Şimdi Ara

araç seçimi yardım!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar buraya yeni üye oldum. Araç alacağım ancak kararsız kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim. Alacağım araç 1600 cc ye kadar dizel olacak. BMW 116d, vw golf, jetta vb araçlar arasında tecrübe ve önerilerinizi bekliyorum.. şimdiden teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: yakup-7

merhabalar buraya yeni üye oldum. Araç alacağım ancak kararsız kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim. Alacağım araç 1600 cc ye kadar dizel olacak. BMW 116d, vw golf, jetta vb araçlar arasında tecrübe ve önerilerinizi bekliyorum.. şimdiden teşekkürler..

Öncelikle hatchback mi sedan mı ona karar verin. 4 kişi ve bagaj ile seyahat ederim diyorsanız sedan daha iyi olur. Onun dışında bütçeniz önemli. Bir de golf'ün yenisi gelecek, yeni çıkmış arabalarn hemen alınması taraftarı değilim şahsen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erciftci

Öncelikle hatchback mi sedan mı ona karar verin. 4 kişi ve bagaj ile seyahat ederim diyorsanız sedan daha iyi olur. Onun dışında bütçeniz önemli. Bir de golf'ün yenisi gelecek, yeni çıkmış arabalarn hemen alınması taraftarı değilim şahsen.

sedan veya hatchback olması farketmiyor ancak biraz araştırmanın ardından bmw 116 d çok aklıma yattı.testte ettim aracı start stop taki vites titremesi dışında çok beğendim aracı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup-7

quote:

Orijinalden alıntı: erciftci

sedan veya hatchback olması farketmiyor ancak biraz araştırmanın ardından bmw 116 d çok aklıma yattı.testte ettim aracı start stop taki vites titremesi dışında çok beğendim aracı..

Valla ben görmedim kullanmadım ama anlatılanlara göre o paraya vitesi titreyen bir araç almam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.