Şimdi Ara

Boyumu nasıl uzatabilirim? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
8
Favori
233.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeş benim yaş 14 biliyorsun 46 giyiyorum daha büyürmü acaba 50 felan
  • Benim de boy kısa 1.66 Maradona'dan 1 cm uzunum:) yaş 19 ama seviyorum halimi doktora falan da gittim herşey normal genlerle alakalı uzamıyorsa süt falan hikaye
  • ne basketbol ne yüzme hiç biri boyun uzaması için degil 18 yaşindayim 1.93 boyum vaR: D yani söyle bi durum akdenizliyizde sulak yer oldugundan sırık gibi oluyoz cogu antalyalı böyledir
  • ya arkadaslar bana yardım edin size gerekli bilgileri vereyim:annem 1.62 boyunda,babam heralde 1.70 (ölcturmuyor,kızıyor) benımde yas 16 boy 1.76 ,5 ay once 3 ay aralıksız hergece yatmadan once 1 litre süt icerdim(yani 2 aydır icmıyorum) kac yasa kadar uzuyor erkekler,uzarsam kac olurum ben?,kafamda 1.80 var.olurmuyum,olmassam kac olurum?ayrıca barfiks yapmasak oldugumuz yerde kendimizi yukarı dogru 1 dakka sonuna kadar gersek olurmu? butun sorulara cvp verirsenız benı cok sevindirirsiniz yaaaaa...
  • ben 16 yaşında 1.75 boyunda 70 kiloyum ve boyun neredeyse bi buçuk iki senden beri böle sanki boyum vücuduma yapışmış yaa daha sonra boyum atarmı 1.90 olmasını çok istiyorum 20 yaşına kadar uzayabilirmiyim arkdaşlar.. lütfen yardım..
  • ] sımı kardesım yazdıklarınızı bende okudum ıyı guzel ama benım yasım 15 boyum 1.50.kılo 39
    benım boy nasıl uzar hı basket oynamayı sevmem sut ıcerım ama kola daha fazla ıcerım cvp verırsen cok sevınırım
  • ben 18 yaşındayım boyum 166.bazen çok sorun yapıyorum.endokronolojiye gittim.gelişimin 2 yıl geriden dedi.2 yıl geç tamamlayacakmışım ama benim umudum bitiyor gibi
  • MR Loney Kardes selam ben 15 yasında bır erkek cocugun
    boy:1.50
    kilo:39
    ben sut ıcerım basket oynamam kola severım ben nasıl uzarım doktora gıttım daha erken dedı ama
    benım yasımdakıler abım qıbı napmalıyım uzman bırısı yada bılıgılı bırısı varsa cevplayabılırmı lutfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozturk800 -- 4 Nisan 2008; 15:39:26 >
  • benim şiddetli sırt ağrılarım var.Doktora gittim.Yüzmeye git ve barfix,mekik,şınav çek dedi.

yaş 17
    boy 1,75
  • gecmıs olsunda ben bunların cevapını ıstemıyorum kı
    yınede saol lutfen konuyla ılgılı cvp verın
  • Mesela yüzmeye gidebilrsin!
    Oda boy uzatır
  • SElam Lar BOyumun uzması ıcın basqa neler yapabılırım basket oyna demıyen baska onerılerı olan varsa cvp yazablırmı lutfen
  • Boy işi tamamen genlerle alakalı bir şey.Çevresel faktörler en fazla %5 etkiler.Ben lise-hazırlıktayken sınıfın en kısa erkeklerinden biriydim ve boyum 160 yada 165 ti.Sınıftaki herkes uzundu banada bir hocam "annen baban uzun sende uzucaksın"dedi.(Annem 165,Babam 186)Ve lise son... Boy 188, kilo 65 :)

Eğer anne babnız uzunsa sizde uzarsınız.Fiziksel hiç birşeyi dert etmeye gerek yok şu dünyada.Hiç bir organınıızın boyunu,ağırlığını şeklini dert etmeyin.Bu dünyada görmeyen,duymayan,konuşamayan,yürüyemen insanlar var.Onları bir düşünün.Ben eskiden her şeye takardım.Yaşım şimdi 19.Fiziksel olarak her yerimden memnunum.Allah yeter ki hastalık vermesin,sağlıklı düşünebileyim yeter
  • fata1ty selam yazdıkların cok guzel ama gelde sen katlan bu duruma
    annemın boyyu 1.55 babam 1.67
    benım boy ıse 1.51 nekadar uzarı uzarsam eger boy dayıdanda etkılıyse
    dayım 1.78
  • benimde yaş 15
    boy 173
    kg 53

bende uzamak istiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozturk800

fata1ty selam yazdıkların cok guzel ama gelde sen katlan bu duruma
    annemın boyyu 1.55 babam 1.67
    benım boy ıse 1.51 nekadar uzarı uzarsam eger boy dayıdanda etkılıyse
    dayım 1.78

İşe alırken boy mu soruyolar? :) Sporcu değilsen boyun hiç bir önemi yok.Zaten kızların boyu genelde max 160 gerisi ondanda kısa.Yani rahat rahat kız bulursun dert etme :) Neyi dert ediyosunuz anlamıyorum gitti.Asıl beni düşünün 188 boy kızların çoğu omuzuma bile gelmiyo.180 kız bulsam öpüp başıma koycam :P Ama sonra oğlum baba benim boyum niye bu kadar uzun falan diye bana kızar :P

Bunlar işin espri yanı tabiki.Sallayın boy moy mühim olan insanlık (Biraz klasik oldu ama :D )

• SELAM FATA1TY YA BENDE TABIKI 1.80 1.75 OLMAK ISTEMIYORUM
    AMA BANA IDEAL OLARAK 1.65 YADA DAHA FAZLA SENCE BEN KACYASINA KADAR UZARIM
    HATTA UZARMIYIM :d
  • SELAM BARMAN KARDES SEN BOYUN 1.73 YASIN 15
    BENIM YAS 15 BOY 1.51
    ARAMIZDA DAGLAR KADAR FARK VAR SEN BANA GORE HALINE SUKRET
  • daha yaş 15 merak etme uzarsın 16-17 yaşlarında 10-15 cm boy atan çok gördüm.eminim sende uzayacaksın aha burayada yazıyom o yaşta boy uzaması kesinlikle durmaz hiç uzamazsan 3cm uzarsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: okancan_gs

SELAM BENİM Bİ ARKADAŞIM VAR 2 AYDIR GÖRÜŞMÜYODUK BOYU 1.69 DU DÜN GÖRDÜM 1.81 BOYU NASIL OLUYOR ANLAMIYORUM YAA 2 AYDA BU KADAR NASIL UZAYABİLİYOR

ya onu benimle tanıştırsana acilen hemde biri var ama boy farkı baya baya var:) bunu kapatmam için acil o çocukla görüşmelliyim:) nasıl yaw 2 ayda bu kadar uzar mı inş bizde uzarız yaw en azından şöyle bi 6-7 cm daha olsa hiç fena olmaz yani bu arada boy 1.57:(
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.