Şimdi Ara

Carrefour da sağlam indirim-inverter klima 999tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
4
Favori
19.440
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kampanya bugün başlamış 13500 btu inverter klima 999 liraya düşmüş.
    Ama markasını hiç duymadım ,velena markaymış,airfelin garantisindeymiş.inverter olması cazip gibi geldi bana ama bilemedim.
    Bu Velena denilen aleti duyan bilen kullanan varsa yorumlarını bizimle paylaşır umarım.

http://www.carrefour.com.tr/resim/kampanyalar/agustos2012/katalog1/Default.html

Diğer bikaç ürün de fiyatlar şöyle
    Gömlek 7tl
    Pike 10tl
    Şişme yatak 20tl
    Bahçe seti masa falan 200 tl

• Teknik detaylari olsa dusunulebilir aslinda...
    Elektrik tuketim degeri nedir mesela?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ay önce olsaydı keşke bu indirim inverter olayı yeter tek başına
  • Velena Airfel üretimi. Babamlara 12.000 lik aldik 2 sene once sorunsuz, sessiz ve guzel bi alet.. Tavsiye edebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat cok iyi valla kaçmaz
  • Eğer gercek inverter ise fiyat güzel. Airfel servisi iyidir tavsiye ederim.
    klimalarda montaj önemli. yani bedava olması.
    Eğer her carrefour'da klima varsa bence güzel fırsat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 5 Ağustos 2012; 21:01:02 >
  • Fiyat çok iyiymiş bu gün gidip bir inceleyeyim, haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • çok iyi fiyatmış.ihtiyacı olan kaçırmasın.
  • Birazdan klimadan bahsetseniz nasıl olur?

• Evet ya birileri artik su klima ile ilgili yorum yapsinda iyiyse gidip alalim kotuyse evde duralim. Bide bu bakir boru aliminyum boru muhabbeti ne oluyo hani alsak adamlara ne dememiz gerekiyo.???

• Aklıma şimdi geldi, acaba Daikin airfele ait yan markaları devam ettirmeyip elde kalan stokları da yazın son aylarında bitirmek mi istiyor?

Normalde klima konusunda bütün işi bilenler yada klima satıcıları iyi yqada kötü gelip yrum yapardı, bu klima için hiç yorum yok.

13.500 btu sogutma mı yoksa ısıtma gücü mü?
  • Bende 2 adet var bu klimadan servis sorunsuz kurdu.. 2 senedr de tık demeden çalışıyor ki ben yazın soğutmada kışın ise ısıtmada çalıştırıyorum yani cihazın boş vakti yok ama eklektrik tüketimi ve gyet makul.. Gürültü düzeyi ise birçek markadan iyi diyebilitrim.. bendeki İnverter değil ancak Alanın pişman olacağını sanmam..
  • Airfele aitse servisi, iyidir.
  • bu linkte "9köy" rumuzlu arkadaş Velena inverter serisi için aluminyum boru ile monte ediliyor demiş, airfel markalılarda bakır boru kullanılıyor diye eklemiş. Fiyat farkı verilse servi bakır boru bağlama mı acaba?

http://forum.donanimhaber.com/m_61165488/mpage_2/tm.htm#msglink_62631898
  • Klimayla ilgili objektif yorum nerede bulabiliriz acaba forumda göremedim
  • ARKADAŞLAR YETER AMA BURASI SİYASET TARTIŞILACAK YER DEĞİL;SICAK FIRSATLAR
    kim neyi boykot edecekse etsin kim neyi alacaksa alsın ama artık bu konuyu burda kapatalım

VEEEEEE BU KLİMA NASILDIR ?? sorusuna bi cevap verelim lütfen!!!!
  • Bölüm sıcak fırsatlar ve konumuz klima. Bu konu dışına çıkmayalım lütfen....
  • gömlek nasıl acaba, bakan oldu mu

• Arkadaşlar bende inventer klima düşünüyorum. Fakat bu airfel servisi vakum yapıyo mu veya bakır boru mu kullanıyor? Klima hakkında objektif bi kullanıcı yorumu alabilir miyiz artık? Nerde klima yorumcuları?
  • hangi carrefour'larda var acaba? istinye carrefour'da yoktu klima
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.