Şimdi Ara

Darksiders II İçin Tv Reklamı Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Çıkışı yaklaşan Darksiders II için Tv reklamları dönmeye başladı. Kıyametin koptuğu anı resmeden tanıtım videosunda insanlık için tek çarenin kahramanımız Death olabileceği vurgulanıyor. Darksiders II, 14 ağustos tarihinde bizlerle.

• Her Tanıtımda OO Dev Robotu Görüyorum Ne Var Bu Robot ta Bukadar Neyse Güzel Reklam Olmuş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • saçmalık reklamda şehir vardı aradan 100 yıl geçti şehir mi kaldı artık

• Evet öncelikle zaten kıyamet koptu insanlık yok oldu hala neyin kafasında bu yapımcılar adam olmıyan insanlığı nasıl kurtarsın.İkinci olarak oyunun sonunda pc kutusu yoktu bu oyunu orjinal alıcam şayet ertleme söz konusu gibi geldi bana ertelerlerse korsan

• quote:

Orijinalden alıntı: wichtking

Evet öncelikle zaten kıyamet koptu insanlık yok oldu hala neyin kafasında bu yapımcılar adam olmıyan insanlığı nasıl kurtarsın.İkinci olarak oyunun sonunda pc kutusu yoktu bu oyunu orjinal alıcam şayet ertleme söz konusu gibi geldi bana ertelerlerse korsan

bilip bilmeden konuşma death kardeşi war için geldi kardeşini aklamak için bilip bilmeden yorum yapma

• quote:

Orijinalden alıntı: wichtking

Evet öncelikle zaten kıyamet koptu insanlık yok oldu hala neyin kafasında bu yapımcılar adam olmıyan insanlığı nasıl kurtarsın.İkinci olarak oyunun sonunda pc kutusu yoktu bu oyunu orjinal alıcam şayet ertleme söz konusu gibi geldi bana ertelerlerse korsan

war ile es zamanda gecen süreç oyun

• lütfen artık şu video oynatıcınızı değiştirin, resmen bezdim her 10 tane videodan anca 2 tanesini açar açmaz izleyebiliyorum
  • güzel.

• Bence satış rakamları thq'yu tatmin edecek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.