Şimdi Ara

Beşiktaş Fer'le anlaştı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beşiktaş,Hollanda ligi takımlarından Twente'nin tecrübeli orta saha oyuncusu Leroy Fer'le el sıkıştı.Kulübü Twente'nin 4 milyon euro'dan aşağı inmemesi başlarda sıkıntı yaratırken,Fikret Orman bizzat Hollanda'ya uçarak pazarlık masasına oturacağını açıkladı.Leroy Fer'in transferinin olması halinde yıllık 1.4 milyon euro,maç başı 25 bin euro para alacağı kaydedildi.Hollanda milli takımında 1 maç forma giyen 22 yaşındaki oyuncu "Beşiktaş'ın ne kadar büyük bir kulüp olduğunu biliyorum.Taraftarın karşısına çıkmak için sabırsızlanıyorum." diye konuştu.Hollanda'nın U17,U19 ve U21 seviyelerinde toplam 26 karşılaşmaya çıkan Leroy Fer'in,Feyenoord'un koçu Jean-Paul van Gastel tarafından takılan lakabı "The Bouncer".(Karşılıksız Çek) Leroy Fer'in anlaşma sağlanması halinde takıma en kısa sürede katılacağı,bonservis bedeli için 2.5 milyon euro civarında bir para ödenebileceği konuşuluyor.1.88 boyundaki Hollandalı orta saha oyuncusu,Twente'ye 2011 yazında transfer olmuş,başarılı performansıyla Hollanda devi Ajax'ın iştahını kabartmıştı.Beşiktaş'ın bu transferi gerçekleştirmek istemesinin nedenlerinden bir ise,Avrupa'nın en yetenekli oyuncuları arasında gösterilen Fer'in,ileride yüksek bir bonservis bedeliyle satılıp kulübe para kazandırması.
     Beşiktaş Fer'le anlaştı.

• Oyuncuyu pek tanımıyorum ama Beşiktaş bu kadar borcu varken neden hala altyapısından oyuncu çıkarmak yerine transfer yapıyor anlamıyorum. Avrupa kupalarında oynayacak olsa tamam ama o da yok. Çok ilginç.
  • Junior Fernandes
  • buda gülmüyor sanırım
  • Istatistik koysun bi arkadasimiz , twente'de banko oynuyosa saglam topcudur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya hacı ne ortasahası ne para kazanması var zaten yeteri kadar orta saha hepside para kazandıracak kapasitede bide bonservis bedeliyle yıllık ücretine ödenecek miktara bak ne gerek var umarım böyle bir transfer olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: MicrosoftluFasulye

Istatistik koysun bi arkadasimiz , twente'de banko oynuyosa saglam topcudur.

Beşiktaş Fer'le anlaştı.

• baya savruk oynuyor ama her zaman dikine oynama isteği hoşuma gitti
  • Kaynak nedir ?
  • Aşırı hızlı,güçlü ve teknik Fernandes'e benziyor oyun stili her türlü
  • Forvet arıyoruz orta sahamızdan bol ne var, bence yalan haber.
  • Forvet lazım bu takıma, orta saha oyuncusu doldu takım.
  • Ya arkadaslar orta saha fazla diyosunuz da , bu adam sanirim ofansif orta saha.lazimdi bu tarz birisi , her ne kadar muhammed heyecani olsada o cocuk daha her mac 11 oynayacak kadar hazir degil.zaten samet hoca 4 orta sahali bi sistem dusunuyo , elimizde 2 tane forvet arkasi var muhammed ve burak.burak'ta kiralik yollanicakmis zaten , dedigim gini gerekliydi bu tarz bi isim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonuna kaynak belirtilmemiş.Kesin dandik bir kaynak milleti heyecanlandırmak için açıldı.Aklıma para kazanmak denince de Julio Alves geldi nedense.Onda da yetenek olmasına rağmen oynatmadan kovmayı deniyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Waidmann

Sonuna kaynak belirtilmemiş.Kesin dandik bir kaynak milleti heyecanlandırmak için açıldı.Aklıma para kazanmak denince de Julio Alves geldi nedense.Onda da yetenek olmasına rağmen oynatmadan kovmayı deniyoruz.

Hiçbir haber sitesinde göremedim (Bildiklerimde). Hatta kesin kartalhaber den almıştır diye baktım orda da yok. Sazan.avi olduk .
  • herkes orta sahamız iyi diyorda kim var hücuma katkı sağlayacak? fernandes oğuzhan başka? necip-veli demeyin
    forvet arkası adam eksiltebilen rahat oynayan bir adam bu takıma şart
  • kaynak yok mu yahu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

Forvet lazım bu takıma, orta saha oyuncusu doldu takım.

Size yardım amaçlı Fernandes'i alabiliriz aslında. Kötü oyuncu ama size yardım amaçlı.
  • Gülüyorsa alınsın gülmüyorsa gelmesin.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.