Şimdi Ara

iPhone'unun ekranı çizilen var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Youtube'taki çoğu videoda çizildiği açık.Fakat benim merak ettiğim Ekstrem koşullarda değilde günlük hayatta çizilip çizilmediği.Ekranı çizilen var mı günlük hayatta?

• Jelatinsiz kullanıyorum ve tek bir çizik bile yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joyeux

Jelatinsiz kullanıyorum ve tek bir çizik bile yok

+1

• quote:

walla bende öyle kullanmayı istiyorum ama cesaret edemiyorum ,tek çizik olsa iştahım kaçıyor telefondan
  • Hocam jelatinle kullanıyorum çizik yok; ama emin ol jelatinsiz kullanırsan he yeri çizilir günlük hayatta. Yani jelatinsiz kullanıyorum çizilmiyor diyenlere bakma. Ha tabii o çizikler öyle normal bakınca görülmez. Işığa bir tutsun bakalım o jelatinsiz kullananlar. Gözleriyle bir görsünler o güzelim kılcal kılcal çizikleri. Velhasıl kelam kul yapısı bir alet sonuçta. Bırakın çizilsin. Siz ne yaparsanız yapın çizilecek zaten. Ömrü tüketmeye ne gerek var? Böyle küçük şeyleri dert ederseniz hasta olur, işte o zaman büyük şeyleri dert etmeye başlarsınız. Ben de öyleydim artık hiç umursamıyorum. Evde jelatinsiz iPhone 4 var ekranının her yeri çizik tabii doğru ışıkta doğru açıyla bakılınca.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

Hocam jelatinle kullanıyorum çizik yok; ama emin ol jelatinsiz kullanırsan he yeri çizilir günlük hayatta. Yani jelatinsiz kullanıyorum çizilmiyor diyenlere bakma. Ha tabii o çizikler öyle normal bakınca görülmez. Işığa bir tutsun bakalım o jelatinsiz kullananlar. Gözleriyle bir görsünler o güzelim kılcal kılcal çizikleri. Velhasıl kelam kul yapısı bir alet sonuçta. Bırakın çizilsin. Siz ne yaparsanız yapın çizilecek zaten. Ömrü tüketmeye ne gerek var? Böyle küçük şeyleri dert ederseniz hasta olur, işte o zaman büyük şeyleri dert etmeye başlarsınız. Ben de öyleydim artık hiç umursamıyorum. Evde jelatinsiz iPhone 4 var ekranının her yeri çizik tabii doğru ışıkta doğru açıyla bakılınca.

• quote:

Hocam jelatinle kullanıyorum çizik yok; ama emin ol jelatinsiz kullanırsan he yeri çizilir günlük hayatta. Yani jelatinsiz kullanıyorum çizilmiyor diyenlere bakma. Ha tabii o çizikler öyle normal bakınca görülmez. Işığa bir tutsun bakalım o jelatinsiz kullananlar. Gözleriyle bir görsünler o güzelim kılcal kılcal çizikleri. Velhasıl kelam kul yapısı bir alet sonuçta. Bırakın çizilsin. Siz ne yaparsanız yapın çizilecek zaten. Ömrü tüketmeye ne gerek var? Böyle küçük şeyleri dert ederseniz hasta olur, işte o zaman büyük şeyleri dert etmeye başlarsınız. Ben de öyleydim artık hiç umursamıyorum. Evde jelatinsiz iPhone 4 var ekranının her yeri çizik tabii doğru ışıkta doğru açıyla bakılınca.

Hayır en küçük bir çizik dahi yok ne kılcal çizik ne de normal çizik. Zaten iPhone ekranı öyle kolay çizilen bir ekran değil. Dikkatli kullanırsanız hiç bir şey olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joyeux -- 4 Ağustos 2012; 14:29:32 >

• quote:

quote:

Hayır en küçük bir çizik dahi yok ne kılcal çizik ne de normal çizik

Biz kalkalım o zaman.

• Konu başlığı yanlış , iphonu çizilmeyen var mı diye sormalıydın Niketim stiv amcam malzemeden çalıp gorilla glass koymamıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Isaac Newton's Apple

Youtube'taki çoğu videoda çizildiği açık.Fakat benim merak ettiğim Ekstrem koşullarda değilde günlük hayatta çizilip çizilmediği.Ekranı çizilen var mı günlük hayatta?

Nasıl kullandığına bağlı birader

• jelatinsiz kilcal cizik bile yok diyenler kendini kandiriyor. Gecen gun simdiye kadar hep jelatinle kullanilmis bir telefonla jelatinsiz olani karsilastirdik. Jelatinsiz kullanan arkadas da cok pimpiriklidir, cok dikkatli kullanir bu arada. İnanin arada cok fark var. Fark yok diyenlere cidden guluyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Konu başlığı yanlış , iphonu çizilmeyen var mı diye sormalıydın Niketim stiv amcam malzemeden çalıp gorilla glass koymamıştır.

Gorilla Glass iPhone 2G ile birlikte adını duyurdu ve Steve Jobs'un isteği üzerine telefonlarda üretilmeye başlandı.
     iPhone'unun ekranı çizilen var mı?
    http://forum.donanimhaber.com/m_55242761/tm.htm
    N8'de gorilla glass varda ne oluyor?O da kırılıp çiziliyor.Gorilla Glass'ıda çok dayanıklı sanmayın.

Dikkat ettimde forumda kendi telefonunun forumundan çok Apple forumunda takılan insanlarda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 4 Ağustos 2012; 15:07:30 >

• Önüne de arkasına da hiçbir şey yapıştırmadım 1 yıldır ve tek çizik yok.
  • telefonumu aldığım ilk hafta jelatinsiz kullandım ve en çok eşorfman ceplerindeki fermuarların çizdiğini fark ettim. pantolon o kadar etkilemiyor ama mont ve eşorfman fermuarları ciddi ciddi çiziyor
  • 1.5 sene jelatinli kullandim 1 hafta cikardim ekranin bir noktasinda kucukncizikler oldu

• 4 Aydır Jelatinsiz kullanıyorum hicbir cizik olusmadı
  • Jelatinle kullanan arkadaşlar önerebileceğiniz bir ürün var mı yoksa sıradan bir jelatin alsam standart iş görür mü? Önerilerinizi link olarak atabilirsiniz internet üzerinden sipariş vereceğim.
  • quote:

dikkatli bakılınca malesef çizikler olduğu anlaşılıyor 2 sene olacak neredeyse ilk çiziğimi gördüğümde çok içime dert olmuştu sonra umursamamaya başladım
  • Jelatinsiz kullananlar cihazlarına tepe lambasiyla lütfen baksınlar kapalı kutuların bile 10da 6sinda kılcal çizik çıkıyor hergün 15 20 tane iPhone acıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 4 Ağustos 2012; 16:50:40 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.