Şimdi Ara

KORKUNÇ AMA GERÇEK BİR HİKAYE ANLATIYORUM (ALINTIDIR [QUANTUM])]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
30.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 sene önce temmuz ayıydı, ortalık yine cayır cayır yanıyor, vantilatörü kendime çevirmişim, tereyağda erimiş örgü peynir gibi koltuğa yayılmış tv izliyorum, üniversite 1. sınıfı yeni bitirmişim keyfim yerinde kendime bakıyorum, saçı uzatıyorum top sakal bırakmışım, o yaz planım tatilimi memlekette geçirmekti, lakin ev arkadaşım ikimizin de maddi durumunun iyi olmaması sebebi ile, üniversiteyi okuduğumuz şehirde kalıp çalışmak konusunda beni ikna etmişti, ev arkadaşımı tanıyalı 1 yıl dahi olmamıştı, ama kırk yıllık dost gibi olmuştuk onunla, nasıl aynı eve çıktığımızı da anlatayım da, devlet yurdunda kalıyordum bununla aynı odadaydık bundan hariç 2 kişi daha vardı ama biz bunla iyi anlaştık eve çıktık neyse, herşey bu yanlış kararı vermemle yani o zaman başlamıştı, devlet yurdunda o kadar iyi o kadar dürüst olan bir adam meğerse çok başka taraklarda bezi olan, hayallerimden bile ötede ilimlerle uğraşan biriymiş

herneyse okul biteli 1 ay olmuştu, temmuzun ilk haftasıydı, alttan dersim kalmadığı için rahatım tabii, aileme söyledim işte böyle böyle iş buldum burda gelmeyeceğim bu yaz diye, eve de okul bitince çıkmıştık yani 1 aydır aynı evde kalıyoruz 1 ay boyunca hiçbir anormal durumla karşılaşmadım, rakı içerdik neredeyse her gece, karı kız muhabbeti ediyorduk, dertleşiyorduk, ancak bu 1 ay sonunda bir gariplik hissediyordum, hislerimde yanılmadığımı bir gece işemeye kalkınca anladım, yatmadan bunla bira içmiştik kafam hafif güzel gidip yattım, gece kalktım acaip susamışım acaipte cişim var, tuvalet koridorun sonunda arkadaşımın odası tuvaletin sol tarafına düşüyor benim odam koridorun diğer ucunda, çıktım uyku sersemliği ile koridorda ilerliyorum tuvalete doğru, baktım sol taraftan sesler geliyor arkadaşımın kapısının altından duman çıkıyor, kapıyı tıklattım ses gelmedi daha yüksek sesle tıklattım yine ses yok açtım kapıyı arkadaşım uyuyor, dedim kalk lan ne oluyor diye, kalktı bu ne oldu dedi, oğlum dedim bunu benim sana sormam lazım kapının altından duman çıkıyordu lan dedim, uyku sersemliğiyle yanlış görmüşsündür kardeşim falan dedi ben de uzatmadım ama bayağı tırsmıştım işedim yatmaya gittim

Okuyan varsa Hikayeyi aktarmaya devam edicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bobby Zzz -- 3 Ağustos 2012; 6:09:30 >

• Ya başlarım sizin devam etmenize ama adam gibi yazsana sonuna kadar boşuna mı okudum seni mi beklicem bu saatte inş. Konu tutmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇayLaK KRaL

Ya başlarım sizin devam etmenize ama adam gibi yazsana sonuna kadar boşuna mı okudum seni mi beklicem bu saatte inş. Konu tutmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre Aksu

quote:

Ya başlarım sizin devam etmenize ama adam gibi yazsana sonuna kadar boşuna mı okudum seni mi beklicem bu saatte inş. Konu tutmaz.

• bunun da devamı bi gelmedi yahu,adam yazmayı bıraktı herhalde
  • Hahaha bundan korkanlar vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaddiRr

quote:

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: D@rkérDr@bblé

quote:

Orijinalden alıntı: KaddiRr

quote:

quote:

Ben bu oyunu bozarım

KORKUNÇ AMA GERÇEK BİR HİKAYE ANLATIYORUM (ALINTIDIR [QUANTUM])]
  • google dan aratın quantum inci diye çıkar devamı

• fotolarda ne var bakmadım valla hikayeyi okuyorum hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: incii__

alın link hiç uğraşmayın
    http://ccc.incisozluk.cc/w/korkun%C3%A7-hikaye-anlat%C4%B1yorum-capslerle-kan%C4%B1tlarla/@quanttum

Supersin ya

• Güzelmiş

• Gece uyuyamadim ak

• Bundan Korkanmi Varr?

• 5 sayfa toplam ilk sayfayı bitirdim gençler adamın babası yaşlı kadına su getiriken benim oğluma senin oğlun demiş oradayım ürpermedim değil ya. hafif bende tırsar oldum birde bugün dabbe:cin çarpması nı izledim sinemada. gece ıslatmazsam iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: incii__

alın link hiç uğraşmayın
    http://ccc.incisozluk.cc/w/korkun%C3%A7-hikaye-anlat%C4%B1yorum-capslerle-kan%C4%B1tlarla/@quanttum

Yaşasın Dh İfşa Team
  • EEylül'de filmi çıkacak beyler seytani racim sanırım

• Hikaye yarim kalmişti film yapmak için ne oldu o olay

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.