Şimdi Ara

Samsung Galaxy S3 Kaçak Telefon Alacağım Bilenler İçeri?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
22.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar internette 1150-1250 civarı satan kişiler var kapalı kutu orijinal vs. diyorlar ama (pasaport kaydını kendim yapacam sorun değil) alırken neye dikkat etmeliyim.Bazı cihazlara yazılım güncelelme vs. yapıldığında çöküyormuş ne kadar doğru?Nasıl anlayacağım ?Yardımcı olursanız sevinirim en azından satıcılara da adamakıllı sorularımı sorabilirim sizler sayesinde. Unlock ve pasaport kaydı dışında en çok neye dikkat etmeliyim.Hileye gelmeyelim:(

• Elden alma imkanın varsa elden al yada forumda güvenilir satıcılar var mesela @özkaracalar
  • S2 lere cakma imei atılıyor degiştiriliyor onlarda sorun yok ama S3 lerde durum nasıl bilmiyorum
  • ekime kadar bekle ip5 çıkınca faturalısı o fiyatlara düşecek boşa riske girme az sabret
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilal47

Arkadaşlar internette 1150-1250 civarı satan kişiler var kapalı kutu orijinal vs. diyorlar ama (pasaport kaydını kendim yapacam sorun değil) alırken neye dikkat etmeliyim.Bazı cihazlara yazılım güncelelme vs. yapıldığında çöküyormuş ne kadar doğru?Nasıl anlayacağım ?Yardımcı olursanız sevinirim en azından satıcılara da adamakıllı sorularımı sorabilirim sizler sayesinde. Unlock ve pasaport kaydı dışında en çok neye dikkat etmeliyim.Hileye gelmeyelim:(

http://www.sahibinden.com/en/listing/alisveris-cep-telefonu-modeller-s3-16-gb-beyaz-1-yil-samsung-turkiye-garantili-yagiz-telekom-94715831/detail/?source=promotion_topl burdan alabilirsin kayıtsız olanı bu ama adam kayıtı da güvenilir bir şekilde yapıyor ister kayıtlı ister kayıtsız güvenilir bir şekilde satın alabilirsin telefonu

• quote:

Orijinalden alıntı: CooperTime

quote:

Arkadaşlar internette 1150-1250 civarı satan kişiler var kapalı kutu orijinal vs. diyorlar ama (pasaport kaydını kendim yapacam sorun değil) alırken neye dikkat etmeliyim.Bazı cihazlara yazılım güncelelme vs. yapıldığında çöküyormuş ne kadar doğru?Nasıl anlayacağım ?Yardımcı olursanız sevinirim en azından satıcılara da adamakıllı sorularımı sorabilirim sizler sayesinde. Unlock ve pasaport kaydı dışında en çok neye dikkat etmeliyim.Hileye gelmeyelim:(

http://www.sahibinden.com/en/listing/alisveris-cep-telefonu-modeller-s3-16-gb-beyaz-1-yil-samsung-turkiye-garantili-yagiz-telekom-94715831/detail/?source=promotion_topl burdan alabilirsin kayıtsız olanı bu ama adam kayıtı da güvenilir bir şekilde yapıyor ister kayıtlı ister kayıtsız güvenilir bir şekilde satın alabilirsin telefonu

kayıtsızını 1100tl ye verirse almak isterim siz tanıyorsunuz sanırım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CooperTime

quote:

kayıtsızını 1100tl ye verirse almak isterim siz tanıyorsunuz sanırım

bi konuş derim ama bu kadara bile bulmak zor yinede şansını dene ama internetten sattığını da düşünürsek 1100 e satması imkansız bence ama tekrar söyleyim yine de ucuz ve güvenilir

• Sanalpazar'a bir bakın 1200 TL'ye satan var :

http://www.sanalpazar.com/Samsung-Galaxy-S3-4g-Gt-I9300-Kayitli-Beyaz-Reng__isp4124758

Güvenilir satıcıdır ben kendisinden başka bir model aldım sıfır kutusunda kayıtlı şekilde geldi bir haftadır sorunsuz kullanıyorum. İsterseniz kayıtsız olarakta gönderir muhtemelen ama gerek yok boşuna 100 TL daha vermeyin pasaport kaydı için.
  • Arkadaşlar merhaba;

Ben Galaxy S3 almayı düşünüyorum fakat birkaç sorum var. İnternette ve forumda baya baktım ama tam cevapları bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ben telefonu Amerika'dan aldırmak istiyorum.

1) Amerika versiyonu Galaxy S3, uluslararası sürüme göre daha kullanışlı mıdır?

2) Amerika'dan hangi seçenekte telefon almak gerekir? (yani unlocked veya kontratsız gibi) Kontratsız alıp orada sim kilidi nasıl yaptırılır ve bu durumda garanti devam eder mi?

3) Eğer kontratsız alıp garanti devam ediyorsa önereceğiniz bir servis sağlayıcı var mı? (Telefonu avea'da kullanacağım.)

4) Amerika versiyonlarının garantisi Türkiye'de geçiyor di mi? Alacağımız telefonun chipseti farklı olduğu için herhangi bir durumda yardım alabilir miyim?

5) Amerika'da Las Vegas'ta alınabilecek ve garantili bir yer konusunda bilginiz var mı? Önerdiğiniz fiyat nedir?

İlginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim. İyi geceler herkese.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.