Şimdi Ara

Hacettepe'de Okuyacak Arkadaşlar , Toplaşın (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
7.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • psikoloji kazanan var mı arkadaşlar
  • Hacettepe ingilizce iktisat. Başka var mı?
  • http://www.sksdb.hacettepe.edu.tr/default.php

hacettepe barınma olanakları duyurusu geçende çıkmıştı. isteyen bakabilir arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turchas

Hacettepe ingilizce iktisat. Başka var mı?

Hayırlı olsun hocam. Benim de ingilizce işletme ;) iktisat 0.1 puanla kaçtı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rahatı kaçan klavye

quote:

Hacettepe ingilizce iktisat. Başka var mı?

Hayırlı olsun hocam. Benim de ingilizce işletme ;) iktisat 0.1 puanla kaçtı.

Sağolun hocam. 0.1 puan da adama ömür boyu unutturmaz he. Hayırlısı olsun sana da. :)
  • http://www.hacettepe.edu.tr/TR,7731/kayit-basvurulari.html burdan neler gerekli öğreniriz yayınlandığında
  • Amerikan kültür ve edebiyatı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khaleesi_

http://www.oid.hacettepe.edu.tr/index_sub.php?grp=yenikayit&dir=&file=2011_04_ogr_no_ve_gecici_sifre_ogrenme&filetype=html&submenuheader=6# bizim için öğrenci no ve bilgi formu dolduracağımız sayfa arkadaşlar

Bu bende tüm bilgileri doldurmama rağmen hata veriyor. Aynı şekilde yurt başvuruları da sorunlu. Şu sıralar siteyi yeniliyorlar galiba. 2011 girişlilerin zımbırtılarını 2012ye ayarlıyorlar. O yüzden ulaşılmıyor.

• hacettepe elektrik elektronik kazandım bende.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Khaleesi_

http://www.oid.hacettepe.edu.tr/index_sub.php?grp=yenikayit&dir=&file=2011_04_ogr_no_ve_gecici_sifre_ogrenme&filetype=html&submenuheader=6# bizim için öğrenci no ve bilgi formu dolduracağımız sayfa arkadaşlar

Bu bende tüm bilgileri doldurmama rağmen hata veriyor. Aynı şekilde yurt başvuruları da sorunlu. Şu sıralar siteyi yeniliyorlar galiba. 2011 girişlilerin zımbırtılarını 2012ye ayarlıyorlar. O yüzden ulaşılmıyor.

bence de öyle başlıkları değiştirmişler, bilgilerimizi de yeni aktarıyolardır

• quote:

Orijinalden alıntı: bvcxz

Bilgi ve Belge Yönetimindeyim.

aynı bölüm ama istanbul üniversitesi irtibatta olalım meslektaşımı görmek güzel fikir alışverişinde bulunuruz
  • Uluslararası ilişkiler kazananlar, hatayı yaptınız, bari bundan sonra eğlenmeye bakın. Yardımcı olabilirim isteyenlere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acer 3820TG

Uluslararası ilişkiler kazananlar, hatayı yaptınız, bari bundan sonra eğlenmeye bakın. Yardımcı olabilirim isteyenlere.

Neden öyle dedin hocam? (işletme kazandım ona da diyeceğin var mı :D :)
  • quote:

Al birini vur ötekine.

KPSS'ye çalışın, hiç hayallere dalmayın. Bitirince çalışmak zor geliyor, rehavetten gidersiniz yani. Bir şey öğrenemeden mezun olacaksınız, bir işin köşesinden tutun, okul bitince ağlamayın.
  • quote:

quote:

Al birini vur ötekine.

KPSS'ye çalışın, hiç hayallere dalmayın. Bitirince çalışmak zor geliyor, rehavetten gidersiniz yani. Bir şey öğrenemeden mezun olacaksınız, bir işin köşesinden tutun, okul bitince ağlamayın.

Niye birşey öğrenemeden mezun olcaz hocam kötü mü eğitim?
  • quote:

Uluslararası ilişkiler açısından konuşayım; eğitim kötü değil, yok. Hoca yok, ders yok, kompleks var, at koşturma var, seviyesizlik var. Kampüs zaten kötü. Sosyal imkanlar çok kısıtlı. ODTÜ'nin çeyreği bile değil, yıllardır yanında olmasına rağmen. Beytepe Kampüsü, Doğramacı'nın üvey evladıydı. Hep öyle kaldı. İşletme açısından da çok fark yok. İşletmeden mezun olunca boş gezme ihtimalin çok çok yüksek. Okurken bir şeylere başlamak şart. Dil olur, bir şeyin eğitimi olur, özel sektör olur, KPSS olur ama boş durmak olmaz. Yoksa boş gezeceksin.

