Şimdi Ara

DVD writer YARDIM!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dvd kopyalıcamda cd ye yazdıramadım bir türlü. Nero 7 kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samplus -- 26 Mart 2006; 22:40:01 >

• Ne demek istediğini biraz daha açabilir misin arkadaşım?
  • dvd yi normal cd ye yazıcam da yapamadım geçen bi arkadaş yapabilirsin demişti de bulamadım
  • Yazacağın dosya resim veya veri dosyası ise sorun olmaz ama dvd film dosyası ise yazdıramazsın...
  • oyun yazdırıcam. Ama yapabilen arkadaşlar olmuş o yüzden deniyorum. Yazdıramaz mıyım?
  • Normalde yazdırabilmen lazım. Tüm dvd içeriği kaç cigabayt? Dosya boyutu ile alakalı olabilir.
  • 4,27 gb
  • en başta dvd yi okuyup yazdırabilmen için dvd writer a ihtiyacın var cd-rom ve cd-rw dvd cd okuyamaz bunun kullandığın programla hiçbir ilgisi yok
  • Arkadaşım bu kadar veriyi topu topu 700 megabayt olan bir cd ye elbette yazdıramazsın. Bölünerek yazmayı da kabul etmez zaten ki kurulumda da hata verir. Bu işten vazgeç...
  • Zaten biliyordum da bi ümitle sarıldım bu işe yazdırıyoruz diyenlerin yüzünden. neyse yardımların için teşekkür ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: samplus

4,27 gb

Dostum bu kapasitede bir veriyi cd ye aktarman çok zor hatta imkansız
  • quote:

Orjinalden alıntı: sp@wn

quote:

Orjinalden alıntı: samplus

4,27 gb

Dostum bu kapasitede bir veriyi cd ye aktarman çok zor hatta imkansız

İmkansız sözü bile yeterli değil. Aslında mümkün değil...
  • belki bazı sahneleri seçerek yazdırabilirsin,yoksa tüm dvd içeriği fiziksel olarak imkansız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.