Şimdi Ara

Karadayı & Kenan İmirzalıoğlu - 3.Sezon (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.770
Cevap
20
Favori
99.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLockhiT^

quote:

Orijinalden alıntı: OzzmynnTR

şu şarkıcı kadının ismini bilen biri yazsın lütfen arıyorum sabahtan beri :))

eski manken yasemin öztürk

buldum arkadaşlar teşekkür ederim :))
    bu arada üstteki arkadaşın da söylediği gibi sema öztürk
  • quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

Karadayı kaliteli bir dizi, ne olursa olsun izlettiriyor kendini.

+1
  • Bu diziyi hala izleyen farklı cinste biri varsa etrafınızda, düşünmeden evlenin.Buna gösterilen sadakat ve sabır, size hayli hayli gösterilecektir.Aldatılmazsınız.
  • Dizi Kaliteli Bi Dizi.Oyuncular On numara Oyuncular Ama Dizi İçin Biçilen İki Saati Doldurmak İçin Uzatılan Sahneler Gerçekten Dizinin Kalitesini Altlara Çekiyor.

Hayır Bi Bölüm Melihin İntiharıyla Geçti.Şu Koca Bölümde Mektubun Bulunmasıyla. Yani Anlamıyorum Yastıgın Altındaki BiMektup Onca Günde Nasıl Farkedilemez.

+
    Öldürülen Hakimle İlgili,Adam MAhir Peşinde Onca KOşarken Cocuklarım İçin Bi Şey Söyleyemem Diyor.Sonra Hafiyeliğe Soyunuyor.Ya O Lafı Söylettirme MAhire yada O Hakim Hiç Bi işe Karışmasın Büyük Biri Lafından Mahir Bulsun..
    +
    Orhan Aftan Yararlanıp Cıkmayacakmıydı? Daha Süresi Var Muhabbeti Dönüyordu Yakalanmadan Evvel.Neden Avukat Ve Ailesi Bu konuyla İlgili Bi girişimde Bulunmaz Anlamak Mümkün Değil.orhan galiba O hapisten Hiç Çıkmayacak.Bu Bölüm Nilayla Yılanı Hiç Göstermedi

• Anlamıyorum neden karadayı yerine yardımcısını oldurme karari aliyorlar
    (Yardimci dedigim su sivil polis olan kankasi var ya o)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet geçen haftadan karar vermiştim,mektup feride yerine babasının eline geçerse diziyi izlemeyi bırakacam diye,,
    baktım mektup babada kaldı,içeriğini değiştirdi,dizi benim için orda bitti..
    hemen kalktım tv nin başından..bukadarda olmaz yahu..maymuna cevirdiniz izleyiciyi,,
    bu ne ya,memet saim bey mübarek uzaylı gibi,her yere ışınlanıyor..
    olması gereken her yerde var..sıktı artık..
    imirzalıyı severim..artık başka dizilerini bekleyip izliycem kendisini..
  • Açıkcası mektubu değiştireceğini önceki bölümde kestirdim. Ancak saim bey diyetini ödedi fazlasıyla.
  • Feridenin hala anıları hatırlamak amacıyla oyuncak kutusunu kontrol edip delilleri bulma ihtimali var. Mehmet saim in mektubu değiştirmesi pekde birşey değiştirmez.

Ama diziyi gereksiz yere çok fazla uzattılar televizyonda Kenan imirzalıoğlundan başka kimsenin programını seyretmem. Beni bile baydı artık bu gereksiz uzatmalar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi sezon turgutun delil karartmasına uzatıldı, bu sezonda Mehmet saim'in delil yok etmesiyle uzatılır olur biter.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    ama sıktı artık ,,bu kadarda uzatma olmazki,,konuyu değiştiremediler bir türlü,,asın mahirin babasınıda konu değişsin yada bitirin diziyi..
    benim bu zamana kadar izlediğim kenanın bütün dizileri,,diğer diziler beni pek cezbetmiyor..ama artık dayanılmaz oldu,dün bıraktım izlemeyi,halbuki her hafta filim tadında salya sümük izlerdim,yazık oldu böyle senaryo olmamalıydı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: brev

quote:

Karadayı kaliteli bir dizi, ne olursa olsun izlettiriyor kendini.

+1

Yanlız son zamanlarda dizinin eski havası kalmadı bu bir gerçek, bazı şeyleri çok uzatıyorlar sonunu merak ettiğim için izliyorum. Kaçak ve Kara Para Aşk daha güzel diziler şu anda benim için.
  • Bazen kaliteli yapımlar ufak hatalara kurban gidebiliyor. Buda öyle sanırım. Öteki sezona konu bırakmak için geçiştirici bölümler çekiyorlar. Sahneleri uzatıyorlar vs. Tek güzel olan şey, her bölüm farklı bir şarkı dinlememiz. Nesrin dinledik, Orhan dinledik. Umarım böyle devam eder. Bari oradan kurtarmışlar helal. (!)
  • quote:

................................
    Yanlız son zamanlarda dizinin eski havası kalmadı bu bir gerçek, bazı şeyleri çok uzatıyorlar sonunu merak ettiğim için izliyorum. ..................................

Katılıyorum!

Tadında bırakmak lazım senarist bile sıkıldı sanırım.Herşey tadında güzel!
  • ben izliyorum valla 3-4 bölümlük bi durgunluk vardı o da yok 2 haftadır zaten piyasada adam gibi dizi yok bunda klişeler vs. olsa da izletiyor oyuncular kaliteli süre 1 bucuk saat falan olsa bayıla bayıla izlerdik mesela.
  • Daha da izlemem artık yeter ya sabır sabır. Resmen ilah(haşa) ettiler kart sesliyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her bölüm sezon finali gibi bitmeye başladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok artık, bu savcı da mı gitti, memlekette ne savcı kaldı nede hakim

65.nci bölüm fragmanı gelmiş, anladığım kadarıyla Turgut gitti

Savcının odasından ifadeyi çalımışlar, zaten dizi ilerlemiyo, döndük başa....

http://www.zapkolik.com/video/karadayi-65-bolum-fragmani-831668

• Senaristler acaba oturup diziyi izliyorlarmıdır, eğer bir kere izliyor olsalardı bu kadar saçmalığa kendileri bile gülerler eminim.

Savcı adliyeye gidip evrakları teslim etmesi gerekir iken neden masasına koyarki?

Yine aynı savcı sanki delilleri karartmak adına madem ben öleceğim katibimde yanında gelsin benimle ölsün dercesine mesai saatleri dahilinde katibinide arabaya alır ki?

Dizi sürekli başa sarıyor artık ve iyice sıkıcı bir hal aldı, dizinin dönüm noktası feridenin kardeşi ile olan gizli kutuyu bulması olacak büyük ihtimal ile ama senaristler diziyi öyle bir uzatma çabasındaki büyük ihtimal ile mehmet saim bey o kutu bulunmasın diye evi bile yakabilir tez zaman içinde.

Diğer bir olasılık ise ayten in turgutu barutun öldürdüğünü ağzından kaçırması olacaktır gibi geliyor bana.
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.