Şimdi Ara

Dead Trigger, Appstore'da ücretsiz olarak yayında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
3.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  Korsan kullanımın önüne geçmek için Google Play'de ücretsiz olarak sunulan zombi temalı FPS oyunu ''Dead Trigger'' Appstore'da da ücretsiz olarak mobil oyuncuların beğenisine sunuldu. 

2012 yılında yaşanan politik ve ekonomik krizlerin devamında garip bir salgının yayılmasını ve sonrasında gelişen olayları konu alan Dead Trigger'da, zombilere karşı mücadele edip hayatta kalmaya çalışıyoruz. Unity grafik motoru ile hazırlanan Dead Trigger, oldukça kaliteli grafikleri, başarılı animasyonları, 3D sesleri, geniş silah seçenekleri ve ekipmanları ile mobil oyunculara oldukça başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Ayrıca, Dead Trigger sunduğu basit kontrol yapısı ile de oynanabilirlik açısında pürüz içermiyor. 

Zombiler ile dolu bu etkileyici yapımı henüz deneme fırsatınız olmadıysa Appstore üzerinden ücretsiz olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Dipnot: ''Dead Trigger'' adlı mobil oyunun iOS platformu için ne zamana kadar ücretsiz olarak sunulacağını oyunun geliştiricisi Madfinger Games belirlemektedir. 

• Bu oyunu oynadım da çok amaçsız bir oyun gibi geldi. Sürekli zombi vurup duruyorum başkada bişi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: bayraak

Bu oyunu oynadım da çok amaçsız bir oyun gibi geldi. Sürekli zombi vurup duruyorum başkada bişi yok

Oyunun formati oyle yapacak birsey yok.Ama haklisin bir sure sonra oyun kabak tadi vermeye basliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten müthiş bir teknoloji demosu olmasının dışında öyle gerçekten süper bir oyun değil. Hatta Free to Play öğeleri o kadar yüksek ve bölümler o kadar ufak ki can sıkıcı bile denilebilir.

• Evet oyundaki tek sıkıntı oyunda belli başlı bir konunun olmaması. Hani neredeyse sırf Tegra 3 grafikleri için oynuyorum Ara kablo siparişim gelince bir gamepad denemesi de yapacağım bu oyunla.

• Benim hoşuma gitti ama sizinde bildiğiniz birşeyler vardır.
  • Hemen indiriyorum dostum tesekkurler

• bu google play saf galiba zaten insanlar para vermemek için korsan indiriyor google play bedava yaparsa geçinemez xD eninde sonunda oyunlar paralı yapacak onun yerine hepsini 1 TL yapsa daha faydalı ve kalıcı bir çözüm olur

• quote:

Orijinalden alıntı: berk3005

bu google play saf galiba zaten insanlar para vermemek için korsan indiriyor google play bedava yaparsa geçinemez xD eninde sonunda oyunlar paralı yapacak onun yerine hepsini 1 TL yapsa daha faydalı ve kalıcı bir çözüm olur

Appstore'da da ücretsiz o da mi saf şimdi

Ücretsiz oyun bulamadın appstore'da buraya gelip google'a mi çamur atıyorsun?

Onlar reklam olaylarından iyi kazanıyor zaten sen kafanı yorma

• Dead Trigger, N.O.V.A 3 ve Mass Effect'in farkı nedir ? Bir tane daha vardı ismini unuttum. Farkları neler ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bayraak

Bu oyunu oynadım da çok amaçsız bir oyun gibi geldi. Sürekli zombi vurup duruyorum başkada bişi yok

Ne bekliyordun ?

• oyun bedava olsa ne adam gibi silah alıcan ona para ister buna para ister

• Ben bu oyuna ilk çıktığında 1 dolar verdim mal gibi demekki oyunlar çıktıktan sonra beklemek lazımmış
  • Arkadaş insanlar ne açmış kaos ortamına! Herkes içten içe zombi ortamı istiyor herhalde :D

• Mal gibi bir dolar verdim diyo ooo baya vermissin ya nasil cikcan isin icinden gitti 2 poaca parasi yuhh ya artik sonraki ay kemerini sikarsin biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: NavyCat

Dead Trigger, N.O.V.A 3 ve Mass Effectin farkı nedir ? Bir tane daha vardı ismini unuttum. Farkları neler ?

dead trigerde ilerleyen bir senaryo yok hep aynı bölümler değerleri daha güzel. nova 3 crysis e benziyor. dead space var o da çok güzel tavsiye ederim

• Gitti 1 dolarım

• Mavit ve iOS . diye kategori açılmalı
  • Şimdi bu iOS'un en güçlü cihazlarında da tegra 3 kadar grafik vermiyor mu?

• Hemen indiriyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.