Şimdi Ara

''Agent Dash'' ile tehlikeli bir görev için koşma vakti geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  ''Full Fat Productions'' tarafından geliştirilen endless runner türündeki ''Agent Dash'' Google Play ve Appstore'da yerini alarak, kısa sürede mobil oyuncuların beğenisini kazandı.

Ücretsiz olarak mobil oyuncuların beğenisine sunulan ''Agent Dash'' eğlenceli animasyonları, kaliteli grafikleri ve mizah unsurlarıyla dikkat çekiyor. Standartlaşmış ''endless runner'' oyunlarının oynanış dinamiklerini bünyesinde barındıran ''Agent Dash'' farklı bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. 10 adet oynanabilir karakter betimlemesi bulunduran oyunda daha yüksek puanlar elde etmenizi sağlayacak bazı ek özelliklerde yer alıyor. Başlangıçta sadece bir oynanabilir karakterin açık olduğu oyunda diğer karakterleri ve ek özellikleri açmak için oyun içerisinde kazandığınız veya ücretini ödeyerek aldığınız elmasları kullanmanız gerekiyor. İlerledikçe farklılaşan çevre betimlemelerine sahip olan Agent Dash, müzikleriyle de çevre betimlemelerinde ki atmosferini korumayı başarıyor. Basit bir kontrol yapısına sahip olan oyunda şeritler arası geçiş yaparak, engellerin üzerinden atlanarak veya altından geçerek ilerliyoruz. Facebook desteğiyle başarılarınızı arkadaşlarınızla paylaşmanıza imkan veren oyun, iOS platformunda ek olarak ''Game Center'' desteği de sunuyor.

''Endless runner'' türündeki oyunları seviyorsanız ve farklı bir alternatif arıyorsanız Agent Dash'ı listenize eklemenizde fayda var. Agent Dash'a Google Play ve Appstore üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

• Google play den indirip bakiyorum su an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet keyifli bir oyun.

• 5830i de calismayan Temple Run'a cok guzel bir cozum oldu

• Tesekkurler

• Deneyelim.Temple Run'dan kurtulmak istiyorum artık
  • Grafikler şahane ama kamera açisi yere neredeyse paralel olduğu için karşidan gelen engeli zor görüyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

Grafikler şahane ama kamera açisi yere neredeyse paralel olduğu için karşidan gelen engeli zor görüyorsunuz.

+1 ayrıca templerun kadar oynaması kolay ve akıcı değil
  • Beğenmedim.Oynanısı basit geldi.

• fazla basit

• Appspy'da incelemesi yapılmış. Grafikler gerçekten güzel görünüyor, çeşitlilik kazandırmış oyuna.

• Kamera acisi beni soguttu biraz

• temple run çakması piyasada böyle bir sürü oyun var habere lafım yok ama oyunu yapanlara sözüm

• Grafikleri gayet iyi ve akıcı olan bir oyun(galaxy nexus). Temple Run'dan kesinlikle daha iyi. Cok basit diyen arkadas kac metre kosmus acaba merak ettim...

• vay be yinemi sonsuz koşu....
  • Valla iki oyunu da bilmeyen adamı çevirip sorsanız hangisi çakma diye, Temple Run der herhalde. Oyun gayet başarılı olmuş, grafikler de şahane.
  • Temple Run çakması demek çok yanlış bence. Sonuçta yapılacak oyunlar belli. X firması araba yarısı yapsa Y firiması aynı tarzda bi araba yarışı yapsa, onada çakmamı diceksiniz?

Bence gayet başarılı. Temple run gibi sıkıcı bir oyun deil
  • Aynen kamera açısı çok kötü geldi bana
  • saçma olmuş köye kadar geldim öldüm ama tekrar baştan başlıyorum. peeeeh.
  • güzel kaptırmalık oyunlara bir yenisi daha eklendi
    1.Temple Run
    2.Subway Surfers
    3. Agent Dash
    Gerçi Agent Dash'e alışamadım ama olsun alışılır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.