Şimdi Ara

Boyumu nasıl uzatabilirim? (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
8
Favori
233.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bide ergenliğe ne zaman girdiğin falanda önemli
  • beyler bide gece kemikler 3 kat hızlı gelişiyo ya ben geceleri çeksem barfiksleri daha yararlı olurmu acaba??
  • dene bakalım sonucu sölersin
  • emeğe saygı fakat o sayı bende vardı
  • son günelrde de hiç uykumu alamıyorum ya allahtan 1.80 i geçtim bundan sonra ne kadar uzarsam kardır
  • yaw gece boy daha fazlamı uzuyoer biri bişey söylesin
  • bide bi arkadaş ayakları akşam duvara doğru kaldırın falan demişti
  • quote:

Orjinalden alıntı: GFB_GERCEK

1.75 boyundayım 13 yaş yaşıma göre uzunum ama biraz daha uzamak istiyorum nası olabilir

13 yasindaysan boyunda 1,75 ise senin 2 meteriyi bulman cok rahat ben simdiden sana söliyim
    bak ben 2,20 cm ben 16 yasima kadar hep normal bir insan olarak uzadim ne ailemde uzun boylu var ne de birsey ben basketbollcuyum almanya/Saarlouiste oynarimwww.basket98.de de benim oynadigim team
    ben 16 yasimdayken 1,79 idim benim boyum nasil o kadar uzadi dersen söle diyim birgün aksam evimizin yanindaki salincakta oturdum aladim Allah'a dua ettim 2 sey ... ondan sonra 17 yasimdayken 1,90 cm idim annem inanamadi sadece annem degil okuldakiler beni taniyan herkes annem korktu doktora bile gittik doktorda birsey diyemedi 1 yilda 8 cm den fazla uzadim 19 yasimdayken ise 2,16.6 idim basketboll ise 15 yasindan beridir oynuyorum basketballin bana 6 cm uzama yardimi oldu... yani arkadaslar sizelere sunu diyim imkansiz diye birsey yok Allah isteyince size herseyi verir ya sabir yada sabir diyorum sizlere kim ne derse desin kizlar bakmazmis bilmem neymis bahane basketbollda ise en cok sevdgiim tek sey her zaman smasch basket basmak :D bugün bile 2 saat oynadim :D
    benim istedigim tek sey su önlü basketballci olmak
    SLAM DUNKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Son_Goku_and_S.Gohan

quote:

1.75 boyundayım 13 yaş yaşıma göre uzunum ama biraz daha uzamak istiyorum nası olabilir

13 yasindaysan boyunda 1,75 ise senin 2 meteriyi bulman cok rahat ben simdiden sana söliyim
    bak ben 2,20 cm ben 16 yasima kadar hep normal bir insan olarak uzadim ne ailemde uzun boylu var ne de birsey ben basketbollcuyum almanya/Saarlouiste oynarimwww.basket98.de de benim oynadigim team
    ben 16 yasimdayken 1,79 idim benim boyum nasil o kadar uzadi dersen söle diyim birgün aksam evimizin yanindaki salincakta oturdum aladim Allah'a dua ettim 2 sey ... ondan sonra 17 yasimdayken 1,90 cm idim annem inanamadi sadece annem degil okuldakiler beni taniyan herkes annem korktu doktora bile gittik doktorda birsey diyemedi 1 yilda 8 cm den fazla uzadim 19 yasimdayken ise 2,16.6 idim basketboll ise 15 yasindan beridir oynuyorum basketballin bana 6 cm uzama yardimi oldu... yani arkadaslar sizelere sunu diyim imkansiz diye birsey yok Allah isteyince size herseyi verir ya sabir yada sabir diyorum sizlere kim ne derse desin kizlar bakmazmis bilmem neymis bahane basketbollda ise en cok sevdgiim tek sey her zaman smasch basket basmak :D bugün bile 2 saat oynadim :D

senin 220cm olduğuna pek inanmadım ama neyse.nba da oynayan japon bi adam vardı boyu çok uzundu onun boyu kaç cm??

bide arkdaşlar 2 tan kalsiyumtablet aldım ve demir çubuk gibi bişeyeyde günde 2-3 kere 5 sn fln asılı kaldım boyum 2 ay oldu yaklaşık 1-2 cm uzadı
  • benim boy 1.88 boy problemı yasamadım ama bunun ıcın amelyatların oldugu solenıyo kalf ların ordakı canı dız altındakı kemıkten kesıp yerıne baska bı sey koyuyolar ya arasını boş bırakıyolar ve bölece uzuyosun benım mahalleden bı arkım vardı fazla bılgı veremıcem ama bu yolla 10 cm uzadı nerde ve nasıl kaç paraya yaptırdıgını ogrenmek ısterdım ama uni hayatı ne yaparsınız 4 yıldır ayrı gayrı
  • quote:

Orjinalden alıntı: emure

quote:

quote:

senin 220cm olduğuna pek inanmadım ama neyse.nba da oynayan japon bi adam vardı boyu çok uzundu onun boyu kaç cm??

bide arkdaşlar 2 tan kalsiyumtablet aldım ve demir çubuk gibi bişeyeyde günde 2-3 kere 5 sn fln asılı kaldım boyum 2 ay oldu yaklaşık 1-2 cm uzadı