Demem o ki; mutlaka ama mutlaka bir şeye başlayın ilk senenizden. Ben başlamamıştım, sonradan jeton düştü ama okul bitti. Şimdi KPSS'den devam ediyoruz. İlk seneden KPSS'ye başlayın ufak ufak, çok faydasını görürsünüz. Öğrenciliği berbat edin demiyorum. Zaten bazı şeyleri yavaş yavaş, rahat yapmak adına ilk senenizden başlayın diyorum. Yumurta deliğe dayandığında psikolojik açıdan çok sıkıntı çekiyor mezun adayları.

Şiddetle tavsiyem; Çince, Rusça ya da İspanyolca dillerinden birini öğrenmeye bakın. İş tecrübesi edinin. Stajı kastetmiyorum, bildiğiniz çalışmaktan bahsediyorum. Mezun olduktan sonra iş ilanlarındaki "2-3 sene tecrübe" ibaresini görünce afallamamak için bu şart. Ofis programlarını öğrenin, bilgisayar kullanmayı iyi öğrenin. İşletme öğrencileri olarak ticarette yeni fikirleri, yöntemleri takip edin. Yeni fikir üretmek için bolca kafa yormak gerekiyor. İnternet kurdu olun. Aksi halde boşta gezersiniz.

• quote:

quote:

Uluslararası ilişkiler açısından konuşayım; eğitim kötü değil, yok. Hoca yok, ders yok, kompleks var, at koşturma var, seviyesizlik var. Kampüs zaten kötü. Sosyal imkanlar çok kısıtlı. ODTÜ'nin çeyreği bile değil, yıllardır yanında olmasına rağmen. Beytepe Kampüsü, Doğramacı'nın üvey evladıydı. Hep öyle kaldı. İşletme açısından da çok fark yok. İşletmeden mezun olunca boş gezme ihtimalin çok çok yüksek. Okurken bir şeylere başlamak şart. Dil olur, bir şeyin eğitimi olur, özel sektör olur, KPSS olur ama boş durmak olmaz. Yoksa boş gezeceksin.

Demem o ki; mutlaka ama mutlaka bir şeye başlayın ilk senenizden. Ben başlamamıştım, sonradan jeton düştü ama okul bitti. Şimdi KPSS'den devam ediyoruz. İlk seneden KPSS'ye başlayın ufak ufak, çok faydasını görürsünüz. Öğrenciliği berbat edin demiyorum. Zaten bazı şeyleri yavaş yavaş, rahat yapmak adına ilk senenizden başlayın diyorum. Yumurta deliğe dayandığında psikolojik açıdan çok sıkıntı çekiyor mezun adayları.

Şiddetle tavsiyem; Çince, Rusça ya da İspanyolca dillerinden birini öğrenmeye bakın. İş tecrübesi edinin. Stajı kastetmiyorum, bildiğiniz çalışmaktan bahsediyorum. Mezun olduktan sonra iş ilanlarındaki "2-3 sene tecrübe" ibaresini görünce afallamamak için bu şart. Ofis programlarını öğrenin, bilgisayar kullanmayı iyi öğrenin. İşletme öğrencileri olarak ticarette yeni fikirleri, yöntemleri takip edin. Yeni fikir üretmek için bolca kafa yormak gerekiyor. İnternet kurdu olun. Aksi halde boşta gezersiniz.

ingilizce eğitim diye Ankara iktisat yerine Hacettepe isletme yazdım, kötü mü ettik acaba :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

ingilizce eğitim diye Ankara iktisat yerine Hacettepe isletme yazdım, kötü mü ettik acaba :(

Ona yorum yapmayayım. Uluslararası ilişkilerde tam bir felaket bu İngilizce meselesi ama işletme için belki durum farklı olabilir.

Yalnız Ankara'da iktisat okumak ile Hacettepe'de işletme okumak arasında iş imkanları arasından bir fark olmayacak, buna emin olabilirsin. Olay sende biter.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.