamaz

Ne sandin htc one x ? Guncellemesiz haliyle kendim 5250 quadrant gördüm ki iki güncelleme geçti buda 3.su ve daha eski kernelde hala yeni kernel 3.1.10 geldiğinde benchmark skorları zihnimizi allak bullak edecek inanamayacaksiniz gördüklerinize az biraz bilgi ve deneyimi olan aradaki farkı bilir yazılım olarak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mbugra19

quote:

Orijinalden alıntı: WoXeD
    quote:

Orijinalden alıntı: S.Vettelhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=62176506&p=1#62176506 18 Hazirandan beri 4.0.4 bekliyorsunuz S2 ye sizden sonra duyuruldu sizden once verildi yakinda 4.1 gelecek ONE X alanlar daha 4.0.4 beklesin.
    dostum sizin gibileri anlamakta cidden zorlanıyorum.benim için sürüm numarasının bi önemi yok.benim için önemli olan telefonu sorunsuza yakın bi şekilde kullanmam.bunu nasıl yaptığı umrumda değil. ben telefonuma vay 4.1.1 gelmedi vay nasıl gelmez bilmem ne demem diyenede hayretle bakıyorum.2 efekt az görecez 3-5 puan sentetik testte az alacak diye kıvranmanın ne alemi var.not:s2 ikinci telefon olarak görev yapıyor.
    güncellemeleri 2 efekt+3-5 sentetik testte puan yükseltme amacı görüyorsan one x fazla sana s2 de fazla 2 efekt az 3-5 sentetik testte de az puan alan xperia s gibi kamerası da iyi olan ve alo diyen bir cihaz veya lumia 808 senin için fazlasıyla yeterli olurdu verdiğin paraya yazık olmuş...

bana kalırsa burda gizlice aptal ima ettiğin kişi sensin. S3 alana kadar git ivy 7 li bir canavar bilgisiyar al da render felan yap sen galaxy s3 ile onları yapamazsız verdigin paraya yazık olmuş seni kandırmışlar bana kalırsa

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Vettel
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=62176506&p=1#62176506 18 Hazirandan beri 4.0.4 bekliyorsunuz S2 ye sizden sonra duyuruldu sizden once verildi yakinda 4.1 gelecek ONE X alanlar daha 4.0.4 beklesin.

beklerim kaçıyomu nolmuş yani sonuşta htc one x var bu yeter bana :))

• quote:

Orijinalden alıntı: ridvan79

quote:

Orijinalden alıntı: AIainPROST

One X quadranttan 5900 alamaz

Ne sandin htc one x ? Guncellemesiz haliyle kendim 5250 quadrant gördüm ki iki güncelleme geçti buda 3.su ve daha eski kernelde hala yeni kernel 3.1.10 geldiğinde benchmark skorları zihnimizi allak bullak edecek inanamayacaksiniz gördüklerinize az biraz bilgi ve deneyimi olan aradaki farkı bilir yazılım olarak :)

Demekki buyuk konusulmicak 6130 aldim hemde tamamen orjinal roomla oynanmamis

• merhaba arkadaşlar bana yardımcı olurasnız sevinirim laptop da wi-fi var paylaşıma açiyorum başkaları wifi yi görüyor fakat benim htc one x göremiyor
    bu konuda bana yardımcı olurasanı çok sevinirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.