1. cisi senin inanip inanmaman umrumda degil arkadasim ben sizler gibi öle habire gülme logolari yollayipti geyik yapmiyorum adam gibi soru sormuslar bende adam gibi cevap vermisim bana olan sey bu türkiyede istanbula her yaz tatile gelirim eger orda oturuyorsun adresini ver göz göze görüselim sorun etmez..
    2.cisi o basketbollcu "sun ming ming" adinda cok ünlü ve 2,36 cm boyuylu cok super bir basketbolcudur
    (googleden yaz grafiklere bak görürsün eger inanmiyorsan tabi)

3. cüsü ise sizlere zaten yazdim 1 gün disarida agladim salincakta 2 sey... aglamamin sebebi ise evde sorunlarim vardi tek yasamak istiyordum diyordumki tek yasiyim ailenden hic olmassa 2 km uzak oliyim yeter ve simdi öle kendi fotorafimi buraya koymak isterdim ama tarayicim yok ve ben her zaman doluyum ayda yilda 1 giriyorum ama birgün koyarim genede kendinize iyi bakin...
    (uzun boylu olmak isteyenler dengeli beslenme her aksam 1 yumurta ve süt icsinler agaca asilmak falan filan bahane basketball oynasinlar uyurken dengeli uyusunlar agirligi olmayan her sporu yapsinlar hatta ip atlamak bile ve hirsli olsunlar gerisini yüce ALLAH verir ne demisler insan isteyince hersey olur gerci bu ALLAH'a kalmis birsey ama genede cok istiyorsa uzun boylu olmayi ilizarov denilen yöntemler yilda 10 12 cm uzuyabilirsiniz toplam en fazla 35 cm uzatiyor bu kemiklere yapilan özel bir yöntem 15.000dolar !... ben size bildiklerimi diyorum gerisi size kalmis dostlar...)
  • bu ilizarov yöntemini internetten okuyabilirsiniz... normalde bir ayagi uzun bir ayagi kisa kalmis insanlara yada 25yasinda 1,67 cm gibi kisilere yapilmaktatir hatirliyorsam 65 yasina kadar uygulaniliyor tehlikesiz...
    daha fazla info icin internete ilizarov yazip görün benden bu kadar dostlar
    (he birde uzun boylular sigarayi biraksin...)
  • ameliyatla uzamak sanıldığı kadar tehlikeli ve zor bi iş değildir. düşünenlere yardımcı olabilirim.
  • slm ben foruma yeni uye oldum burda boy konusu acilmis bende bsy soruum benim boyum 1.70cm basketbolu 5 aydan beri oynuom devmli sizce boyum 1.95 olurmu??
  • ya şu kalsiyum tablet meselesi nedir arkadaşlar biraz açarmısınız birde eczanelede falan bulunurmu bulunursa reçetesiz alınırmı başka biyerde daha duydum onun için soruyorum
    şimdiden teşekkürler.
  • reçetesiz alınıyo olması lazım vitamin grubuna giriyor ama sen aldıkan sonra preseduru oku mutlaka
  • Ben küçükken sadece süt yumurtayla beslenirdim boy 1.92 ailede en uzun benim ama sütü su gibi içerdim öyle günde bi bardak falan değildi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: lion17

ya şu kalsiyum tablet meselesi nedir arkadaşlar biraz açarmısınız birde eczanelede falan bulunurmu bulunursa reçetesiz alınırmı başka biyerde daha duydum onun için soruyorum
    şimdiden teşekkürler.

dostum ben burda yani almanyada aslinda marketlerden normal aliyorum benim aldiklarim
    magnesium ,vitamin C (tüm vitaminler) ,calcium,eisen (yumurta sarisi ve beyazi) bunlarin hepsi tablettir ve 200gr bardakta bir tanesi iciler gerci ben büyük 1 bardakta hepsini 1 arada iciyorum ve bunlar icin receteye gerek yoktur benim bildigim kadariyla sana en cok önercegim sey su olsun her aksam büyük 1 bardakta en az 500 g süt ve yumartayi cig kirip icine dök ve karistir ic gerci belki igrenirsin ama inan bana 1 2 ictiginde hicte igrenmene gerek kalmadigini kendin anlarsin he eger boyun uzarmi uzamazmi farkina 6 ayda farkedersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: altini

slm ben foruma yeni uye oldum burda boy konusu acilmis bende bsy soruum benim boyum 1.70cm basketbolu 5 aydan beri oynuom devmli sizce boyum 1.95 olurmu??

yas kac ?
    birde basketboll 5 aydir oynuyorsun daha ayak kaslarin bile dogru gelismismidir bilmiyorum haftada kac kere basketboll traning yapiyorsunuz ?...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: altini

slm ben foruma yeni uye oldum burda boy konusu acilmis bende bsy soruum benim boyum 1.70cm basketbolu 5 aydan beri oynuom devmli sizce boyum 1.95 olurmu??

yas kac ?
    birde basketboll 5 aydir oynuyorsun daha ayak kaslarin bile dogru gelismismidir bilmiyorum haftada kac kere basketboll traning yapiyorsunuz ?...

haftada 3-4saat basketbol oynamakla 10cm uzarmıyım acep
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.