Şimdi Ara

Pachter: Wii U'nun Oyunları 60$'dan Satılmalı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Kahinimiz Patcher'ın hedefinde son zamanlarda Wii U bulunuyor. Önce konsolun tutmayacağı yönünde bazı söylemlere yer veren analist, şimdi de oyun fiyatlarına el attı.

Wii U'nun oyunlarının olması gereken seviye kendisine sorulduğunda yanıt veren Pachter, düşük fiyatla yapılacak bir başlangıcın felaketle sonuçlanabileceğini dile getirdi. "50 Dolar fiyat ile piyasaya oyun sürmek Nintendo için büyük bir hata olur." diyen ünlü analist, eğer 60 Dolar'dan daha aşağı bir fiyatla piyasaya sürülürse bunun diğer konsollardan daha kalitesiz ürünler ortaya koyduğunun belirtisi olduğunu söyledi.

Pachter'ın sözlerinin bir doğruluk payı da bulunuyor aslında. Çünkü günümüzde tüm oyunlar benzer oyun etiketlerine sahip. Dolayısıyla bu durumda ucuz olarak piyasaya sürülen oyunun ilk aşamada kalitesiz gibi görülmesi de olası. Ancak gönül isterki fiyatlar çok daha aşağı seviyelere çekilsin. Bakalım son durum neyi gösterecek, merakla bekliyoruz.

• Bu adama uyuzum

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hassi.... ordan.Ağzı olan konuşuyor.Adam sanki bu işten para kazanıyorda 60$ olsun diyor.Çok daha ucuza satılsa ne güzel olurdu.Kim ne derse desin.

• Madden NFL 13,WiiU'ya geliyor.

• Ben 3-4 saat senaryoya 120 lira vermem.Sabancının torunu olsam bile.

• Oyunun kalitesini fiyata göre ölçenin aklından şüphe ederim.
    (Bkz.Mw3 70$)

• ulan sanki normal oyun fiyatlarından daha farklı bir ücret demişlerde bizimkiler hemen itiraz etmiş yeni çıkan oyunlar zaten o fiyattan satılıyo ps3 ve xboxda

• quote:

Orijinalden alıntı: TavaSapı

Ben 3-4 saat senaryoya 120 lira vermem.Sabancının torunu olsam bile.

Sabancının torunu olsan ne olur ki?Matematik 0 baksana.60$ 110 tl civarında.120 tl değil

• ben Sabancı'nın torunu olsam 60 dolara Wii U oyunu almak yerine Özge Ulusoy'a 2 milyon liralık daire alırım.

• oyunların fiyatı kalitesini göstermez patcher aklı başında biri bunu iyi bilir ayrıyetten gelelim pachter olayına...bu adamı neden hala piyasada gösteriyorlar anlamıyorum.5 yaşındaki çocuklar bile daha tutarlı yorumlarda bulunur.

• quote:

Orijinalden alıntı: cahitdikici

ulan sanki normal oyun fiyatlarından daha farklı bir ücret demişlerde bizimkiler hemen itiraz etmiş yeni çıkan oyunlar zaten o fiyattan satılıyo ps3 ve xboxda

bizimkiler heralde itiraz edicek. bedava olsa oyun bu seferde üzerine para isterler.

• adam ilk defa haklı bence

• zaten su an ki bazi konsol oyunlari bunun daha da ustunde(Almanya) mesela mw3 bf3 ds2 skyrim hala 69€ sifirlari ikinci elleri karisik fiyat araliginda.Bu fiyat normal olur bence bi yandan da yeni nesil oyunlarin kac para olucagini merak ediyorum ortalama 80€ gibi bi rakam olur heralde...

• yav he he Pachter ne eksik ne fazla (60$) bir ayda 2 oyun alsak 220 civarı yapar bence fazlası var eksiği zaten yok.....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.