Şimdi Ara

İphone 4 mikrofon sesi gelmemesi( acil yardim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 1 hafta once iphone 4 cihazima bluetooth kulaklik cihaz aldim ve 1 haftadir cihazi o sekilde kullaniyordum bugun normal sekilde kullanmam gerekti fakat karsi taraf ses gelmedigini soyledi sonra bende bluetoothu kapatieletirmeyi kapatip tekrara denedim yine ses gitmedi kulaklikla ve cihaz hoparlorlerini acinca ses gidiyor sorun ne olabilir acaba mikrofondami bi sorun olusms olabilir? Ya da bi ayarinimi yanlis yaptim? Sorun eger varsa ankarada onereceginiz bi ozel servis varmidir kizilay ve sihhiye haric. Tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• hemen servise para vermeyin öncelikle söyleyeceğim adımları uygulamanızda fayda var

bluetooth seçeneklerinden kulaklığa girin bu aygıtı unut diyin tekrar deneyin
    düzelmediyse yedek alıp restore edin

hala düzelmediyse servis arayışına girin muhtemelen restore probleminizi çözecektir
  • Deneyim bi dediginiz gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

hemen servise para vermeyin öncelikle söyleyeceğim adımları uygulamanızda fayda var

hala düzelmediyse servis arayışına girin muhtemelen restore probleminizi çözecektir

Evet dediginiz gibi restore yaptim sorunum duzelditesekkurler yardiminiz icin

• quote:

Orijinalden alıntı: onur0661

quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

hemen servise para vermeyin öncelikle söyleyeceğim adımları uygulamanızda fayda var

Evet dediginiz gibi restore yaptim sorunum duzelditesekkurler yardiminiz icin

rica ederim

• kulaklık girişinde problemdende yapabiliyor bazen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.