Şimdi Ara

Karadayı & Kenan İmirzalıoğlu - 3.Sezon (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.771
Cevap
20
Favori
99.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belgin e bayiliyom yav cok cekici ama su ayten yokmu basindqn beri gicigim hele o son bolumdemi ne sacinin tipi vardi yav vuracaksin kuregi agzina

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzleyen birisi yanlışım var mı düzeltebilir mi ?

Arkadaşlar 2.sezon finalinde bırakmıştım 8 bölüm birikmiş hızlı hızlı geçerek izledim
    Belgin ve 4 kişi en üste giden yollar sanırım
    Belginden hariç masadakilerden birisi Seyis birisi Sarı diğer 2sinin adı ne ?
    Belgin istihbaratçı
    Belginide tesadüfen mahallede takılırken kurtardı diye Ferideyle uzaklaşmak için Belginle sevgili rolü yaptı Feride ile ayrılmayı başardı, sonra Belgin karşısına çıktı o odada onlardan biri olarak.

Songül-Yasin-Osman karışık gidiyor

Bu kadarını anladım hızlı hızlı geçerek, bundan sonra devam etsem her Pazartesi izleyerek sıkıntı olur mu sizce ?

Sorularım ?
    Bülent niye hapise girdi ?
    Seyisin İlknura ilgi göstermesinin nedeni ne ?
    Sarı,Seyis,Belgin ve masadaki diğer 2 adam neden o masada toplanıyorlar hep ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hz Thad -- 6 Kasım 2014; 20:39:38 >

• kucuk nazifin annnesi olan kandın bir an önce ölse iyi olur cok baygınlık veriyor onla olan sahneneler
  • Songül'e bakarsanız Türk kızının ne kadar adi olduğunu gösteriyor bize.Daha önce Yasine yüz vermişti.Şimdi de umutlandırıp Osmanla beraber..Bu kadar da adilik olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brky1905 -- 7 Kasım 2014; 22:41:46 >
  • Yanlışın yok. Yeni bölümleri rahatlıkla izleyebilirsin.

Sorulara gelince;

-Masadaki 2 adam; Fransız takılan Yusuf. Esasında beyfendiye giden yol ondan geçiyor. Bence diğerlerine göre vizyonu oldukça geniş. Avrupai tarzı var... Diğer kır saçlı ise bunların kuvvet kolu gibi. Ona danışırlar genelde. Parmak kesmede ustadır.

-Seyis, İlknur ile ilgilendiğinden Bülent'i tongaya getirerek hapse attırdı. Ayrı olduklarını bilmiyor sanırım. Orhan durumu çaktı bakalım ne olacak, henüz değinmediler. Seyis'in başından İlknur'un yaşadığı tarzda bir olay geçmiş, evladını yitirmiş o da. Tahminimce bu sebeple onunla yakından ilgileniyor.

-Konsey toplanıyor işte.

• tamam 3. Şahıs mahiri kurtarır

• Ya bu belginlede ne fantazi yapılır bence yilanida o vurdu mahiri o kurtarcak

• Bölümü Beğenmedim.Dram Konusunda Cok Etkileyici Oynayan Oyuncular Nazif Babanın Hastane Sahnelrinde Bence yeterince samimi Ve ekileyici Olamadılar.
    +
    Dizide Karakter sayısı o kdr cok arttı ki Cogu Karakter Ya 1-2 Dk Bazılar İse Hiç Rol Almıyor Bölümde.Misal komser yasin bu bölümde hiç yoktu..şu belginin sağ kolu olan adamıda hiç göremedik..Yılanı Ne zmndır İlk Kez Gördük
    +
    Son Sahnede Vurulan Yılandı.Vuranda Büyük ihtimalle Belgin..Yada Su Sakallı Büyük Abi Ama Belgindi Bence.Böylelikle Yılanı Diziden Cıkarttılar..
    +
    Belgin MAhire Aşık Oldu.Tehlikeli Bi Kadın..
  • Belgin yilani vurdu, burasi dogru. Ancak böyle olmamaliydi, mahir öldürmesi gerekirdi. Zamaninda turgut savciyi da o öldürmesi gerekirken, ayten'e tecavüz ettigini bile ögrenemedi. Senaristler biraz daha özen gösterse cok heyecanli bir dizi olacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: XxYKxX

Belgin yilani vurdu, burasi dogru. Ancak böyle olmamaliydi, mahir öldürmesi gerekirdi. Zamaninda turgut savciyi da o öldürmesi gerekirken, ayten'e tecavüz ettigini bile ögrenemedi. Senaristler biraz daha özen gösterse cok heyecanli bir dizi olacak..

mahirin özelliği hiç bi cana kastedmeyen öldürmeyen merhametli biri olması..sanırm öldüreceği tek kişi feridenın babası olacak.ki o adamda sonuna kdr hak ediyor bunu
  • Arkadaş resmen Belgin fanboy olacam ne kadar çekici bi kadın
  • Son bölüm üzerinden 5 gün geçti kimse yorum dahi yapmamış
  • Belgin

• quote:

Orijinalden alıntı: Brky1905

Songül'e bakarsanız Türk kızının ne kadar adi olduğunu gösteriyor bize.Daha önce Yasine yüz vermişti.Şimdi de umutlandırıp Osmanla beraber..Bu kadar da adilik olmaz

İbretlik tespit hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzleyen kalmadı mı gençler 2.sezondan sonra bu sezon da kesintisiz izliyorum yorum yapmadan takip ediyordum burayı ama pek ilgi yok gibi.

• Gecen 2 sezonu araliksiz izledim. Bu sezonu hic izlemedim. Bana gore kenanin en kötü dizisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaçırmadan izliyorum ama kimse buraya yazmayınca benimde yazasım gelmiyor
  • Durgun bir bölümdü,
    Feride dosyayı ararken yakalandı emniyet müdürüne ne diyecek bakalım.
  • karadayı haram para yemiyorsa, o tonla para nereden geliyor çözebilen var mı
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.