Şimdi Ara

Jelly Bean sırası şimdi de HP TouchPad'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• WebOS işletim sistemi yüklü olarak tablet pazarında şansını deneyen ancak büyük hayalkırıklığı yaratan HP TouchPad yine de 1 milyon barajını geçmişti. O günden bu yana Android geliştiricilerinin elinde güncel kalmayı başaran TouchPad üzerinde bu kez Jelly Bean sürümü deneniyor.

Liliputing geliştiricileri TouchPad üzerinde çalıştırdıkları erken bir CyanogenMod 10 sürümünü YouTube üzerinde paylaştı. Henüz geliştirme aşamasında olduğu için tablette şimdilik pek çok özellik çalışmıyor. Mikrofon, kamera, ses özellikleri yok. Grafikler tam oturmadığı için çevrimiçi video desteği de bulunmuyor.

Ancak TouchPad donanımı eski olmasına rağmen, sürümün performansı, oldukça başarılı. Modele sahip olanların es geçmemeleri gereken sürümün final versiyonu, Touchpad için yeni bir tecrübe sunacaktır.

• Yanlış haber, sıra sony'de, hep sony'de. Sony her zaman güncel yazılım kullanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipad dışında tablet alıp parasını çöpe atanlar hakkında iyi şeyler düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

ipad dışında tablet alıp parasını çöpe atanlar hakkında iyi şeyler düşünmüyorum

Sony tablet diye bir gerçek var. İkisini yanyana gören ipad'ini çöpe atıyor. İpad=oyuncak. İpad dediğin yeni doğmuş bebeklerin hareketleri algılayabilmesi, renkleri ayırt edebilmesi, zekalarının gelişimi için yapılmış bir teneke.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukuberk

quote:

Sony tablet diye bir gerçek var. İkisini yanyana gören ipad'ini çöpe atıyor. İpad=oyuncak. İpad dediğin yeni doğmuş bebeklerin hareketleri algılayabilmesi, renkleri ayırt edebilmesi, zekalarının gelişimi için yapılmış bir teneke.

• Kim nederse desin sony :D

Not : Basın eksiyi :D

• Bu yeni Sony sevdası ne zaman başladı forumda ikincisi Asus Transformer Prime'mı hiç bir tabletle değiştirmem..

• Konuyu apple ve sony ceo'ları basmış
  • HP den nefret ettigim kadar hicbir markadan nefret edebilecegimi dusunmuyorum. Bunlarin yaninda apple bile daha iyi geliyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

Bu yeni Sony sevdası ne zaman başladı forumda ikincisi Asus Transformer Primemı hiç bir tabletle değiştirmem..

bu sadece yukardaki arkadaşa mahsus bir olay. kendisi kafayı sony ile bozmuş. sony sapığıymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LKLC -- 4 Ağustos 2012; 2:20:29 >
  • Satılık temiz 32 gb hp touchpad.

İlgilenen pm.

• Yine Sony ci @yukuberk gelmiş.Adam konu dışındaki yorumlarında bile Sony e getiriyor konuyu. Otomotiv konusunda bile Sony arabaları iyidir diye yorumu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 4 Ağustos 2012; 2:50:52 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis ipad dışında tablet alıp parasını çöpe atanlar hakkında iyi şeyler düşünmüyorum
    Sony tablet diye bir gerçek var. İkisini yanyana gören ipadini çöpe atıyor. İpad=oyuncak. İpad dediğin yeni doğmuş bebeklerin hareketleri algılayabilmesi, renkleri ayırt edebilmesi, zekalarının gelişimi için yapılmış bir teneke.

Bu dediğinize inanıyormusunuz , satış rakamları ortada tüm dünya gerizekali bi siz akıllısınız

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis ipad dışında tablet alıp parasını çöpe atanlar hakkında iyi şeyler düşünmüyorum
    Sony tablet diye bir gerçek var. İkisini yanyana gören ipadini çöpe atıyor. İpad=oyuncak. İpad dediğin yeni doğmuş bebeklerin hareketleri algılayabilmesi, renkleri ayırt edebilmesi, zekalarının gelişimi için yapılmış bir teneke.

Haksız olup da küfreden çocuklar gibi olmuş.

• şu tableti kaçırdığıma hala üzülüyorum

• Arkadaş şu Apple düşmanlığını anlamadım gitti. Mesajında Apple lehine bir şeyler yazan herkesi eksiliyor üyeler. Sözde teknoloji forumuyuz, çoğu üye teknoloji profesörü kesiliyor burada, ama çoğu kişi objektif davranamıyor konu markalara geldiğinde. Ben de Apple hayranı değilim, hatta şuan hiçbir ürünlerini kullanmıyorum ama adamlar tablet konusunda başarılı, iPad 3'ün kendi kadar başarılı bir rakibi yok şuan, kabul etmek lazım bunu. Telefon pazarındaki gibi değil tablet pazarındaki durum, Apple şuan bariz şekilde önde, ilerde Android cephesinden veya başka cephelerden rakip olabilecek başarılı modeller çıkar o zaman tamam ama şuan ciddi bir rakibi yok, o yüzden bu durumda bile sırf Apple düşmanlığı olsun diye mesaj eksilemek, tartışma yaratmak doğru değil bana kalırsa.
    Yukarıda belirttiğim gibi, bu mesaj da eksi yağmuruna tutulur birazdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevai

Kim nederse desin sony :DNot : Basın eksiyi :D

Alala, bu günlerde Sony fanları türedi, DH'yi bu kadar SonySever bilmiyordum. Ancak maalesef editörlerde hâlâ Sony adına bir gelişme yok. 3 ay önce çıkan Xperia U incelenmedi bile, sola hakeza öyle. Editörlerin de biraz SonySever olması lazım.

• quote:

quote:

seni aptal

• bu geliştiricilerde acayip o kadar yüksek donanım modele ics için uğraşmıyolar gidip eski bi cihaza odaklanıp sürekli güncelliolar örneğin ics ilk çıktığında hemen nokıa n900--htc g1--hd2 vs. ye yaptılar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.