Şimdi Ara

İşletme Okuyan Bir Kişi Neler Yaparak Kendini Çok İyi Geliştirebilir??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
3
Favori
23.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cidden forumda sırf milletin moralini bozayım diye dolananlar var cidden helal olsun ya öylesine giriyim dedim bazı mesajlar alakam olmadığı halde benim bile canımı sıktı
  • Ne işsizler var şu forumda şurda milletin hevesini kıran. İshal olmuş şey gibi konuşuyorsunuz. Adam boğaziçi işletme mezunu okur bitirir iş bulamaz. Biri gider katü işletme okur ziraat bankasında müdür olur 8 milyar maaşı vardır. iş her zaman insanın kendisindedir kısaca. 4 yıl sadece dersi geçip mezun olursan evet açsın bu bir gerçek. Önemli olan senin ne koyduğundur ki bu sadece işletme için değil bir çok bölüm için geçerlidir. LYS de herhangi bir kişisel düzey ölçme veya zeka sınavı da değildir. Ot adam her zaman otdur.
  • Pokemon gibi düşünmelisin. Mesela su pokemonu ile elektirik karşılaşırsa elektirik alır. O yüzden kendini elektirik alanında geliştirmelisin.

Eş keçhamın derki iyi bir pokemon ustası olmak istiyorsan karadeniz dağlarının arkasındaki su pokemonu olan hamsiyi yakalamalısın.
  • Önerilerinizi Bekliyorum Arkadaşlar

• Önemli olan öne çıkmaktır hangi mesleği yaparsan yap.Sertifikalar , yabancı diller , iletişim konusundaki yeteneğin , işine hakimiyetin , kültür düzeyin ve daha bir sürü etken var geleceğin kapılarını sana açacak.Seninle birlikte kaç kişinin mezun olduğunun önemi yok.Sen daha iyi olmak için çabaladığın müddetçe iyi şeyler yapabilirsin.
  • takip
  • Dil bilmek her bölümde olduğu gibi bu bölümde de çok büyük avantaj olur.
  • Büyük şehirde okuyacaksan alanınla ilgili panel ve seminerleri kaçırmayacaksın yetkinlik belgelerini edineceksin, dil öğreneceksin, birde sosyal aktivitelerin olsun CV'ye yazmak için, mesela bir kulüpte etkin ol, başkan veya başkan yardımcısı ol vs.
  • takipteyim
  • hmm sosyal aktivitelere kuluplere fln çok düşkünüm şuanda ing öğrenyrm bu sene başlcm üniye erasmus fln düşünyrm bakacaz iştee başka önerilerr ??
  • uupppp
  • örgün öğretimin yanında işletme okuyan bir kişi kendini nasıl geliştirebilir(y.lisans ve yabancı dil dışında)
  • cv mizde dikkat cekicek en önemli şeyler nedir dil dısında
  • up
  • olum bak up lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunter749

işletme çkk havalıııı heea

sokaktan birinni seçsen işletmeci, diplomalı

cahil cahil konuşmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Girrffe

quote:

cahil cahil konuşmayın.

tvde görmüştüm. yoldan birisi geçiyordu çevirdi başladı muhabbete sen ne iş yapıon?

işletme okudum abi ben

kıskanmıştım....

• quote:

quote:

quote:

cahil cahil konuşmayın.

tvde görmüştüm. yoldan birisi geçiyordu çevirdi başladı muhabbete sen ne iş yapıon?

işletme okudum abi ben

kıskanmıştım....

eee...? Polisim de diyebilirdi.
    işletmeciyim deyince ne çıkarımda bulundunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Girrffe -- 5 Ağustos 2012; 19:02:06 >

• takip
  • quote:

quote:

quote:

cahil cahil konuşmayın.

işletme okudum abi ben

kıskanmıştım....

kıskanmıştım...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.