Şimdi Ara

batman arkham city xlive.dll hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
31.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yav şu her hataya şu yetersiz bu yetersiz diyenlerin oyun aleminden birşey anladıkları yok gelip konuşuyorlar deli ediyorsunuz beni ona yetersiz buna yetersiz hata lan bu hata !http://www.fulloyun.com/f9/batman-arkham-city-full-indir-full-download-full-yukle-full-oyun-indir-full-oyun-download-full-oyun-yukle-79854/index29.html al kardeşim bu sorununu çözer
  • Arkadaş Ben Batman Arkham City'i Yükledim. Fakat Launcher'a Girdiğimde xlive.dll Hatası Veriyor. Bunu Nasıl Giderebilirim ?black boxdan indirdim

• yok yeterli 1gb asus440gt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dezache

yav şu her hataya şu yetersiz bu yetersiz diyenlerin oyun aleminden birşey anladıkları yok gelip konuşuyorlar deli ediyorsunuz beni ona yetersiz buna yetersiz hata lan bu hata !http://www.fulloyun.com/f9/batman-arkham-city-full-indir-full-download-full-yukle-full-oyun-indir-full-oyun-download-full-oyun-yukle-79854/index29.html al kardeşim bu sorununu çözer

canımsın ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: x'GhosT'x

quote:

Orijinalden alıntı: Dezache

yav şu her hataya şu yetersiz bu yetersiz diyenlerin oyun aleminden birşey anladıkları yok gelip konuşuyorlar deli ediyorsunuz beni ona yetersiz buna yetersiz hata lan bu hata !http://www.fulloyun.com/f9/batman-arkham-city-full-indir-full-download-full-yukle-full-oyun-indir-full-oyun-download-full-oyun-yukle-79854/index29.html al kardeşim bu sorununu çözer

canımsın ...

eyvallah kardeşim
  • internetten tekrar indir
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackemre

ekran kartın yetersiz olabilir.Sistem gereksinimlerine bir kez daha göz at...

ahahaha iyi güldüm ne güldüm ahhahahah sa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pearl Jam

quote:

ekran kartın yetersiz olabilir.Sistem gereksinimlerine bir kez daha göz at...

ahahaha iyi güldüm ne güldüm ahhahahah sa..

Bende bu saçma gülmene güldüm baya .Ha ha ha sa...
  • quote:

Bir de sağdan soldan link atan yukarıdaki adamlar gibileri yok mu beni deli ediyor bu adamlar.Bilgisayar dünyasından çaktıkları yok ,bir yerden link almışlar akıl veriyolar bi de sağa sola.2 adet pc,X-box ve Ps Vitam var.Ben bilmiyeceğim de sen mi bilecen?Tabi ki ben bileceğim.Bir oyun açılmıyorsa akla ilk olarak ekran kartı hatası gelir.Araştır öğren öyle gel ...

Hocam kıza açılamıyorum ekran kartımı yetersiz acaba?
  • quote:

Bir de sağdan soldan link atan yukarıdaki adamlar gibileri yok mu beni deli ediyor bu adamlar.Bilgisayar dünyasından çaktıkları yok ,bir yerden link almışlar akıl veriyolar bi de sağa sola.2 adet pc,X-box ve Ps Vitam var.Ben bilmiyeceğim de sen mi bilecen?Tabi ki ben bileceğim.Bir oyun açılmıyorsa akla ilk olarak ekran kartı hatası gelir.Araştır öğren öyle gel ...

Adamsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Margu

quote:

Hocam kıza açılamıyorum ekran kartımı yetersiz acaba?

Bu tip sorunlar genelde PSU'dan kaynaklanır kaç Watt öğrenebilirmiyim. Bu arada işlemcin dual core değilse karşı cins ile olan diyaloglarda zorlanırsın. f/p ürünü olarak i3 2100 tavsiye ederim. Futbol oynayamıyordu amcamın oğlu taktırdığından beri halı sahalarda 5 atıyor en az.
  • Ben de bir oyun da aynı hatayı aldım.

Sorun ne oyunda ne de ekran kartının yetersizliğinde.

http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=128962

Linkinden dosyayı indirip kurarsanız sorununuz çözülür.

Not: Belki başka birine lazım olur diye yazdım.
  • GTA 4 DE AYNI SORUN BENDEDE VARDI SAYENDE SORUN ÇÖZÜLDÜ

danGerfuLL TEŞEKKÜRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginediz -- 15 Ocak 2014; 7:16:00 >
  • Bir de sağdan soldan link atan yukarıdaki adamlar gibileri yok mu beni deli ediyor bu adamlar.Bilgisayar dünyasından çaktıkları yok ,bir yerden link almışlar akıl veriyolar bi de sağa sola.2 adet pc,X-box ve Ps Vitam var.Ben bilmiyeceğim de sen mi bilecen?Tabi ki ben bileceğim.Bir oyun açılmıyorsa akla ilk olarak ekran kartı hatası gelir.Araştır öğren öyle gel ...
  • ekran kartın yetersiz olabilir.Sistem gereksinimlerine bir kez daha göz at...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.