Şimdi Ara

Boyumu nasıl uzatabilirim? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
8
Favori
233.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Boy:174
    Kilo:67

sizce uygun mu???Her sabah süt içerim ve beyaz peynirimi eksik etmem....Yoğurt akşamları arada yiyorum...Sizce beslenmeye daha çok düşeyim mi???
  • yaş 19 boy 168 kilo 62
    annem 160
    babam 172
    ben ruhsal sağlığı bozulmak üzere
  • silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fizik72 -- 11 Mart 2013; 22:33:02 >
  • Beyler bide Uzamax diye bi ilaç varmış.Tarım ve köy işleri bakanlığı onaylıymış.Yan etkisi yok diyolar.Bilenler var mı? kullanııim mi?
  • ya bu boy olayı ne acayip bişey yaw
    ben 13 yaşıma kadar spor yapmadım 91 liyim şu anda lise 2 ye gidiom annem 1.64 babam 1.66 ben 1.78
    hiç sebze yemem sadece et ve baklagil bide makarna pilav yerim genelde
    et yerim hergün sosis salam köfte,tavuk pirzola vs vs artık ne varsa ama mutlaka yerim
    günde 1 lt süt içerim peynir-yoğurt da eksik olmaz
    ağırlık çalışıom ama çok yüksek kilolarda değil iriyim baya 87 kilo ama kas yani :D

aman neyse uzamam heralde annem kızıo şiştin iyce diye üff daha 3 sene vardı uzamak için

hadi hayırlı traşlar :D
  • Beyler uzamaxa cewap bekliyorum.Kullanıım mi?
  • slm arkadaslar..bn 17 yasında bır genc kızım..boyum 163 ve 170 den fazla olmak ıstıyorum..ne yapmam lazım????bıldıgınız yararlı olacak ılac var mı??bana yardımcı olursanız sevinirim..tesekkurler..
  • nail62 uzamax var ama yararlı mı bilmiyorum bilen arkadaşlardan yardım bekliyoruz ama yazmıyolar
  • merhaba ben 14 yaşında 57kilo 1.72 boyundayım hergün mutlaka süt içerim yatmadan önce germe harketleri yaparım dengeli beslenirim boyum 15 cm falan uzarmı ?
  • Arkadaşlar ben im anne 164 baba 166 ben 188 im...yaşım 19

Öncelikle yaptıklarımdan bahsedeyim...

ilkokuldan lise sona kadar aşşağı ykarı hergün(ramazanlar hariç tabi) 1 kupa süt içtim...

ortaokul 1 den lise sona kadar lisanslı basket oynadım.ve beslenmeme çok dikkat ettim.Şimdide kendi çapımda oynuyorum...

Tavsiyem beslenme + basket vb sporlar....
  • Ya arkadaşlar bende basket oynadım ama nafile hiç fayda etmedi gerçi benimde annem 1.60 babam 1.70 falanda o kadar basket oynamam rağmen hala 1.80 im abimin zıplamakla alakası yok oda 1.81 bence çevresel faktörlerden çok genetik etkili naparsanız yapın uzamıyo
  • 13 Yasındayım boyum 1.51 babam 1.74 annem 1.68 nası uzayabilirim futbolcuyum baskete mi dönsem
  • ya arkadaşlar benim boyum 1.64 1995 doğumluyum yani 12 yaşındayım ve 56 kiloyum ayrı zamanda okul takımında voleybol oynuyorum off çok kilolu veya kısa geliyorumö yorumlarınız nelerdiryaa birde ergenlik çağı diyorler
  • quote:

Orjinalden alıntı: müge-95

ya arkadaşlar benim boyum 1.64 1995 doğumluyum yani 12 yaşındayım ve 56 kiloyum ayrı zamanda okul takımında voleybol oynuyorum off çok kilolu veya kısa geliyorumö yorumlarınız nelerdiryaa birde ergenlik çağı diyorler

Gece yatmadan önce ayaqına hortum bağla suyu aç sabaha bekle , arakdaşım öyle yaptı şu an 1.89

şaka bi yana , boy uzatmak için voleybol iyi , kilona dikkat et uzarsın daha çok gençsin bekle ...

• yas:17
    boy:176
    kilo:68

normalmiki?
  • Bunlarda benim bilgilerim..

----------------------------------------

Boy : 176

Kilo : 65

Uyruk : TC

Dini : İslam

D. Yeri : Antalya
    boyum:1,53 :(
    kalsiyum tableti ve balık yağı alıyorum ama hiç bi faydasını görmedim
    acaba boyum uzarmı
  • slm benim boyum kaldi böyle yasim 16 boyum 1.60 nasil uzaya bilirim???????????????????????????????????? ne yapmam lazim????

• yas :16
    kilo:50
    boy:1.60

• uzamak istiyorum ya lütfen yardimci olun YASIM 16 VE BOYUM 1.60 cok kisayim

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.