Şimdi Ara

DVD ve BR Film Satan Siteler???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Dvd ve blu-ray film satın alabileceğim siteler önerebilirmisniz? D&R hariç.Şimdiden sağolun.

• idefix var. hepsiburada. hizlial .gittigidiyor .donanımhaber ikinci el bölümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwxytz

idefix var. hepsiburada. hizlial .gittigidiyor .donanımhaber ikinci el bölümü

Hocam sağol idefix'i bilmiyordum.Ama dr'ye göre biraz pahalı sanki.Bu aralar dj 2.el bölümünden bakıyorum zaten.
  • dr nin fiyatı uygundur ama özellikle dvd film konusunda çok kötüler. 20 tane film siparişi vermiştim 2010 da 8 tanesini bulabildiler. o sekiz film için de 1 aya aşkın süre bekledim. hani fiyat uygun kargo ücretsiz ama aceleniz yoksa sipariş verin derim. :)
  • quote:

dr nin fiyatı uygundur ama özellikle dvd film konusunda çok kötüler. 20 tane film siparişi vermiştim 2010 da 8 tanesini bulabildiler. o sekiz film için de 1 aya aşkın süre bekledim. hani fiyat uygun kargo ücretsiz ama aceleniz yoksa sipariş verin derim. :)

2 hafta önce bi sipariş verdim ama gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

quote:

dr nin fiyatı uygundur ama özellikle dvd film konusunda çok kötüler. 20 tane film siparişi vermiştim 2010 da 8 tanesini bulabildiler. o sekiz film için de 1 aya aşkın süre bekledim. hani fiyat uygun kargo ücretsiz ama aceleniz yoksa sipariş verin derim. :)

yuhh amazon uk bile 2haftayı geçirmiyor neyin peşinde bunlar twiterdan filan bi söyle bakalım bi terslikmi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeRMİNaaRD

quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

quote:

yuhh amazon uk bile 2haftayı geçirmiyor neyin peşinde bunlar twiterdan filan bi söyle bakalım bi terslikmi var

Hocam yanında tabut sipariş ettim.Arıyorum hergün herşey hazır birtek stokta yokmuş 1 hafta sonra gelcekmiş.
     DVD ve BR Film Satan Siteler???
  • Gelmiyor arkadaş. stokta olmayan ürünü bile internet sitesinden kaldırmadıkları için böyle süründürüyorlar milleti. dr ciddi anlamda problemliydi, hala problemli demek kendileri
  • D&R
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.