Şimdi Ara

Karadayı & Kenan İmirzalıoğlu - 3.Sezon (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.771
Cevap
20
Favori
99.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akşam Reyting'ler nasıldı acaba? Reaksiyon'la arasında ki reytingi merak ediyorum....
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    AB
    Karadayı 1.
    Ulan İstanbul 2.
    Reaksiyon 3.
    Total ise
    Karadayı 1.
    Ulan İstanbul 2.
    Karadayı(özet) 3.
  • Güzel başlangıçtı, Mahir'in kabadayı oluşunu izleyeceğiz, bolca yeni karekter de var aksiyon bu sezon daha fazla olacaktır. Reaksiyon dizisinin gün seçimi yanlış bence, Perşembe gününe alsalar reytingleri daha yüksek olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 16 Eylül 2014; 16:24:10 >
  • Bölüm fena değildi. Gözlerimin dolduğu yerler de oldu, ya burayı da amma abartmışlar dediğim yerler de... Mesela Bülent'in tripleri falan. Yuh yani.

Cenazeden sonra duyguların zamana yayılmasını iyi ayarlayamadılar. Mahir 1 gün ya da neyse 2 gün sonra mı ne, "abi yarın sabah ofisine geleyim konuşalım falan" diyor. Ya senin 1 hafta yemek yememen lazım. İntikam planı yapacak halin kalmaz. Sakin sakin çözümleme yapıyor.

Dizi iyice Mahir'in hikayesine odaklandı. Feride karakteri çok önemsiz kaldı. İkinci plana düştü. Bergüzar Korel'e yazık olur söyliyeyim. Anca birini dövmeye giden Mahir'i tutmaya çalışıyor. Bıkkınlık geldi şu sahneden.

Mahir'in bir adam bile öldüreceğini sanmıyorum. Öldürmeden nasıl yükselecek onu da bilmiyorum. Kendisini kabadayı gösterecek, kabadayı olmayacak diyorum kısaca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: irerten

Bölüm fena değildi. Gözlerimin dolduğu yerler de oldu, ya burayı da amma abartmışlar dediğim yerler de... Mesela Bülent'in tripleri falan. Yuh yani.

Cenazeden sonra duyguların zamana yayılmasını iyi ayarlayamadılar. Mahir 1 gün ya da neyse 2 gün sonra mı ne, "abi yarın sabah ofisine geleyim konuşalım falan" diyor. Ya senin 1 hafta yemek yememen lazım. İntikam planı yapacak halin kalmaz. Sakin sakin çözümleme yapıyor.

Dizi iyice Mahir'in hikayesine odaklandı. Feride karakteri çok önemsiz kaldı. İkinci plana düştü. Bergüzar Korel'e yazık olur söyliyeyim. Anca birini dövmeye giden Mahir'i tutmaya çalışıyor. Bıkkınlık geldi şu sahneden.

Mahir'in bir adam bile öldüreceğini sanmıyorum. Öldürmeden nasıl yükselecek onu da bilmiyorum. Kendisini kabadayı gösterecek, kabadayı olmayacak diyorum kısaca.

yeni fragmanda adamı uçuruma atıyor.GG

• N20 kullanıcısına yanıt
    Ben görüntüsünü göremedim fragmanda

Uçurumdan atacak olsa yanında iki polis olmaz. O polisler yardım etmezler öyle hayatlarını riske atıyorlar tamamen, yapsalar da kimse öğrenemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irerten -- 22 Eylül 2014; 4:55:09 >
  • Mahir'in hapise girmesi, Yasin ile aralarında kurdukları bir tezgah, o adamın suçsuz olduğunu bilerek uçurumdan aşağıya atmaz, amaç nedir onu da izleyince anlayacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 22 Eylül 2014; 8:01:01 >
  • Biri de şu feridenin arabasına bomba koysa da rahatlasak
  • quote:

Orijinalden alıntı: IvIu®@†

Biri de şu feridenin arabasına bomba koysa da rahatlasak

Yaninada ayteni verelim ikisi birden uçun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sen kimsin ki?
  • Nazif babanın ilk uyanma sahnesi harikaydı be.

Adını unuttum küçük nazifin annesinin sahneleri sıktı bu bölüm. tamam evlat acısının aşırı abartısı olmaz da...dizi bu arkadaş. bir tamam iki tamam gösterdin işte acılı kadın anladık...

Bergüzar Korel ne ağlıyor ya. Kadının içi eridi

Mahir'in babasıyla "vedalaşma" sahnesi de süperdi. Bak işte mahirin bu kadar kararlı olacağını sanmıyordum
    Mahir sadece adam döverek bakalım ne kadar ilerleyecek. Ben hala adam öldüreceğine inanmıyorum.
  • Seyretmeye niyetim yoktu.Yayın sırasında reaksiyona baktığımdan, sonradan 2 saat bunu seyredesim gelmiyordu, dün evdekiler sonradan izlerken bir iki sahneye denk geldim de..Bergüzar Korel ne oynamış be...Pek sevmesem de kendisini hakkını vermek lazım.Kadın aştı kendini.

Haftayanın fragmanı da fena değil.Bir bakarım.
  • L@STREVENGE L kullanıcısına yanıt
    ben beğenmiyorum bence sırıtmaya başladı yapmacık geliyor. ayrıca dizide de hiç etkisi kalmadı ölmeli bence konu ferideden başka yere doğru kayıyor. boş beleş sahneleri var hukuki yollardan uğraşsaya bu işin altında kim var diye. geziyor oradan oraya.
    bu lafım da senaryo ekibine...
    bir yolunu bulur iletirsen iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler dizi nasıl ?

• 78.bölümün 2.fragmanı da yayınlandı arkadaşlar

http://www.kara-dayi.com/karadayi-78-bolum-2-fragman/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.inam -- 25 Eylül 2014; 3:39:25 >
  • bilmiyorum güzel mi diye ama izlenebilesi var hafiften
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

ben beğenmiyorum bence sırıtmaya başladı yapmacık geliyor. ayrıca dizide de hiç etkisi kalmadı ölmeli bence konu ferideden başka yere doğru kayıyor. boş beleş sahneleri var hukuki yollardan uğraşsaya bu işin altında kim var diye. geziyor oradan oraya.
    bu lafım da senaryo ekibine...
    bir yolunu bulur iletirsen iyi olur

Sema eylem ile bir kere eylul meselesinin galasinda konustum o kadar, cok tanimiyorum:)

ki zaten bahsettigin iletebilecegim bir durum degil.Basrol oyuncusunun bir sorun olmadigi surece cikartilmasi pek olagan bir durum degil:)

Dizinin gidisati gecen seneye gore iyi bence.Son bolumde izledigim birkac sahneye gore ve yeni fragmana gore soyluyorum tabi bunu.Ama eski reytingi bulamaz dizi.7-8 reytinge razi olmalilar.10+ rating artik her dizi icin cok cok zor...

• Yeni sezon çok iyi gidiyor. 2.sezon sıkılmıştık. Yeni dizi müzikleriyle de Mahir Kara karakterine cuup oturmuş.

• bu dizide beni aksiyon senaryo vs. daha çok sağlam duygusal sözler, sağlam oyunculuklar çekiyor kemik kadro oluşmuş ve belli bi gidişatı var. bi breaking bad, lost çıkmadığı için de bu dizi cazip geliyor ha herkes hoşlanmaz böyle şeylerden.
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.